РУС. Перепланування вітальні фото з кухнею в хрущовці своїми руками.

Перепланування вітальні

Досить часто ми стикаємось із проблемами малої площі, чи незадовільного вигляду і незручності самого планування вітальні. Вирішити усі ці недоліки вашої кімнати може перепланування вітальні.  Дані роботи, як і увесь ремонт, потребуватимуть вкладання грошей та часу. Ви можете найняти професійних будівельників, які здійснять вам ремонтні роботи, проте дізнавшись, що необхідно зробити, щоб перепланувати вітальню. Ви зможете зробити це своїми руками.

Перепланування вітальні – етапи робіт.

перепланування вітальні фото

Спочатку складаємо проект, нашої вітальні, продумуємо, як у ній усе виглядатиме, і які меблі будуть розташовані. Якщо ви не надто розбираєтесь у подібних речах, не біда, для цього можна звернутись до послуг дизайнерів інтер’єру. Вони, ретельно дізнавшись ваші бажання, створять дизайн вашої вітальні. Саме із даного етапу варто починати перепланування вітальні своїми руками.

перепланування вітальні фото

Не забувайте, що вітальня являється однією із найбільш відвідуваних кімнат у квартирі. Тому вам і вашим гостям, буде незручно проходити в неї через кухню, чи санвузол. Також варто потурбуватись про те щоб дане приміщення, мало в достатній кількості денного світла, а якщо це неможливо тоді встановіть необхідне освітлення. Роблячи перепланування вітальні в хрущовці, вам у нагоді можуть стати фото, що представлені унизу, які допоможуть вам здійснити вибір дизайну.

перепланування кухня вітальня

Після того, коли визначитесь із тим, як зробити перепланування вітальні, варто потурбуватись про отримання на це відповідних дозволів.

Дозволи на перепланування вітальні.

Здійснюючи перепланування кухня вітальня, чи яка б це небула кімната, обов’язково необхідно усе узгодити із відповідними органами державної влади. Варто зробити наступне:

1. Потрібно звернутись ЖЕК з такими документами:

  • проектом перепланування;
  • будинковою книгою, або іншими документами, що підтвердять право власності на квартиру;
  • якщо ви не маєте будинкової книги, необхідно надати дані про осіб, що зареєстровані у квартирі;
  • план квартири, і план міжповерхового перекриття;
  • також, якщо ви зареєстрований не один, потрібна письмова згода інших мешканців;
  • а якщо квартира куплена у кредит- дозвіл від банку.

перепланування вітальні фото

Отримавши усі необхідні дозвола для перепланування вітальні, приступайте до робіт. Ви можете найняти робітників, які зроблять усі роботи за вас, проте не забувайте, про матеріали які необхідно буде купити.

перепланування вітальні фото

Проте на цьому вирішення питань із державними органами не закінчується. Після того, як ви зробити перепланування вітальні вам потрібно буде викликати, людей з відповідної інспекції, які проведуть заміри приміщення і зафіксують зміни. Важливо: проект, який вам затвердили, повинен цілком відповідати, вашим кінцевим результатам перепланування.

перепланування вітальні фото

Після того, як здійсните заміри кімнати, потрібно надати відповідні документи у відповідний відділ районної адміністрації, щоб отримати акти.

перепланування вітальні фото

Отримавши необхідні документи, ви звертаєтесь у  Бюро технічної інвентаризації і після того, як перепланування вітальні буде офіційно зареєстроване, можна видихнути із полегшенням. Тепер усі турботи із документацією позаду і можна насолоджуватись своєю оновленою кімнатою.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти