РУС. Лінолеум відгуки, рейтинг різних виробників, переваги та недоліки.

Відгуки про лінолеум різних марок і видів

На сьогоднішній день, лінолеум є найбільш доступним та застосовуваним підлоговим покриттям. Велика різноманітність його дизайну та різновидів, дозволить розташувати його практично у любому інтер’єрі. А завдяки сучасним методам виготовлення він стоїть на ряду із такими підлоговими покриттями, як ламінат, керамічна плитка та ковролін. Тому купуючи лінолеум відгуки вам допоможуть здійснити вірний вибір.

Лінолеум відзначається своєю міцністю та довговічністю і екологічними властивостями, які останнім часом так турбують усіх нас. Довгий термін служби є великою перевагою цього матеріалу, адже не кожен вид підлогового покриття може прослужити 30 років. Також варто відзначити простоту догляду за ним та легкість його настилу, який підсилу навіть здійснити своїми руками.

Види лінолеуму.

На ринку підлогових покриттів лінолеум поправу посідає одну із провідних позицій, і не в останню чергу завдяки своєму різноманіттю. Ви можете побачити лінолеуми в залежності від їх сфери застосування, що допоможе вам обрати необхідний для кожного типу приміщення наприклад для коридору чи кухні, або ж вітальні. Завдяки своїй ціні, та великому асортименту, він користується великим попитом, а це в свою чергу призводить до великої кількості відгуків про лінолеум.  

Лінолеум поділяється на натуральний або синтетичний. Більш дорогим і через це менш поширеним є натуральний лінолеум. А  ПВХ лінолеум (синтетичний) є значно доступнішим у ціні і більш поширеним у покритті підлоги.

Також лінолеум може складатися із декількох шарів або ж одного, що  відповідно призводить до його поділу за структурою. Розділяють його на два різновиди: гетерогенний та гомогенний. Однорідним суцільною структурою з полівінілхлориду володіє гомогенний лінолеум. Декілька-шаровий з різними властивостями кожного шару, лінолеум є гетерогенний. 

Також йому властивий поділ за зносостійкими властивостями на:

  • Комерційний;
  • Напівкомерційний;
  • Побутовий.

Як обрати лінолеум.

Вибір лінолеуму варто починати з типу приміщення де він буде застосовуватися. У кімнатах, де розподіленні найменші підлогові навантаження (для прикладу спальня), варто стелити побутовий лінолеум. А у тих кімнатах де ви зазвичай проводити більше часу у квартирі, та у яких є більші навантаження на підлогу (коридор, кухня, вітальня) варто застосовувати напівкомерційний лінолеум. Комерційний лінолеум використовують у офісних приміщеннях, складах та на виробництвах, оскільки там є більш високі навантаження на нього.

Підкладка у лінолеуму. Гетерогенний лінолеум іде уже із спіненою або повстяною підкладкою. Якщо вам потрібно приховати суттєві нерівності основи варто використовувати спінену підкладку, і в додачу такий лінолеум володіє високим рівнем звукоізоляції, проте в нього присутній і певний недолік – схильність до появи вм’ятин від навантаження на нього. Лінолеум з повстяною підкладкою, не настільки добре здатен замаскувати нерівності основи, проте він стійкіший до впливу навантажень на нього, таму і вм’ятини на ньому будуть менш замітні.

Виробники лінолеуму. Поширеності набув лінолеум таких виробників: Алекс-3, Tarkett,  Juteks.

Розміри лінолеуму.  Лінолеум виробляють шириною від 1.5 до 5м, довжина рулонів ж може сягати і більше 50м. Завдяки такій великій розмірній сітці, можна обрати лінолеум для приміщень різних розмірів. Також якщо приміщення великої ширини, часто можна зустріти, що лінолеум стелять у кілька рядів з’єднуючи його підлоговими плінтусами, та різного виду з’єднувачами для лінолеуму.

Лінолеум відгуки.

Дізнавшись усі переваги та недоліки лінолеуму, у вас буде достатньо знань. Щоб порівняти його з іншими типами підлогових покриттів, та здійснити вірний вибір самостійно. Також вам у нагоді стануть відгуки про лінолеум від споживачів та покупців, які на власному досвіді напишуть його плюси та мінуси.