РУС. ДБН ᐈ державні будівельні норми України скачати, переглянути онлайн.

ДБН Державні будівельні норми України.

ДБН (державні будівельні норми) - номативний акт, затверджений центральним органом виконавчої влади з питань будівництва та архітектури. Вони включають у свій склад галузі народно господарства країни та регламентують діяльність сфер життєдіяльності людини. Офіційним видавцем будівельних нормативів являється мінрегіонбуд. Їх положення та вміст затверджуються Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України. Зміне внесенні в них також набувають чинності після затвердження відповідним органом. Вони поширюються на усі будівлі та споруди, які знаходяться на території держави. Важливим є їх дотримання, оскільки дані вимоги є обовязкові для усіх суб'єктів нормування та стандартизаціїу будівництві, організацій-розробників будівельних норм і користувачі і за порушення цих нормативів передбачена відповідальність, згідно чинного законодавства країни. Також у них знаходяться посилання на інші нормативні документи.

Будівельні норми і правила в свою чергу поділяються на :

  • класи: А, Б, В, Г, Д;
  • підкласи: А1, А2, А3, Б1, Б2, В1 і т.д.;
  • комплекси: А1.1, А1.2., А1.3, А2.1, А2.2, А2.3,  і т.д.

На нашому сайті ви можете ознайомитися із переліком та вмістом державних будівельних норм України. Любий документ, ви можете переглянути в режимі онлайн, чи звантажити. Зручний пошук на сайті допоможе вам у короткі терміни знайти потрібний вам документ.  Усі нормативні документи викладені в якості ознайомчого документа, ми не розповсюджуємо їх  і не являємось їх правовласниками.

Електронна версія нормативного документу не являється офіційним документом. Дані документ використовуються, як довідкові.  Усі матеріали що знаходяться на нашому сайті є у вільному доступі і їх перегляд, чи завантаження є абсолютно безкоштовне.   У випадку, якщо ви являєтесь правовласником документа і вважаєте, що його розміщення на нашому сайті, порушує ваші права, можете звернутись до адміністрації сайту. Надавши документи, що підтверджують вашу правову власність, ми видалимо його.