РУС. Квартири-студії їх дизайн і інтер'єр, а також варіанти зонування.

Квартири-студії.

Квартири-студії вигадали у США для того, щоб вирішити питання житлової площі, для низько забезпечених сімей, та юних людей, які тільки починають свій життєвий шлях. Ці квартири припали багатьом до смаку, тому таке планування почало зявлятись, у всіх куточках світу.

квартири-студії фото

Ідеї, щоб створити дизайн квартири-студії.

У наші ж країні, варіанти використання цих квартир, звичайно ж були підстосовані під наш спосіб життя. У нас вони рахуються варіантами досяжного і затишного помешкання.

В стандартному плануванні квартира-студія включає у себе кухню поєднану із вітальнею-спальнею, інколи ще з однією кімнатою(хоча буває і без неї) та санвузла. Характерною особливістю таких квартир є невелика житлова площа. Хоча це не створює незручностей для багатьох людей, так як більшість наших квартир, і так невеликої площі. А у квартирі-студії так би мовити просто забрана перегородка між кухнею і вітальнею. Якщо ви творча натура, тоді вам нескладе труднощів оформити інтер’єр такого помешкання, за власним смаком.

Часто у багатьох таких помешканнях, власники вдаються до способу зонування помешкання, використовуючи перегородки, різні ширми що розсуваються, також використовуючи меблі( різні шафи, стінки, стелажі). Як результат виходить квартира в якій вдало поєднана кухня, вітальня та спальня в одній кімнаті.

квартири-студії фото

Яким чином можна перепланувати квартиру.

На сьогоднішній день, все більше квартиро власників вдаються до так званого перепланування квартири в студію, щоб більш продуктивно використати житлову площу квартири, і створити в ній неперевершений інтер’єр.  Поєднюючи таким способом кімнати, ви позбуваєтесь від перегородок між ними(що також займають чималу площу). Завдяки чому, можете більш повноцінно використати ваше помешкання для облаштування всіма необхідними меблями які ви хотіли завжди мати.

Квартира-студія рахується сучасним, елегантним, авангардними напрямком в інтер’єрі, що надає квартирі темпераментність. Провести зонування вашого помешкання, та втілити ваші бажання в інтер’єр квартири-студії, ви зможете не затрачаючи великих зусиль.

Також варто бути готовим, що перепланування стандартного помешкання  в квартиру-студію, може викликати деякі незручності. Якщо ви надумаєте, перепланувати свою квартиру, ви повинні спочатку звернутись у відповідні державні служби за дозволами для цього. І обов’язково потрібно, перевірити які стіни є несучими (краще цей процес довірити професіоналам), щоб потім результат перепланування не виявився плачевним.

інтер’єр квартири-студії

Перед тим, як ви приступите до знесення перегородок, варто вирішити, яким чином буде здійсненний розподіл площі. Спочатку потрібно продумати де буде розміщуватись кухонна зона, потім відповідно робоча і спальна. Межі цих зон ви можете, зобразити використавши у них різні кольорові гамми, та декоративні елементи.  Меблі ж розташувати у такій квартирі досить просто, проте на початкових етепах це може здаватися складним процесом.

Оформляючи інтер’єр квартири-студії, ви повинні вдало поєднати, простір помешканні із зручністю. Щоб отримати найбільш продуктивну площу, варто розташовувати меблі уздовж усіх стін, починаючи із кухні.

Межами зон також можуть бути вдало підбрані меблі.

Не рекомендується розміщувати у такому приміщенні великогабаритні меблі, бажано обирати невеликі дивани та розкладні крісла. Також ви можете розташувати етажерки, чи стінки що постужать вам в якості меж приміщення, або вдатись до обмеблювання меблями трансформерами.

інтер’єр квартири-студії

Меж зонування в квартирі-студії, можна досягти поєднавши пару різновидів текстур та кольорів. Неповторний вигляд матимуть квартири де буде застосована підвісна стеля у поєднанні із натяжною, різні декоративні елементи, як венеціанська штукатурка, псевдо камін. Також гармонійно виглядатимуть різнокольорові світильники у відповідних зонах. Що допоможе підкреслити їх лінії.

Плануючи інтер’єр квартири-студії, потрібно дотримуватись головного принципу- щоб пересування по квартирі було вільним, і не було предметів, що можуть цьому завадити.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти