РУС. Планування вітальні фото великої з кухнею в квартирі хрущовці.

Планування вітальні

В основному найбільшою кімнатою квартири являється вітальня. Проте вони вони все рівно не зрівняються за площею із тими, що у заміських будинках. Сучасні новобудови мають вітальню не більше 25 кв. м. Виходячи із площі вашої кімнати, необхідно спланувати планування вітальні в квартирі.

Планування вітальні в квартирі.

планування вітальні фото

Лише у небагатьох власників квартир типові кімнати, мають більше чим одне вікно. Проте досить часто вони можуть мати декілька дверей, особливо якщо являються прохідними. Таке планування квартир не дозволяє придбати меблі, які б хотілось. Тому приходиться обдумувати планування вітальні в хрущовці.

планування вітальні фото

Не потрібно  захаращувати кімнату меблями, планування маленької вітальні у квартирі чи спальні, вітальні та кухні включає розміщення лише необхідних меблів. Проте на сьогоднішній день меблевий ринок,може вам запропонувати меблі-трансформери які задовольнять ваші потреби, щодо розміщення тих чи інших меблів.

планування вітальні фото

Ви, також обдумуючи планування вітальної кімнати, якщо вона вузька можете зробити подіум, на якому можна розмістити стінку з телевізором, а під ним приховану нішу, що вміщуватиме багато ваших речей. Даний вид  планування вітальні в однокімнатній квартирі дозволить створити чудовий інтер’єр, та поділити кімнату на зони.

Якщо ваша вітальня із еркером тоді необхідно дуже ретельно продумати планування вітальні з еркером. Дуже часто через невмілий підхід до цієї справи, квадратні метри житловою площі, використовуються дуже не раціонально. Досвідчений дизайнер порадить вам, розмістити на цій площі обідній столик, чи ж столову зону, або розташувати там етажерку.

планування вітальні фото

Поглянувши на пережитки минулого важко  не звернути увагу на те, що у багатьох будинках, які будувались у 60-х роках замість дверей у вітальні є арка. Часто таку арку перегороджували шафою, і таким чином ускладнювалось потрапляння до кімнати сонячного світла. На сьогодні планування великої вітальні узагалі не потребує прив’язки  меблів до стін.

Також якщо у вас невелика вітальня  можна спробувати планування вітальні з кухнею. Таким чином, у вас буде простора кімната із двома вікнами, у якій ви зможете розташувати меблі, які вас цікавлять і провести зонування приміщення.  Розташувати холодильник великих розмірів, який ви завжди хотіли можна у такій вітальні-кухні без надзвичайних зусиль.

Здійснюючи планування кухні вітальні, необхідно перевірити які стіни є несучими та отримати дозвіл на перепланування від відповідних органів.

планування вітальні фото

В даному випадку інтер’єр кухні повинен гармонійно поєднуватись із вітальнею, а на кухні над робочою зоною необхідно встановити потужну витяжку. Можна частково знести стіну і використати її для встановлення барної стійки, чи декоративної колони.  З прикладами планування кухні вітальні ви можете більш детально розібратися у нашому блозі.

Планування вітальні не повинно відвертати увагу від загального оформлення кімнати. Адже від невеличких дрібниць декору залежатиме її загальний вигляд та затишок. Планування великої вітальні потребує ретельної підготовки, та складання плану ремонтних робіт, адже вона являється головною кімнатою будинку.

Планування вітальні фото.

планування вітальні фото

планування вітальні фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти