РУС. Ширми у ванній кімнаті фото та ідеї розміщення

Ширми у ванній кімнаті

 

Сьогодні в декоруванні інтер’єру ванної кімнати крім основних атрибутів приміщення часто використовується маса різних декоративних атрибутів. Особливу цінність представляють ті, які не тільки відмінно вписуються в дизайн ванної кімнати, але і мають досить високий рівень функціональності.

Прикладами таких атрибутів є нові, екзотичні, не зовсім звичні, але вельми оригінальні предмети як ширми.

Ще зовсім недавно в інтер’єрі ванної кімнати зустріти ширму можна було дуже рідко. В даний час подібні інтер’єрні акценти все частіше з’являються в декоруванні ванної кімнати.

Ширми у ванній кімнаті

Безсумнівно, це пов’язано з такими тенденціями в сфері дизайну як прагнення до екзотики. Основною вимогою сучасної інтер’єрної атрибутики є максимальна оригінальність. Саме тому ширми як один з акцентів декору ванної кімнати стають все більш популярними. Дані вироби виглядають неймовірно загадково, елегантно і вишукано. Подібне декорування інтер’єру ванної кімнати наповнює приміщення атмосферою розкоші.

Варто відзначити, що ширми здатні виконувати і практичні функції. По-перше, даний інтер’єрний атрибут ідеально підходить для тимчасового зонування простору ванною. Наприклад, ширма дозволяє розділити місце установки унітазу від ванни і раковини, створивши тим самим місце для прийняття водних процедур і міні-туалет. Дуже зручно, що подібне зонування тимчасове і в разі потреби може бути усунуто або змінено шляхом перестановки конструкції.

По-друге, ширми в просторі ванної кімнати здатні виконувати і ще одну не менш важливу функцію. Дані конструкції не тільки є прекрасним елементом зонування простору, а й виступають в ролі зручного стелажа. Перетворити ширму в багатофункціональний і елегантний елемент меблів ванної кімнати дуже просто. Для цього знадобиться лише спорудити досить легкі і надійні полички з дерева, перекинувши дошки через поперечини ширми. І Ваш стелаж готовий, де ви можете зберігати численні засоби побутової хімії та особистої гігієни.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти