РУС. Ремонт вітальні в хрущовці фото та ідеї, як зробити своїми руками.

Ремонт вітальні в хрущовці

Найбільш використовуваною кімнатою квартири являється вітальня. Вона служить для прийому гостей, відзначенню різних важливих подій, чи ж для перегляду телевізора після  важкого робочого дня. Тому дуже важливо щоб ремонт вітальні в хрущовці був здійснений, вірно, і ви в результаті насолоджувались його плодами.

В основному у більшості квартир, під вітальню виділена найбільша площа. Проте не у всіх будинках, вона буде просторою у хрущовці вона, як і усі її кімнати невеликої площі, з малою висотою і куцими вікнами. Тому роблячи ремонт вітальні в хрущовці фото, варто переглянути із нашого сайту, щоб мати загальне уявлення, як можна збільшити її.

ремонт вітальні в хрущовці фото

Ремонт вітальні в хрущовці

Якщо, кімната добре освітлюється, то і візуально вона здаватиметься більшою. Даний прийом часто використовують дизайнери, плануючи ідеї для ремонту вітальні в хрущовці. Також досягнути цього ефекту ви зможете, використавши в обробці кімнати кольори світлих тонів. Також цей прийом працює і з меблями.

Давайте поговоримо про це більш детально. Стеля повинна бути на тон світлішою, чим стіни. Тому, якщо ви плануєте, ремонт вітальні в хрущовці своїми руками, варто схилитись до схожих за виглядом кольорів. Не варто у невеликій вітальні клеїти на стіни шпалери із темними візерунками. У низу ви можете переглянути ремонт вітальні в хрущовці фото, що допоможе вам обрати дизайн, який вам сподобається.

ремонт вітальні в хрущовці фото

Маленькі вікна у даних будинках, не завжди дають можливість денному світлу потрапляти у кімнату у необхідній кількості, особливо, якщо у вас не сонячна сторона. Тому хорошим вирішенням даної проблеми буде встановлення освітлення у вигляді точкових світильників, у поєднані із люстрою.  Плануючи ремонт у вітальні в хрущовці, не забувайте, що дана кімната невеликої висоти, тому люстри для вітальні повинні бути розташовані максимально біля стелі.

Звичайно ж, маючи великі вікна, денне світло буде необхідній кількості освітлювати кімнату. Але встановити їх у хрущовках зазвичай неможливо, тому потрібно виходи із того, що маємо. Обираючи декор для вікон (штори і тюль) потрібно також схилятися у бік світлих відтінків. Не варто вішати штори темних тонів. Якщо ви прихильник жалюзі, їх також можна використати, проте також потрібно дотримуватись вищевказаного.

Ремонт у вітальні в хрущовці особливості

Як ми уже розглянули, що вірний ремонт у вітальні в хрущовці необхідно робити із використанням певних хитрощів, щоб її візуально збільшити, також потрібно буде обрати облицювальні матеріали. На стелі чудово дивитимуться кольорові натяжні стелі, які своєю поверхнею створять затишну атмосферу. І тим більше їх глянцева поверхня у певному сенсі працює, як дзеркало, що також допоможе досягнути збільшення кімнати. У даних властивостях ви можете пересвідчитись поглянувши ремонт вітальні в хрущовці фото тут.

Коли здійснюєте ремонт вітальні в хрущовці своїми руками, тоді можете для обробки стін використати штукатурку. Декоративну штукатурку можна без труднощів нанести і досягнути завдяки їй неймовірно візерунку. Та і ціна відповідно доступна, тому за невелику суму грошей це хороший варіант.

ремонт вітальні в хрущовці фото

Звичайно ж, використання дзеркал в інтер’єрі вітальні також допоможе  збільшити простір. У якості підлогового покриття варто обирати лінолеум, ламінат або паркетну дошку. Меблі для невеликої вітальні варто обирати розкладні, які не займають багато місця.

ремонт вітальні в хрущовці фото

Переглянувши, приклади ремонту вітальні в хрущовці, ви зможете самостійно спланувати дизайн вашої квартири.

ремонт вітальні в хрущовці фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти