РУС. Вінтажний телефон як декор в сучасному інтер'єрі квартири фото

Вінтажний телефон як декор в сучасному інтер’єрі

Симпатичні пузаті дискові телефони, які були необхідним засобом зв’язку ще в будинках наших бабусь, сьогодні виступають в ролі елемента декору в спальнях і кабінетах.

Вінтажний телефон

Безсумнівно, сьогодні, коли фігурують  комфортабельні мобільні телефони і навіть ip-телефони сучасної генерації Cisco cp, зовсім необов’язково користатися  вінтажний телефон за використанням, він повинен легко добирати композицію, зроблену вами в інтер’єрі.

Вінтажний телефон

Сьогоднішня наша добірка фотографій інтер’єрів присвячена саме тому, що вінтажні телефони можуть бути доречними не тільки в ретро-інтер’єрі: сьогодні раритети сусідять з ультрасучасними девайсами і відмінно себе почувають в сусідстві з самими модерними речами.

Вінтажний телефон

Як правило, еклектичні інтер’єри відмінно поєднують в собі сучасні та ретро аксесуари, телефони не виняток – красивий бакелітовий телефон «похилого віку» прикрасить як робочий стіл, так і тумбочки в спальні.

Вінтажний телефон

Де купити такий телефон, якщо ви вирішили доповнити їм свій інтер’єр? Варіантів багато: ви можете відвідати блошиний ринок в своєму місті, можете пошукати лоти на інтернет-аукціонах або в приватних оголошеннях. Зверніть увагу на те, що якщо телефон продається як антикваріат, він може коштувати вам нечуваних грошей, але іноді можна знайти цілком прийнятний варіант, коли якась літня дама вирішила просто продати непотрібний їй старий апарат.

Вінтажний телефон

Але, як і у випадку з іншими елементами декору в стилі ретро, ​​будьте обережні: захоплюючись вінтажними речами, легко не помітити, як ваша квартира перетворюється в крамницю лахмітника …

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти