РУС. Кольорові натяжні стелі їх вибір, фотографії та каталог і палітра.

Кольорові натяжні стелі для різних кімнат.

Як відомо, кольори, які застосовуються в дизайні інтер’єру, здатні змінювати сприйняття простору, впливаючи на психологічний стан тих, хто знаходиться в даному просторі. Це означає, що вибравши певний колір натяжних стель, можна вплинути на настрої, а також визначити, як чином буде впливати простір на людей в ньому. Слід зазначити, що вплив кольорів на людей ще недавно застосовувався для всіх елементів інтер’єру, крім стель, які традиційно робили в білому кольорі. Однак, ще більшу популярність і затребуваність останнім часом набули кольорові натяжні стелі.

кольорові натяжні стелі фото
Колір натяжних стель та його вибір.

В даний час виробниками стельових матеріалів пропонується для дизайнерів велика палітра кольорів натяжних стель.

Оскільки стеля розташована безпосередньо над головою, то її забарвлення і зовнішній вигляд роблять безпосередній вплив на тих, хто перебуває під нею. Деякі вважають, що стелі білого кольору збільшують візуально простір навіть в тих будинках, де стелі знаходяться на низькому рівні. Але це трохи помилкове припущення, тому що найчастіше рівна біла стеля, навпаки, може створювати відчуття тиску. Щоб змінити таку ситуацію, застосовуються різні кольори натяжної стелі, які візуально розширюють простір, одночасно роблячи його ще більш красивим.

Кольори натяжних стель цілому надають на людей вплив практично так само, як і відтінки інших елементів інтер’єру, а в деяких випадках такий вплив навіть більший за інших. Наприклад, червоні стелі рекомендуються для тих людей, у яких спостерігається хронічне відчуття втоми і знижений тиск. Посприяти поліпшенню настрою, стелю виконують в ніжно-блакитних або світло-зелених відтінках.

Вибір кольору для натяжної стелі, безпосередньо залежить також від призначення приміщень.

Натяжні кольорові стелі в даний час дуже популярні, оскільки є найпростішим способом для облаштування незвичайної стелі і рішення проблем з тріщинами та іншими недоліками на стелі, які часто виникають в результаті стику на стелі посередині приміщення бетонних плит, що лежать нерівно по відношенню одина до одної. Стелі натяжного виду також здатні замаскувати покрівельні крокви і інші нерівності в приватних будинках, а також вирішити проблему з протікаючим дахом або врятувати від сусідів, що заливають зверху.

Колір натяжної стелі стандартно робляться білим, глянцевим або матовим, але також є і більш неординарні рішення в різних колірних варіантах.

Найбільш простим рішенням буде натягнути на стелю глянсове однотонне полотно, що відбиває предмети в приміщенні, або зовсім матове. Але краще вибрати будь-який яскравий колір на смак мешканців, що поєднується з дизайном кімнати. Але цього кольору не повинно бути занадто багато. Важливо навчитися створювати контрасти. Наприклад, якщо натяжна стеля на кухні зелена або оранжева, то слід розмістити кухонний гарнітур в таких же кольорах, зробивши інший інтер’єр світлим. У спальній кімнаті для червоної натяжної стелі зі світлими меблями і стінами можна додати бузкове покривало на ліжко і штори.

Деякі вважають, що однотонне просте полотно має дуже нудний вид, і вважають за краще щось більш оригінальне. В такому випадку, можна виконати, наприклад, кольорове яскраве коло на світлій або білій стелі або більш вузьку смугу кольорового полотна зі світлими краями, або хвилі, або веселку з різнокольорових смуг.

колір натяжної стелі фото
Вибрати колір натяжних стель для різних кімнат.

Зараз також не меншу популярність мають натяжні стелі з малюнками. Так, наприклад, у вітальні можна виконати на стелі справжнє небо в блакитних відтінках з хмарами, в спальні натягнути зоряне небо, а для дитячої кімнати – стеля з персонажами з улюблених дитячих мультфільмів. Є й інші ідеї для оформлення кольорових натяжних стель.
Кольорові натяжні стелі послужать важливим доповненням і допомогою для створення різних стилів від вінтажного інтер’єру до модерну, ставши справжньою родзинкою дизайну будинку.

Палітра кольорів натяжних стель дуже різноманітна. Майже будь-який виробник стель натяжної типу поряд зі стандартною колірною пропозицією має унікальну палітру кольорів, якою виділяється на ринку серед інших.

Вартість кольорових натяжних стель.

Вартість натяжної стелі встановлюється відповідно до того, який матеріал був використаний при її виготовленні, її фактури і в залежності від того, пофарбована вона або зовсім не має кольору. Зрозуміло, має значення і марка. Найпопулярніші і якісні компанії виробляють більш дорогі натяжні стелі.
Ціна залежить також від фактури виробу. Найдемократичнішими за вартістю вважаються натяжні матові стелі, а потім йдуть сатинові. Найдорожчі – це натяжні глянцеві стелі. Але бувають і фірми, які представляють сатинові натяжні стелі за вищими цінами, ніж глянцеві.

Ще один фактор, що впливає на вартість натяжних стель – це їх колір. При цьому не має значення сам колір натяжних стель. Натяжна стеля білого кольору буде коштувати набагато дешевше порівняно з такою же стелею, але кольоровою.

Ширина стелі також впливає на її ціну, тобто чим ширше буде полотно, тим ціна стелі буде вищою незалежно який колір натяжних стель.

Відносно різноманітності, що має палітра кольорів натяжних стель слід зазначити, що в цьому випадку основну роль грає матеріал, який використовується при її виготовленні, і, звичайно ж, фантазія дизайнера.

Вплив фактури на ціну натяжної стелі.

натяжні стелі з малюнками фото

Найбільший каталог кольорів натяжних стель з глянсовою, тобто лаковою, фактурою, яка в середньому нараховує, в залежності від виробника, приблизно 40-100 різних відтінків. За різноманітністю відтінків слідом за глянцевим варіантом слідують натяжні стелі з сатиновою фактурою. Як правило, один виробник має в своєму арсеналі близько 10 кольорів. Натяжні стелі з матовою фактурою є універсальними, і тому для них застосовують пастельні легкі тони. Стелі натяжного типу з мармуровою, перламутровою фактурою, а також з фактурою «металік» випускають в обмеженій колірній гамі.

Різноманітність колірних рішень для створення кольорової натяжної стелі можна розглянути на прикладі найпопулярніших трьох компаній-виробників. Серед них варто виділити такі, як німецьку компанію Renolit, французьку Alkor Draka і німецьку Lackfolio, які мають ідентичні кольори натяжної стелі. При цьому німецька марка Lackfolio має 64 кольори натяжної стелі в палітрі по ширині 1,5 і 1,8 метра, а також 24 кольори по ширині 3,2 метра. Німецька фірма Renolit та французька Arkol Draka представляє на вибір 59 кольорів.
Як говорилося раніше, кольорові стелі коштують дорожче білих. Так, наприклад, у німецькій компанії ECOFOLIE 1 квадратний метр білої матової натяжної стелі, що має ширину 4 метри, коштує 25,90 долара, а кольорова матова стеля ідентичної ширини вартує більше 28,35 $ за метра. Один квадратний метр виробу німецької фірми CLIPSO білого кольору і шириною в 3, 4 і 5,1 метра оцінюється в 13,50 долара, а полотна такої ж ширини, але іншого кольору – в 19,50 доларів.

Однак, не всі компанії оцінюють кольорові і білі стелі по-різному. Наприклад, німецька фірма PONGS TEXTILE і французька CTN не підвищують вартість кольорових і більш широких стель. Так, стелі PONG TEXTILE з сатиновою і матовою фактурою, вироблені в Німеччині в кольорових і білих тонах, мають ширину 5, 2,7 і 2 метри, коштують 15 доларів. Фірма CTN, вироблена у Франції, має різні цінові категорії для лакових, сатинових і матових стель, при цьому не має значення їх колір і метраж.

Вибір кольору для натяжної стелі.

колір натяжних стель

Звичайно, кольорові натяжні стелі здатні поставити інтер’єру характер, роблячи його сміливим і оригінальним і не залишаючи байдужим нікого. Наприклад, натяжна стеля червоного кольору підходить більш екстравагантним людям, особливо в поєднанні з білими стінами. Для встановлення стелі в таких кольорах використовують плівку, що має ширину до трьох метрів.

Персикові, бежеві і бузкові стелі мають універсальні ніжні кольори, за рахунок яких можна зробити атмосферу спокійною і затишною, так як ці кольори володыють розслаблюючими якостями.
Ще більшої популярності в даний час набули натяжні стелі двох кольорів. З точки зору дизайну підбір кольорів для натяжної стелі вважається досить відповідальним завданням. Від вибору кольорыв залежить настрій у всьому приміщенні. До того ж, важливо врахувати колірну гамму стін і підлоги. палітра кольорів натяжних стель сьогодні така різноманітна, що іноді важко вибрати якийсь конкретний варіант.

Вибрати колір для майбутньої стелі можливо не тільки у відповідних магазинах, але навіть не виходячи з дому. Більшість фірм-виробників на своїх сайтах надають спеціальні програми для підбору кольору полотна.

При виборі кольору також слід врахувати і певні особливості характеру мешканців будинку, так як не потрібно забувати про психологію сприйняття кольору. Наприклад, якщо людина не може розслабитися, то стеля яскравого кольору буде впливати тільки дратівливо. А більш врівноважених особистостей яскраві стелі будуть заряджати позитивною енергією, надаючи життєвий тонус. А для першого типу людей бажано влаштувати стелю природних відтінків, наприклад, світло-зеленого.

Натяжні стелі коричневих відтінків доречні, якщо є бажання додати в інтер’єр шарму і розкоші. Вони дуже актуальні при створенні інтер’єру класичного стилю.
Щоб додати приміщенню строгості і підкреслити його сучасний стиль, можна зробити натяжну стелю чорного кольору, який можна розбавити яскравими декоративними елементами бірюзових, рожевих і червоних квітів.
кольори натяжних стель
Майже, що всі фірми виробники виробляють художні натяжні стелі. Зрозуміло, їх ціна набагато вище стандартних кольорових натяжних стель, однак, ефект, отриманий в результаті, можна вважати безцінним. Якщо замовник побажає, то можна нанести на таку стелю будь-яке зображення. Ціна художньої стелі в середньому за один квадратний метр становить 45 доларів.

Перед тим, як вибрати фактуру і колір натяжних стель, необхідно як слід ознайомитися з виробником і його представленою палітрою, «примірявши» обраний варіант стелі для інтер’єру в спеціальній програмі на відповідному сайті. В результаті уважного підходу до вирішення даного завдання можна отримати найкрасивіші і якісні кольорові натяжні стелі.

Кольорові натяжні стелі для окремих приміщень в будинку.

У кожної кімнати в будинку є своє функціональне призначення. Відповідно до цього підбирається стиль і кольори для оформлення кімнати, і стелі в такому випадку не є винятком. Кожна кімната вимагає підбору певного кольору і для стелі згідно призначенню приміщення. Далі будемо розглядати специфіку різних кімнат.

Натяжна стеля у вітальній кімнаті.

Натяжна стеля у вітальній кімнаті
Вітальня служить великою і гостинною кімнатою збору для гостей і всіх членів сім’ї. Діапазон допустимих відтінків даного приміщення досить широкий. По-перше, приміщення вітальні володіє хорошим освітленням, по-друге, це саме багатофункціональне місце у всьому домі. Залежно від особистих переваг мешканців і від інтер’єру, можуть застосовуватися як світлі, так і темні тони, а також холодні або теплі кольори натяжної стелі. Наприклад, в класичних інтер’єрах найчастіше застосовують кремові, блакитні та сині кольори.

Для різних сучасних стилів застосовуються насичені яскраві кольори, наприклад, відтінки червоного, синього та інших кольорів. Необов’язково, щоб кольорові натяжні стелі для вітальні були однотонними, адже сьогодні досить популярно використання на стелі принтів. Класичним оформленням можна вважати хмарне небо на натяжній стелі. Сучасні виробники пропонують найширший асортимент інших різних рішень.

Кольорові натяжні стелі в прихожій кімнаті.

Передпокій – це перша кімната, що зустрічає господарів будинку і їх гостей, тому бажано, щоб вона була більш світлою. Стеля цього приміщення, зрозуміло, повинна мати світлий відтінок. У відповідності зі стилем, в якому вона була реалізована, це може бути бірюзовий, бежевий, світло-блакитний і інші світлі відтінки.
Найкраще буде зупинити свій вибір на більш холодних відтінках, так як теплі тони зроблять простір візуально менше. Стелі темних кольорів переважно вибирають творчі особистості, які бажають внести доповнення в неабиякий стиль інтер’єру. Але не варто забувати про те, що денне світло не дуже добре висвітлює передпокої в звичайних квартирах, і тому слід вкрай обережно користуватися темними тонами для денного приміщення.

Кольорові натяжні стелі в кухні.

кольорові натяжні стелі
Кухня, в першу чергу, є приміщенням для приготування і прийому їжі, тому вона повинна пробуджувати своїм виглядом апетит мешканців і гостей. Фахівці рекомендують встановлювати на кухні натяжні стелі глянцевого вигляду, так як тут, як правило, має місце підвищена ступінь вологості і різних випарів. Така натяжна стеля захистить стельове покриття від вологи, пилу і кіптяви.

Кольорові натяжні стелі в спальні.

Спальня служить кімнатою для відпочинку, і вона повинна знімати втому, що накопичилася за весь день, готуючи до комфортного сну. Бажано використовувати в спальні стелі з більш спокійними відтінками. Тут найкраще підійдуть пастельні і світлі тони. Також допускаються невеликі вставки яскравих пігментів, але вони не повинні перевищувати 10-15 відсотків від усієї площі стелі.

Кольорові натяжні стелі в дитячій кімнаті.

кольорові натяжні стелі
Забарвлення стелі в дитячій кімнаті слід вибирати особливо уважно. Даний вибір у великій мірі здійснюють відповідно до віку дитини. Для дітей менше двох років підходять не надто яскраві, світлі тони. При цьому стелю можна виконати комбінованою або в одному кольорі, але в кілька рівнів або з ненав’язливими орнаментами.
Для дітей дошкільного віку може бути виконана стеля яскравих, але акуратних кольорів. Приміром, зелений колір сприяє розкриттю дитячих творчих можливостей, налаштовуючи на позитивний лад. Добрей настрій створюватимуть ніжно-фіолетові кольори, які часто застосовуються для дитячих кімнат.

Поєднання відтінків на кольорових натяжних стелях.

Вибираючи колір натяжної стелі, потрібно пам’ятати про те, що його необхідно повністю поєднувати з іншими предметами та елементами інтер’єру. Наприклад, якщо в приміщенні є панелі з деревних порід, то стелю слід виконати в тих же кольорах, що і стенди над ними, розширивши візуально простір.
На вибір забарвлення також впливає колір стін і шпалер. У кімнаті, де стіни оформлені в пастельних тонах, буде чудово встановити яскраву барвисту стелю натяжного типу.

Висновок.

Іноді буває досить складно підібрати кольорові натяжні стелі в конкретній кімнаті, і тому багато господарів і мешканці будинків звертаються за консультацією до професійних дизайнерів. Стелі в сучасному інтернеті заслуговують на особливу увагу. На щастя, в даний час виробники натяжних стель можуть задовольнити всі потреби господарів будинків і дизайнерів, які бажають зруйнувати стереотипи стельового оформлення.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти