Шумоізоляція сталевої ванни
Зміст:
Дуже часто наповнюючи ванну водою ми можемо почути так, би мовити “дзвін”, щоб позбутись цього звуку потрібна шумоізоляція сталевої ванни піною. Здійснивши ці роботи утеплення і шумоізоляції сталевої ванни, буде зроблена. Вам буде необхідно приділити цій роботі лише 2 год. і звичайно купити монтажну піну і пістолет. Усі роботи варто здійснювати у приміщенні яке добре провітрюється і не має вологи.
Навіщо необхідна шумоізоляція сталевої ванни?
При набиранні води утворюється шум, щоб зменшити його, необхідна звукоізоляція ванни. Звукоізоляція сталевої ванни також додатково зменшить час очікування при остиганні води. Якщо шумоізоляція сталевої ванни своїми руками була здійснена вірно, ваша ванна стане значно комфортнішою у користуванні. Її можна проводити, як і у випадку коли у ванни є екран і коли вона окремо стоїть. Цей спосіб досить універсальний і підійде багатьом так, як для цього не потрібно купувати нову ванну, шумоізоляція сталевої ванни піною можна провести і для старої ванни. На процесі окислення металу це ніяк не відобразиться.
Звукоізоляція сталевої ванни технологія
Для початку необхідно провести демонтаж ванни (у випадку, коли вона уже є) та ретельно її відчистити. На вологій поверхні не варто починати проводити роботи, тому необхідно почекати доки вона підсохне. Проводиться обробка бокових стінок, ванну при цьому необхідно розмістити горизонтально. Звукоізоляція для сталевої ванни описана покроково:
- нанесення монтажної піни потрібно робити нетовстими дрібними смугам на бокові частини;
- дочекатись коли суміш не повністю висохне( це орієнтовно 5-7 год.) і покриваємо дно;
- Ті частини піни, яка повністю застигла, що мішатимуть встановленню ванни зрізуємо. Також дані роботи проводимо, у місцях зливу води та там де здійснюється її кріплення..
Коли піна затвердіє, можемо приступати до монтажу ванни. Рекомендуємо ознайомитись із інструкцією на балончику з піною, щоб дізнатись, скільки часу необхідно чекати. Усі роботи по обробці ванни піною варто здійснювати у просторій кімнаті, яка провітрюється, щоб у вас не виникало додаткових складнощів.
Яку піну вибрати для звукоізоляції ванни?
До цього питання необхідно віднестись серйозно. Адже від обраного вами матеріалу залежатиме, якість кінцевої роботи. Рекомендуємо купити поліуретанову піну (або, як її ще називають поліуретановий герметик). Дана піна при затвердінні збільшується в об’ємі не більше чим у 2 рази. Тому завдяки її установити ванну назад буде простіше.
Також ватро купити пістолет для монтажної піни, завдяки якому ви зможете без зусиль її нанести. Здійснюючи нанесення піни, не варто спішити, смуги розташовуйте на невеликій відстані одну від одної. Здійснивши таким способом нанесення, ви у результаті матимете щільну поверхню. Також можна не наносити піну у місці, де розташований злив, так, як потім все рівно прийдеться обрізати піну там. Ретельно ознайомившись із рекомендаціями шумоізоляція сталевої ванни своїми руками може бути здійснена без труднощів.
Шумоізоляція сталевої ванни піною та її плюси
До плюсів можна віднести не дорогу вартість робіт, та швидкість і простоту їх виконання. Таким чином, утеплення і шумоізоляції сталевої ванни своїми руками може здійснити і простий квартиро власник. Важливо дотримуватись інструкції та ретельно обирати монтажну піну.
Leave a Reply