РУС. Наливна підлога поверх дерев'яної своїми руками технологія.

Наливна підлога поверх дерев’яної.

Наливні підлоги як зробити поверх дерев’яної.

У сучасному ремонті дуже часто використовуються наливні підлоги для вирівнювання основи і для фінішного покриття. Переваги наливних підлог є їх довговічність, зносостійкість, міцність і зручність монтажу. Крім цього, не можна не відзначити їх екологічність та безпеку. Сьогодні наливні підлоги якісно дуже сильно змінилися в порівнянні з тими, що були представлені на ринку ще кілька років тому. Прикладом тому можуть служити наливні підлоги 3d, які можна назвати справжніми шедеврами, завдяки неповторному дизайну з тривимірним зображенням будь-якого об’єкта.

Самовирівнювальна наливна підлога на бетонній основі при укладанні ні у кого не викликає труднощів, але наливні підлоги як зробити на дерев’яну підлогу? Адже не всім подобається перспектива демонтажу старого дощатої підлоги. А якщо це приватний будинок, де підлога спочатку повністю дерев’яна? Це не біда. Існує можливість укладання наливної підлоги на дерев’яну поверхню при деяких умовах. Тут важливо, щоб стара основа була ще добротною, а суміш для підлоги була тонконаливною, щоб не знижувати висоту стель.

Wo7A3_yYCeE

Наливна підлога поверх дерев’яної – підготовка підстави під заливку.

Так як самовирівнювальна наливна підлога повинна заливатися на досить підготовлену основу, цьому процесу слід приділити підвищену увагу. Будь-яка основа вимагає ретельної підготовки. Особливо це відноситься до старої дерев’яної підлоги. Відразу ж обмовимося, що ця стара підлога не має бути гнилою, не повинно від неї виходити ніяких скрипів, не кажучи вже про наявність бовтаючихся дощок.

Наливна підлога поверх дерев’яної етапи куладання. В першу чергу проводиться демонтаж всіх плінтусів в приміщенні. Після цього за допомогою циклювальної машини ретельно здирають верхній пофарбований шар з дощок. Далі шліфувальною машиною затирають основу, виявляючи тріщини, які обов’язково є на будь-якому старому дерев’яному покритті. Ці тріщини, нерівності і щілини між дошками замазують за допомогою шпаклівки. Для подальшої роботи чекають поки вона добре просохне. Потім, використовуючи грубозернистий наждачний папір, затирають всю поверхню. Цей прийом дозволить забезпечити кращу адгезію самовирівнюючої суміші з основою.

Затерту і рівну основу за допомогою пилососа очищають від пилу і знежирюють. Потім поверхню обов’язково потрібно заґрунтувати. Це гарантує відмінне зчеплення поліуретанової суміші з деревиною. Робити це потрібно не менше ніж в два шари. До складу грунтовки слід додавати просіяний кварцовий пісок. Крупинки цієї речовини створюють шорсткість поверхні основи, що збільшує площу зчеплення і створює його різноспрямованість. В сумі це дає більшу адгезію полімеру і деревини.

Інструмент необхідний для щоб зробити наливна підлога поверх дерев’яної.

Для виконання робіт з підготовки дерев’яної основи і заливці суміші знадобиться:

  • Звичайні обценьки, клини дерев’яні і стамеска для демонтажу плінтусів.
  • Циклювальна машинка або ручна цикля.
  • Шліфувальна машинка.
  • Грубозернистий наждачний папір або наждак.
  • Промисловий або побутовий пилосос.
  • Валик або кісточка середнього розміру для нанесення грунтовки.
  • Плоска кісточка або малярський валик з коротким ворсом для рівномірного розподілу полімерного покриття.
  • Голковий валик для видалення повітря з полімерного покриття.
  • Раклі і металевий шпатель.
  • Будівельний міксер або дриль з насадкою для замішування розчину полімерної підлоги.

інструменти для заливки наливної підлоги

Не варто забувати роблячи наливна підлога поверх дерев’яної і про такі обов’язкові предмети, як захисні окуляри, робочий спецодяг, рукавички і респіратори. Для того, щоб можна було пересуватися при необхідності по свіжонанесеному шару наливної підлоги без остраху, потрібно обзавестися взуттям, забезпеченим підошвами з шипами.

Наливна підлога технологія,  самовирівнюючі полімерні.

Сама по собі наливна підлога технологія заливки самовирівнюючої суміші на звичайну дощату підлогу нічим принциповим не відрізняється від подібної процедури, де в якості основи виступає бетон. Відмінності в укладені лише в початковому підготовчому етапі, який ми вище розглянули досить детально.

Перед заливанням полімерної підлоги потрібно дуже уважно ознайомитися з інструкцією з приготування розчину, яка є на упаковці. Розчин потрібно приготувати в суворій відповідності з нею.

наливні підлоги як зробити

Беруть суху суміш з мішка і насипають її в зручну для замішування ємність. Дуже добре може підійти пластикове відро від водоемульсійної фарби. В порошок наливають необхідну за інструкцією кількість води і починають перемішувати будівельним міксером або дрилем зі спеціальною насадкою. Перемішують суміш до тих пір, поки не утвориться однорідна маса. Потім, готовий розчин викладають на підготовлену дерев’яну основу. Робити це починають з самого далекого кута кімнати, поступово просуваючись до дверей.

Вилиту масу в міру просування вирівнюють за допомогою шпателя, щоб отримати шар товщиною не більше 5 мм. Це оптимальний розмір в разі дерев’яної основи. Остаточне вирівнювання і видалення бульбашок повітря проводиться за допомогою гумового голчастого валика. При цьому по кімнаті можна переміщатися, використовуючи шиповане взуття.

Голчастий валик для наливної підлоги

Самовирівнююча полімерна суміш для підлоги дуже швидко твердне, тому партії розчину повинні готуватися швидко. Проміжки між їх заливаннями повинні бути не більше 10 хвилин. Бажано заливати таку підлогу удвох, використовуючи дві ємності. Поки одна людина готує суміш, другий заливає і вирівнює попередню партію. Стики між партіями заливки варто більш ретельно прокатувати валиком, якщо ви робите підлогу в поодинці і безперервний процес забезпечити не можете.

Через 15 хвилин після повної заливки кімнати всю поверхню потрібно накрити плівкою. Це потрібно для того, щоб на підлогу не осів пил, зіпсувавши якість глянцевої поверхні. Коли наливна підлога повністю висохне і по ній можна буде ходити, з’являється можливість нанесення фінішного покриття. Це може бути полімер під тривимірні підлоги, лак або традиційні варіанти підлогових покриттів.

наливна підлога фото

Монтаж наливної підлоги ціна.

Монтаж наливної підлоги ціна в будинку наливних підлог строго індивідуальні. Вони залежать від обраного типу самовирівнюючої суміші, її виробника, витрат на декоративне оформлення. Наливні підлоги 3d з ексклюзивним малюнком стоять на порядок вище, ніж звичайні. Технологія установки наливної підлоги по дерев’яній основі не особливо складна, тому роботи можна виконати самостійно. Це забезпечить значне зниження вартості всього ремонту.

Ось приблизні на ціни на монтаж наливної підлоги професіоналами по етапах:

  • Підготовка дерев’яної основи до заливання полімерно наливної підлоги (середня ціна 5 у.о. за 1 кв.м).
  • Грунтовка підготовленої основи (середня ціна 3 у.о. за 1 кв.м).
  • Заливка дерев’яної поверхні полімерною самовирівнюючою сумішшю (середня ціна 6 у.о. за 1 кв.м).

Таким чином за весь монтаж наливної підлоги, наприклад, в кімнаті в 20 м2, вам доведеться віддати 280 у.о. Погодьтеся, що сума ця досить значна. Це набагато більше, ніж коштує сама суміш. Всі ці розцінки відносяться до звичайної підлоги, яку можна зробити наливна підлога своїми руками.

Ціна заливки декоративної підлоги зазвичай розраховується індивідуально. Якщо ж ви вирішили виготовити у себе вдома наливну підлога в форматі 3d, то тут вже обов’язково потрібно скористатися послугами фахівця. Це буде гарантувати:

  • Високу якість створення декоративного покриття.
  • Гарантію на всі виконані роботи.
  • Здійснення всього циклу монтажу згідно з прийнятими технологіями.
  • Використання в роботі занадто дорогих, але необхідних в процесі будівельних інструментів.

У разі, ж якщо ви вирішили зробити наливна підлога своїми руками не варто нехтувати слушними порадами професіоналів. Такий досвід допоможе уникнути дорогих переробок покриття згодом.

Поради фахівців.

У будь-яких житлових приміщеннях рекомендується використовувати самовирівнювальні наливні підлоги тільки на основі синтетичних смол. У приміщеннях, де постійно присутня підвищена вологість, необхідна епоксидна наливна підлога, в той час як в інших частинах будинку поліуретанова підлога.

Здійснювати наливна підлога технологія передбачено на бетонну основу, але допускається і монтаж на дерев’яну поверхню. При цьому трудомісткість робіт збільшується, так як обов’язково потрібно провести якісну підготовку основи з двошаровою ґрунтовкою. Від цього залежить міцність зчеплення покриття з деревиною основи.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти