РУС. Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ресурс interiorfor.com не збирає і не передає персональні дані відвідувачів, проте ми використовуємо системи аналізу та статистики нашого сайту.

Вимірювання наших відвідувачів

Ми вимірюємо відвідувачів нашого сайту за допомогою Google Analytics і LiveInternet. Дані сервіси записують, які сторінки ви переглядаєте в межах нашого сайту, як ви прийшли на наш сайт, а також деякі основні відомості про ваш комп’ютер. Вся ця інформація є анонімною – ми не знаємо, хто ви, а тільки отримуємо інформацію про кількість відвідувань.

Дані, які ми збираємо від аналітик, допомагають нам зрозуміти, які частини нашого сайту більш відвідувані, як люди потрапляють на наш сайт і так далі. Як і більшість веб-сайтів, ми використовуємо цю інформацію, щоб зробити наш сайт краще.

Ви можете дізнатися більше про Google Analytics або відмовитися, якщо ви хочете.

Більш детально, як Google може використовувати файли cookie, ви можете подивитися тут.

Facebook, Twitter та інші соціальні мережі

Ці послуги надають соціальні кнопки та аналогічні функції, які ми використовуємо на нашому сайті, наприклад такі кнопки, як “Like” і “Tweet”.

Для цього ми вставили код, який вони надають, але ми не контролюємо його виконання. Для виконання функції їх кнопки зазвичай знають, що ви увійшли в систему. У нас немає ніякого доступу до цієї інформації.

Соціальні мережі можуть знати, що ви читаєте цей сайт, якщо ви зареєстровані в даній мережі.

Персоналізація реклами

Ми використовуємо cookie для персоналізації реклами. Ми також обмінюємося інформацією про використання нашого сайту з нашими рекламними партнерами, які можуть об’єднати її з іншими даними, які ви могли надати їм або отримані ними в результаті використання їхніх послуг.

Оновлення політики конфіденційності

Ми можемо оновити дану політику конфіденційності, зокрема, у міру зміни технології. Ви завжди можете перевірити цю сторінку для отримання останньої версії. Ми також можемо повідомити вас про зміни в нашій політиці конфіденційності по електронній пошті.