РУС. Ламінат Egger відгуки покупців про 31, 32, 33 клас та колекції.

Ламінат Egger відгуки.

Ламінована підлога Egger.

Ламінат  Egger неймовірно простий в догляді. Кожен продукт побудований з пружною, зносостійкою поверхнею ” Бар’єр Плюс” що представляє собою несучу плиту з натуральних деревних волокон. Це також дозволяє ламінат Egger легко чистити і підтримувати його зовнішній вигляд, він також стійкий до УФ-випромінювання, і неймовірно міцний – так що, якщо у вас молода сім’я з домашніми тваринами, які люблять бігати по будинку з енергією маленької армії, ваша підлога буде в змозі витримати це. Нижній шар ламінату виступає в ролі балансира, щоб забезпечити рівну поверхню.
Дальше…

Ламінат  Egger – це варіант підлоги стильної, міцної і високої якості, яка додає дотик європейського стилю до будь-якого дому. Виготовлений з стійких джерел деревини і який підходить в діапазоні стилів і товщини, Egger виправдає свій статус провідного бренду.

Цей ламінат є розробником продукту, і тому має стиль і привабливість, вбудований в його етос. Його Vintage діапазони показують широкі зерна дерева, з історичним зносом, в той час як-то автентичні або Нові природні стилі, дають більш нейтральний тон.

Матеріали обробки відкривають ваші варіанти облаштування ще далі, з переконливими візуалізаціями з бетону, шиферу та бронзи є доступні вам.

Основною річчю, яка відокремлює Egger ламінат від іншого, це є його аква + технологія, яка надає йому високу стійкість до будь-якого впливу води. Насправді, аква + ламінат в п’ять разів більше водостійкий, ніж більшість стандартних ламінованих підлогових покриттів. Це також означає, що його можна прибирати за допомогою пароочисника, і він може бути використаний для підлоги на кухні або у ванній кімнаті.

Ламінат Egger поставляється в різних варіантах установки, в тому числі запатентованого однонаправленного, який можна укладати без необхідності використання клею, і тому його можна буде легко видалити. Певні колекції оснащені запатентованою “JUST-CLIC!” технологією, що являє собою кут-на-кут систему, а не систему кут згину вниз. Хоча це повільніший варіант укладання,  доводиться встановлювати ламінат по рядках, а не кілька рядків в рівній мірі. Проте біль надійніший та довговічніший.

Деревина для всіх продуктів Еггер з стійких джерел, і поставляється з екологічною печаткою схвалення, так що, якщо ви турбуєтеся про навколишнє середовище, немає  про щоб турбуватися при виборі Egger.

Весь ламінат  Egger є європейським, зробленим на заводах в Брилон і Вісмар. Кожен продукт поставляється з Німеччини, що гарантує високу якість, стійкість і сертифіковані виробничі процеси. 25 річна гарантія застосовується до певних видів  ламінованих підлогових покриттів Egger.

Проте, Egger не перший німецький бренд! Заснована в 1961 році Fritz Egger в Південному Тіролі області Австрії, в тіні Альп, бренд тепер має додаткові офіси в Великобританії, Росії, Франції та Румунії, що робить його по-справжньому європейським. Перегляд варіантів Egger ламінату доступні для вас, і можна почати думати про новий погляд, який ви збираєтеся дати вашому будинку.

Ламінат Egger відгуки.

Ламінат Egger випускають 31, 32, 33 класів.

Найбільш поширенні колекції цього ламінату такі: Emotion (емоція), universal  (універсальний), megafloor.

Також дані колекції мають безліч кольорових відтінків. Відгуки, найбільш поширенні є про такі відтінки: дуб Арденський, дуб лофт білий, каштан Жирона білий, дуб бурбон темний, дуб імперіал, дуб седан, дуб Нортленд, дуб Кортина, дуб паркетний, каштан Жирона.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (7 голосів, середній: 3,71 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
повідомляти