РУС. Оздоблення стелі у вітальні її варіанти і фотографії.

Варіанти оздоблення стелі у вітальні

У співвідношенні від запланованого оформлення будинку, оздоблення стелі у вітальні помогає оформляти її в різних варіантах:

Обклеювання стелі шпалерами – один з найбільш ощадливих методів оформлення стелі

Вільна кольорова палітра показаних на будівельному ринку шпалер, варіація їх варіантів сприяє втілити всіляку творчу думку володаря житлоплощі. Все-таки це покриття, як прикро б таке не звучало, не хвалиться особистою благонадійністю і сучасністю.

обклеювання стелі шпалерами фото

Побілка або фарбування стелі – тим же порядком бюджетний спосіб обробки стелі у вітальні. Асортимент кольорів безмежно великий і подає простору розбіжність фантазії. У свою чергу, дане покриття абсолютно екологічне. До мінусів даного способу обробки має відношення ймовірна усадка будинку (в новобудовах), що ймовірно веде в подальшому до розвитку тріщин на стелі, до того ж малонадійність поверхонь до затоплення сусідами вище – у виникнувшої події такого ж НС цілу стелю буде необхідно пофарбувати з початку.

оздоблення стелі у вітальні

Підвісні стелі в вітальні

Зустрічаються двох варіантів – модульні і монолітні. До основних належать гратчасті, касетні, рейкові стелі – їх, в більшості ситуацій, в квартирних кімнатах не використовують. Цілісні конструкції поділяються на:

Натяжні, які придбали самобутню уважність зважаючи невибагливості, міцності, вологостійкості, великим кольоровим різноманіттям. Недоліки у цих стель знову ж таки є: значна недоступність монтажу і можливість механічних дефектів.

підвісні стелі в вітальні фото

Стелі в вітальні з гіпсокартону

Дане покриття на подив пожежостійке, банальне в монтажі, і по кишені. Чинити опір великому затоплення воно, справді, не зможе а також «з’їсть» трохи сантиметрів у рівня стель.

Блискучу уважність в наш час роздобувають комбіновані підвісні стелі, які, беззастережно, будуть хитрістю кожної вітальні.

стелі в вітальні з гіпсокартону фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти