РУС. Ламінат парадор відгуки про колекції від покупців, або залишити свій.

Ламінат Парадор відгуки.

Ламінат Parador.

Ламінат Parador розроблений і виготовлений німецькою компанією. Фірма Parador була заснована ще в 1977 році, а перші конструкції ламінату розробляються з 1995 року. Сьогодні, Parador пропонують своїм клієнтам вибір з більш ніж 2000 продуктів, які продаються в 65 країнах по всьому світу. Компанія Parador має два заводи в Європі: вони почали в Кёсфельде Німеччина, перед розширенням і відкрили ще один завод в Гюссинг Австрія, з метою задоволення високого попиту на їх продукцію підлогових покриттів.
Дальше…

Ні для кого не секрет, що бренд Parador цінує незалежні ідеї, і вони виграли безліч нагород за їх інтригуючі і інноваційні проекти. Вони особливо відомі своїми колекціями ламінату, і отримували нагороду в номінації «Кращий Ламінат» в індустрії підлогових покриттів Awards протягом двох років поспіль, в 2006 і 2007. Вони також були визнані багатьма міжнародними організаціями.

Ламінат Парадор, отримав ярлик Blauer Engel за їх використання екологічно чистих продуктів, а також PEFC FSC етикетки за прийняття стійких методів лісівництва. Вони також отримали LGA Qualitätszertifikat (сертифікат якості) в Німеччині за технічний склад їх паркетної продукції, а також LGA Schadstoffgeprüft (сертифікат безпеки) за їх безпеку продукції.

Компанія, як відомо, легко поєднює красу з продуктивністю, так що ви можете бути впевнені, що будь-який тип підлогового покриття від Parador, будь то ламінат Парадор, паркетна доска, вінілова підлога, або що-небудь ще, це практично, і відмінно виглядає в той же час. Їх колекції ламінату оснащені інноваційною “clic in” системою для швидкої і легкої установки і оброблені міцною смолою з меламіну.

Є в даний час шість різних колекцій ламінованих підлогових покриттів Parador в наявності: Basic, Classic, Trendtime, Eco Balance. Всі колекції мають свої унікальні переваги, але є кілька, які дійсно виділяються. Підлогові поля, включають в себе природні текстури, щоб додати додатковий шар реалізму шаруватого матеріалу, в той час, як шановні дизайнери були покликані, щоб допомогти створити видатну підлогу номер 1. Основна колекція ідеально підходить для тих, хто хоче прикрасити свій будинок (можливо, з наміром продати в майбутньому), в той час як Eco Balance забезпечує повну відповідальність у виробництві.

Акцент незалежних ідей абсолютно очевидний при перегляді колекції ламінованих підлогових покриттів Parador. Це, безумовно, підлоги, які ви не знайдете більше ніде! Там все, що ви могли б хотіти, в тому числі конструкція з ефектом дерева, поперечні елементи ар-деко із зображеннями тварин, наукових малюнків, печворк, написів, і всіх видів графіки і стилів. У ньому є дійсно щось для кожного будинку. Ламінат парадор відгуки, від покупців має досить розповсюджені, щоб ви могли з ним якнайкраще ознайомитись.

Він має насправді дуже гарне поєднання унікальних стилів ламінату і більш традиційних конструкцій ламінату, як 3 дощечки дуба, плитка для підлоги, і кам’яний ефект. Якщо ви шукаєте класичний і занижений на підлозі ламінат для вашого будинку, або щось, що зовсім виділяється і заворожує, ви знайдете його з Parador. Цей бренд пропонує одні з найбільш різноманітних і цікавих колекцій ламінованих підлогових покриттів в світі! Переглянувши, що представляє собою ламінат парадор відгуки, вам допоможуть здійснити вірний вибір.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
повідомляти