РУС. Лінолеум Juteks відгуки споживачів, або залишити свій про колекції.

Лінолеум Ютекс відгуки.

Лінолеум Juteks (Ютекс) Словенське підприємство яке починало свою діяльність, як компанія із виробництва джгутової тканини для упаковки хмелю ще у 1939 р. з часом компанія перейшла до виробництва підлогових покриттів, і є одним із лідерів цього сегменту виробництва у Європі. З 2009 року лінолеум Ютекс почали також виробляти і в Росії, завдяки тому, що було відкрито фабрику цього виробника. Лінолеум Juteks відгуки мав поширенні серед споживачів, що і спричинило великий попит на нього у таких країнах, як Україна, Росія, Казахстан, Білорусія. Тому цією компанією було прийняте рішення побудувати завод у м. Кемешково в Росії. Завдяки чому продукція цієї компанії стала біль доступною і конкурентноздатною на ринках цих країн.

Виробницво підлогових покриттів на заводах фабрики Juteks здійснюється на сучасному обладнанні із дотриманням усіх необхідних міжнародних стандартів. З 2012 року компанія Juteks ввійшла у великий європейський холдинг Beaulieu International Group, що налічує 29 підприємств по усьому світі.

Лінолеум Ютекс виготовляє підлогові покриття для різнопланових приміщень за їх типом призначення. У їхньому асортименті ви знайдете лінолеум для житлових та офісних приміщень, а також для лікарень та виробництв і складів. Також варто відзначити широкий модельний ряд, тут ви знайдете лінолеуми різних товщин, та різної ширини. Як і більшість виробників цього сегменту, лінолеум Ютекс виробляють на ПВХ основі. Завдяки своєму сучасному обладнанню, та використанню у виготовленні продукції останніх досягнень у області хімії, на лінолеум дається гарантія від 3 до 10 років.

Лінолеум Juteks відгуки.

У нас на сайті ви зможете переглянути відгуки споживачів про цей лінолеум, і завдяки яким ви зможете дізнатись його переваги та недоліки. Відгуки про лінолеум Juteks та його основні колекції, стануть вам у нагоді при виборі лінолеуму у своє помешкання.

Лінолеум Juteks має такі колекції, які найбільше користуються попитом:

  • Імператор (imperator)
  • Стронг (strong)
  • Респект (respect)
  • Венус (venus)

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
повідомляти