РУС. Переваги шаф-купе -меблі на блозі interiorfor

Переваги шаф-купе

1. Економія місця. Стандартний шафа зі звичайними дверима повинен мати місце для відкривання цих дверей – отже, частина площі перетворюється в зону, яку неможливо використовувати. Двері, що розкриваються по типу купе, позбавлені цього недоліку, тому один з найважливіших плюсів даної конструкції – економія місця в квартирі.

2. Велика місткість. Під зберігання в шафі-купе використовується весь обсяг, відведений під нього, у всіх напрямках (глибина, ширина, висота).

3. Універсальність. Шафа-купе підійде до будь-якого інтер’єру, будь-якого дизайнерського стилю. Його можна встановити в передпокої, спальні, дитячій кімнаті або кабінеті.

4. Багатофункціональність. У шафах типу купе можна зберігати все, що завгодно – починаючи від одягу і книг, і закінчуючи предметами побутової техніки.

5. Будь-яке внутрішнє наповнення. Ви можете організувати наповнення шафи за власним вибором, тільки ви визначаєте – скільки в ньому буде полиць, скільки – кошиків, скільки – штанг для вішалок, і в яких місцях вони будуть розташовуватися. Можна передбачити відділення для побутової техніки, прасувальної дошки, і навіть вбудувати в таку шафу невелике робоче місце.

6. Підходить для вузьких приміщень. Одна з переваг шаф-купе – можливість вбудувати їх навіть в дуже вузькі місця в квартирі. Розсувні двері не будуть “з’їдати” простір.

7. Зонування. За допомогою такого шафи можна розділити кімнату або квартиру студійного типу на функціональні зони. При цьому легко створити ілюзію ізольованості приміщення – наприклад, одна з відсуває дверей може стати проходом в іншу зону. При цьому економиться площа приміщення – адже замість стіни в кімнаті стоятиме предмет меблів.

8. Дизайн на будь-який смак. На відміну від готових шаф, дизайн шафи-купе ви можете вибрати самостійно, і максимально наблизити його до стилю інтер’єру вашої квартири. До очевидних переваг шаф-купе потрібно віднести також можливості використання різних за кольорами і фактурами матеріалів для оформлення їх фасадів. Завдяки цьому здатні вписатися в будь-яку обстановку.

9. Дзеркальні поверхні. Допоможуть зробити вузьке приміщення ширше, короткий – довше, додати об’єм і збільшити освітленість в тих місцях, де світла недостатньо. Крім того, не доведеться купувати окремо “зростове” дзеркало, щоб мати можливість оглянути себе в повний зріст.

10. Надійність. Двері шафи купе ніколи не розбовтаються і не “відваляться”, догляд за ними дуже простий – перевіряти час від часу стан коліщаток, за допомогою яких вони рухаються по полозах, і своєчасно здійснювати очищення полозів від пилу і забруднень.

11. Економія на матеріалі. Вбудовані шафи мають незаперечну перевагу, адже у такій конструкції немає стін, стелі та підлоги, а це означає не тільки збільшення його площі, а й економію на матеріалі.

12. Широкий ціновий діапазон. При розгляді плюсів і мінусів шаф купе можна обійти увагою питання вартості виробу. Коштують шафи-купе не дорожче звичайних, але при цьому мають перед ними масу переваг.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти