РУС. Тепла підлога Rehau відгуки покупців і її характеристика.

Тепла підлога Rehau

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...

Система обігріву, вмонтована під підлогове покриття, уже давно стала золотим стандартом для малоповерхових житлових будинків, але при детальному вивченні технологій і можливостей, представлених на ринку, можна прийти до вельми інтригуючою висновків. Наприклад, не всі водяні теплі підлоги можуть похвалитися високою надійністю, але ж цей параметр дуже важливий, враховуючи низьку ремонтопридатність подібних систем. Винятком є ​​водяна підлога Rehau,

У чому прихований секрет довговічності і надійності теплих підлог Рехау?

Питання справді «незручне» для багатьох виробників подібних комунікацій, адже на трубу, по якій циркулює теплоносій, впливає відразу кілька факторів:

  • механічний – тиск покриття, мебе, ваги мешканців;
  • біологічний – бактерії, мікроорганізм і т.д .;
  • хімічний – агресивні середовища, такі як вапно, окислів метал та інше.

Щоб впоратися з таким навантаженням технологи Рехау розробили і впровадили в свої продукти кілька унікальних рішень:

  1. Особливо міцний кисневий шар. Цей шар відрізняється толерантністю до будь-якого впливу. У випадку з механічним пошкодженням здатний самовідновлюватися за допомогою високого термічного впливу.
  2. Спеціальна підкладка, яка є прекрасним теплоізолятором. Унікальність основи для прокладки труби теплої підлоги дозволяє максимально раціонально охоплювати обігрівається простір, не прокладаючи трубу під меблями або технікою.
  3. Внутрішній шар з шитого поліетилену має спеціальне напилення, які відштовхує мінерали, не дозволяючи їм накопичуватися на поверхні, утворюючи твердий наліт.
  4. Насувні гільзи, виконані за технологією, яка спрощує процес з’єднання всіх елементів системи.

тепла підлога Rehau відгуки

Де купити теплу підлогу Rehau?

Як відомо, вдалі рішення нерідко намагаються підробити, тому якщо ви шукайте автентичний продукт німецької компанії, варто заглянути на офіційний сайт, а точніше онлайн представництво в Україні, де знайдеться не тільки сантехніка Рехау, а й набір інструменту для її монтажу.
До слова, без використання набору RAUTOOL M1 ви не зможете наживити гільзу, герметично затиснути її на трубі. Так, вартість набору може «кусатися», але це не проблема, так як навіть на офіційному сайті подано доступну опція прокату набору на будь-який термін. Дуже зручне рішення для тих, хто має обмежений бюджет для проведення капітального ремонту.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти