РУС. Обробка ванної кімнати кахелем фото та відео зразки та варіанти.

Обробка ванної кімнати кахелем

Для кожного із нас ванна відіграє чималу роль. Адже у ній ми миємось, розслабляємось після важкого робочого дня, і при необхідності перемо у ній білизну. Проводячи у ній досить великий період часу, ми хочемо, щоб вона мала гарний вигляд.  Саме обробка ванної кімнати кахелем може нам допомогти досягнути цієї мети.  Але перед тим, як приступити до  обробки стін і підлоги кахелем, їх поверхню необхідно очистити від старого покриття, та поґрунтувати. Для цього використовують спеціальну ґрунтовку, чи розведену з ПВА. Порядок ґрунтовки стін наступний.

Обробка ванної кімнати кахелем порядок дій

Перед тим, як здійснюється оздоблення кахелем ванної кімнати, стіни  ретельно ґрунтують. Роблять це для того, щоб підвищити зчеплення клею з стіною. Ґрунтовку можна проводити поступово, рухаючись невеликими смугами, використовуючи при цьому валик або пензлик.

обробка ванної кімнати кахелем фото

Починають оздоблення ванних кімнат кахелем фото, що у нас стане вам для прикладу, із підлоги.  Нерідко можна зустрітись із проблемою нерівності підлоги, щоб її усунути вам чудово підійде самовирівнююча підлога. Після того, як вона застигне, починають укладати плитку на підлогу від дверей, таким чином, ту плитку яку потрібно буде обрізати ви укладете біля ванни, де її буде не замітно. Проводячи оздоблення ванних кімнат кахелем, вам буде потрібно обрізати плитку. Давайте коротко розглянемо, як це робиться. Робите за допомогою олівця лінію, по якій плитка буде відрізуватись, потім кладемо її на плиткоріз і за допомогою нього робимо надріз по лінії. Потім злегка натиснувши на плитку, вона зламається рівно по необхідній нам лінії. Уклавши перший ряд, здійснюємо його перевірку, використовуючи при цьому рівень. Він являється найбільш важливим, тому, що подальше укладання буде здійснюватися від нього. Для того, щоб у вас були рівні лінії швів, між плиткою вставляють хрестики.

обробка ванної кімнати кахелем фото

Уклавши плитку на підлогу, потрібно дочекатись доки вона висохне і схопиться із поверхнею, після цього можна починати облицювання стіни у ванній кімнаті. До стіни кріплять металевий профіль, на відстані 10 см. За допомогою дюбелів. Приклеювати плитку до стіни не важче чим до підлоги, принцип роботи той же. Єдиною відмінністю буде те, що укладка плитки проводиться на вертикальну поверхню. Порядок її укладки може відрізнятися, в залежності від розмірів плитки, та кінцевого візерунку на стінах. Зазвичай починають в першу чергу обробку ванної кімнати кахелем із стіни з ванною, хоча можливо і з іншої. Досить часто плитку кладуть з кута, щоб усе вийшло симетрично, необхідно ретельно розрахувати, врахувавши і самі шви.

обробка ванної кімнати кахелем фото

Після того, як наша плитка укладена, нам потрібно затерти шви між нею. Потрібно розвести суміш, щоб в результаті вийшла густа консистенція, наче шпаклівка. Нанесення її поміж швів, здійснюємо гумовим шпателем, щоб не пошкодити поверхню плитки.  Після нанесення чекаємо 10хв, і за допомогою вологої губки, видаляємо непотрібні залишки речовини з плитки. Загладивши шви, обробка ванної кімнати кахелем закінчена.

обробка ванної кімнати кахелем фото

обробка ванної кімнати кахелем фото

Обробка ванної кімнати кахелем відео

У якості прикладу ви можете переглянути відео, на якому показано, як проводиться оздоблення ванних кімнат кахелем.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти