РУС. Як відкрити виробництво корпусних меблів, ідея для бізнесу.

Виробництво корпусних меблів.

Існує досить багато фірм, які почавши кілька років тому виробництво корпусних меблів, сьогодні створили успішний бізнес. Маючи досвід у виготовленні шаф-купе, кухонь і інших предметів інтер’єру, у вас є всі шанси відкрити прибуткову справу. Причому ніяких особливо серйозних капіталовкладень не знадобиться. При грамотному підході вже через 1-2 роки ви вийдете на гідний рівень доходу.

виробництво корпусних меблів

З чого почати, виробництво корпусних меблів?

Спершу визначте, як ви будете поширювати рекламу і де шукати клієнтів. Дуже добре йдуть візитки, які можна роздати великому числу перехожих. Також укладіть договори з ремонтниками, які виконують обробку в будинках і квартирах. Найчастіше ті, хто замовляє ремонт, потребує тому числі і в нових меблів.

Не зайвим буде створити свій сайт, де будуть виставлені зразки вашої меблів з зразковими цінами і контактною інформацією.

Для просування сайту будуть потрібні часові та фінансові витрати, але зате саме через інтернет-ресурси шукайте продавців і більшість потенційних клієнтів.

Вибираємо постачальника матеріалів.

Сьогодні існує досить багато фірм які мають виробництво корпусних меблів, тому компанії змушені дотримуватися приблизно однакової цінової політики. І в даному випадку не варто вибирати постачальника, тільки лише виходячи з ціни, адже одні конкуренти можуть продати свої товари дешевше, інші – дорожче, а в результаті середня вартість буде приблизно однаковою.

Вибір постачальника варто здійснити за такими параметрами:

1. Максимально великий вибір матеріалів, щоб в одному місці була можливість купити все необхідне, не витрачаючи час і гроші на поїздки в інші магазини за дрібницями.
2. Терміни виконання замовлень. Також мають величезне значення, адже клієнти не люблять чекати, особливо, коли ви не стримуєте договірних зобов’язань щодо строків виготовлення меблів на замовлення.
3. Місце знаходження. Куди простіше співпрацювати з фірмою, яка знаходиться якомога ближче до вашого цеху. Подорож через все місто в денний час займає надто багато цінного часу, який в бізнесі на вагу золота.
4. Зручні під’їзні шляхи. Тут без коментарів. Проблема парковок в мегаполісах відома кожному, а вам до того ж доведеться завантажувати великогабаритні вироби.

виробництво корпусних меблів

Пошук приміщення і купівля обладнання.

Для того щоб створити, виробництво корпусних меблів знадобиться приміщення площею приблизно 20-25 квадратних метрів. Найкраще, якщо це буде одна велика кімната, а також склад поменше для зберігання заготовок і готової продукції. У цеху ви будете обробляти деталі, свердлити, збирати меблі, тому не рекомендуємо вибирати приміщення менше 20 «квадратів».

Температура всередині повинна триматися на рівні 10-15 градусів в холодну пору року. І звичайно важливо, щоб приміщення було сухим.

Не менше значення має збереження вашого майна, тому подбайте про якісні замки, а найкраще – встановити ще і систему відеоспостереження.

Що стосується інструментів, то для виготовлення корпусних меблів вам знадобиться наступний арсенал:

– електродриль
– шуруповерт
– Шуруповерт на акумуляторі
– електролобзик
– шліфувальна машинка
– Ручний фрезер
– перфоратор
– промисловий фен
– Пила електрична торцева
– Свердла, ножі, коронки, фрези
– Набір інструменту домашнього майстра
– навскісник
– Струбцини.

У міру розвитку бізнесу ви будете купувати більш складне обладнання для виходу вашого виробництва на високий рівень.

А поки досить перерахованого вище комплекту. Загальні витрати на покупку устаткування складуть приблизно 10 000 гривень.

виробництво корпусних меблів

Проектування меблів

Крім ручної праці знадобиться ще і праця інтелектуальна. Йдеться про програми з проектування меблів.

PRO 100 – програма для дизайну і конструювання меблів. Вона дозволяє легко виконати візуалізацію об’єкту. Остання версія PRO 100 призначена в тому числі і для створення 3D картинок.

Cutting – за допомогою цієї програми можна складати різні варіанти розкрою листів МДФ і ЛДСП. З її допомогою ви визначите, скільки матеріалу необхідно, а також зведете до мінімуму відходи. Cutting заощадить ваш час і гроші.

виробництво корпусних меблів

Перспективи розвитку бізнесу.

Якщо ви будете слідувати нашим рекомендаціям, а також відкладати частину зароблених коштів на розвиток бізнесу, вже через 2-3 роки ви зможете вийти на новий рівень доходів.

Не можна не згадати про кромкооблицювального і форматно-розкроювальних верстатах. З їх допомогою можна незалежно і швидко виправляти всі помилки і економити кошти. Але коштують вони недешево і купувати їх слід тільки тоді, коли їх придбання повністю буде виправдано великою кількістю замовлень.

Вартість таких верстатів приблизно становить:

– Кромкообліцювальній – 150 000 гривень.
– Форматно-розкрійний верстат – 600 000 гривень.

корпусні меблі

Виробництво корпусних меблів в нашій країні завжди вважалося перспективним заняттям. Навіть незважаючи на велику кількість конкурентів, величезний відсоток населення постійно мріє про нові меблів і врешті-решт купує їх. А дрібні фірми, яких спочатку ви будете побоюватися, дуже швидко згортають свою діяльність, не маючи достатніх знань у розвитку даного бізнесу. Якщо ж ви підійдете грамотно і відповідально до цього питання, то можете не сумніватися – стабільний дохід і постійні замовлення вам забезпечені!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти