РУС. Ламінат балтеріо відгуки покупців про клас 31, 32, 33, залишити свій.

Ламінат балтеріо відгуки.

Ламінат Balterio.

Ламінат Balterio відомий своїми красивими і захоплюючими колекціями ламінату, такими як дуже зносостійкий 12мм Fortissimo, також колекція Dolce в стилі паркету і колекція Stretto з його вузькими дошками і революційним мікро V-образним пазом. Balterio також відомі своїми винятковими фітинговими системами, включаючи систему DropXpress і системи PressXpress, які роблять установку простою.
Детальніше…

Ця компанія, заснована в 2001 році у Бельгії. Цей розкішний бренд ламінату є одним з найвідоміших імен підлогових покриттів по всій земній кулі. Сьогодні, фірмові підлогові покриття Balterio є кращим вибором для віталень, кухонь, прихожих і спалень, а також ламінат Balterio доступний в більш ніж 85 країнах по всьому світу.

Balterio є частиною Balta Group (яка є другим за величиною виробником підлогових покриттів в Європі), і СПАНОГРУП (яка є світовим лідером в постачанні MDF, HDF, і інших виробів) з фібрового картону. Разом ці організації поставляють високу якість підлогових покриттів для дому протягом більше 50 років, а Balterio є гарячою темою для розмови в сучасному світі підлогових покриттів, особливо в Європі.

Ламінат Balterio швидко стає загальним у Великобританії, а бренд з’явився на багатьох з головних подій настилу країни, в тому числі National Floor Show в Harrogate. Цей ламінат також має ефект деревяного ламінату і кам’яний ефект в колекції Stone. Там дуже широкий спектр варіантів, в тому числі всі відтінки, від білого вапняку до багатого, тютюнового кольору каменю.

Хоча Balterio є однією з найбільш швидко зростаючих компаній підлогових покриттів в світі, виробництво обмежується заводом в Вьельсальм в самому серці бельгійських Арденн. Якщо ви не хочете чекати довго на вашу підлогу, завжди звертайте увагу на авторитетного британського постачальника – Luxury підлог і меблів – який тримає ряд підлогових покриттів Balterio  в наявності!

Ламінат Balterio дизайн.

Balterio пропонують деякі з найцікавіших варіантів в ламінованих підлогових покриттів на сьогоднішній день, в тому числі з ефектами деревини, які ви навряд чи знайдете де-небудь ще. Для чогось трохи іншого, багаті кольори гикори є приголомшуючими, але є також глибокий колір чорного горіха, і екзотичний дуб Тасманії. Що притаманні колекціям цього виробника з чудовим дизайном у стилі кантрі, що буде виглядати ідеально в традиційному стилі будинків, особливо в гірській місцевості, або на кухні різних країн.

Багато видів ламінату Balterio є більш стабільними, ніж ті що є у деяких інших брендів, і це дійсно виділяється серед конкурентів. Підлоги Balterio можуть бути використані з підлоговою системою опалення, наприклад, що не завжди доступно у випадку з ламінатом. Дизайн дуже цікавий, який насправді дуже важко відрізнити від масиву дерева.

Є кілька аспектів, які ламінат Balterio має спільних з іншими видами ламінату. Деякі з найбільших переваг ламінату є те, що його дуже легко чистити і обслуговувати, це набагато більш гігієнічно, ніж килим (ідеально підходить для власників домашніх тварин і людей, які страждають алергією), установка легка і швидка, і завдяки сильному нанесенні захисних покриттів, дуже малоймовірно його подряпати.

Ламінат балтеріо відгуки.

На нашому порталі ви можете дізнатись переваги та недоліки, що має ламінат балтеріо відгуки від покупців, як найкраще вам стануть у нагоді. В основному самими більш популярними колекціями ламінату балтеріо є стретто, імпресіо, магнітюд, оптимум, сенатор тому і відгуки про них найбільш поширені.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,50 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Залишити відгук

avatar
  Subscribe  
повідомляти