РУС. Шпалери в коридор фото, як вибрати на стіни у прихожу чи передпокій.

Шпалери в коридор, як спосіб декорування.

Шпалери в коридор, справляють величезне враження.

Тим більше з такою кількістю різних дизайнів і кольорів, доступних, шпалери в коридор це неймовірний вибір для створення атмосфери у вашому коридорі. Якщо ви шукаєте щось сміливе і яскраве, щоб поліпшити сучасну схему, спокійний і елегантний додаток  у початок будинку, яскраві ретро шпалери на стіни в коридор, або інші їх варіанти.  Обої в коридор мають, вибір нескінченний.

шпалери в коридор фото

шпалери на стіни в коридор фото

Майте на увазі перед тим, як вибрати шпалери в коридор, врахуйте розмір передпокою, який ви прикрашаєте, перш ніж почати. Менші простори часто будуть темними, так що білі, вершкові та інші нейтральні кольори є відмінним способом, щоб збільшити кількість світла і змусити коридор здаватися більше. В той час як більш темні відтінки змушують його відчувати себе більш закритим. Коли справа доходить до візерункових шпалер також варто ретельно вибирати, так як великі площини будуть домінувати в просторі, і ви втратите красу повторюваним малюнком на невеликій ділянці стіни.

обої в коридор фото

Якщо у вас великий коридор, є багато сміливих проектів, які обої вибрати в коридор. Смуги і завершальні моделі виглядають чудово, завдяки тому, що  працює довжина довгого коридору. Також  можете поклеїти шпалери в коридор вгору на стіні біля сходів, розширюючи простір, завдяки малюнку, який кидатиметься в очі в кімнаті. Розміщуючи шпалери на стіни в коридор біля сходів в інтер’єрі означає, що необхідно розглянути шаблон повторення шпалер, як вони піднімаються уздовж стіни. Великий простір стіни надасть чудову можливість проявити свій творчий потенціал, і наклеїти шпалери в коридорі.

шпалери в коридор фото

шпалери на стіни в коридор фото

Багато будинків періоду, особливо вікторіанської епохи короля Едуарда, зберегли до наших днів полоски на п’єдесталі в коридорі, які допомагають розбити простір. Вибравши сміливий дизайн шпалер вище або нижче облицювальної рейки означає, що ви можете змішувати і поєднувати кольори і візерунки на іншу половину, або просто пофарбувати стіну.

шпалери в коридор фото

Шпалери на стіни в коридор, зроблять гучну заяву.

Ваші гості будуть дивуватися після прибуття до вас, якщо ви вибираєте казкові шпалери в коридор, як ці, що на фото. Тримайте всіх аксесуарів та меблів в мінімальні кількості, щоб обої на стіни в коридорі були у центрі уваги.

шпалери в коридор фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти