РУС. Ламінат Таркетт відгуки форум 33, 32 клас покупців, або залишити свій

Ламінат Таркетт відгуки.

Фірма Таркет відомий європейський бренд з виробництва підлогових покриттів. Починаючи з 1999 року компанія почала виробляти ламіновані покриття. У 2004 році підлогові покриття від Tarkett були на олімпійських іграх. Виробництво Tarkett знаходиться у Європі, у 2010 році був відкритий завод у Росії.
Дальше…

Ламінат Tarkett.

Виробництво ламінату Таркетт здійснюється за допомогою сучасних методів DPL – одночасно пресують чотири шара ламінату. На нижній шар (крафт папір) накладається HDF – плита, декоративний папір та прозорий папір з оксидом алюмінію, усі ці шари піддаються пресуванню одночасно.

Ламінат Таркетт випускають 31, 32, 33 класу комерційної групи. Такий ламінат використовують, як для об’єктів комерційної нерухомості (офіси, навчальні заклади, та інші приміщення) так і для житлових квартир та будинків. Завдяки тому що ламінат Таркетт відгуки має досить поширенні серед покупців, він користується чималим попитом.

Також йому притаманний поділ на колекції, як і всім іншим підлоговим покриттям. Кожна із колекцій має різноманітний дизайн, ось для прикладу найпоширеніші: білий шик, дзен морський, дуб Крістмас, дуб танго, дуб Шервуд північний, дуб сніжний люкс, спірит морський відгуки про які ви можете знайти у інтернеті.

Ламінат 32 класу Таркетт відгуки ви можете зустріти про найбільш поширенні його колекції: woodstock (Вудсток), vintage (вінтаж), infinite (інфініті), cinema (сінема). Даний клас ламінату використовується у приміщеннях із середнім ступенем прохідності та навантаження.

Ламінат 33 класу Tarket відгуки найбільш поширенні про такі колекції: Robinson (робінсон), Pilot (пілот), estetica (естетика). Ламінат даного класу можна використовувати у приміщеннях із високими навантаженнями.

Ламінат Таркетт відгуки.

У нас на сайті ви знайдете відгуки про ламінат Таркетт  від споживачів, які уже купили даний вид підлогового покриття, та користуються ним певний період часу, тому і можуть поділитися своїми враженнями.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
повідомляти