РУС. Ремонт кухні в брежнівці фото її дизайну своїми руками та ідеї.

Ремонт кухні в брежнівці.

Давайте для початку розглянемо, що ж таке «Брежнівка» – дані будинки почали будувати у 70-ті роки. Їхнє планування, як і зазвичай усіх будинків, що будувались в той період, характеризується, малим передпокоєм, та невеликою кухнею, площею 7-8 кв.м. Єдиною їхньою перевагою була стеля заввишки 2,7м. тому починаючи ремонт кухні в брежнівці варто ретельно подумати, про розміщення кухонного гарнітуру.

Збільшення площі кухні.

ремонт кухні в брежнєвці фото

Здійснити перепланування кухні в брежнівці не так уже і просто, оскільки більшість стін у таких будівлях являються несучими.

Але не варто завчасно розчаровуватись. Здійснити розширення площі кухні в брежнівці можна, за допомогою, передпокою, шафи-кладовки які були зазвичай передбачені у передпокої або на кухні. Поєднавши кухню із кладовкою ви можете збільшити її площу аж на 2 кв.м. Також ви можете знести перегородку із кімнатою і узагалі отримати велику кухню-студію розміром 20 кв.м. Чудово продумавши дизайн квартири-студії, ви отримаєте затишну та багатофункціональну кімнату у вашому помешканні. Ретельно спланувавши ремонт кухні в брєжнівці та створивши її інтер’єр, ви будете вражені, як зміниться ваша квартира.

ремонт кухні в брежнєвці фото

Якщо у вас однокімнатна брєжнівка, не біда, у результаті перепланування, ви отримаєте сучасну квартиру студію, які зараз так популярні.

Також переглянувши ідеї ремонту кухні в брежнєвках ви також побачите, чудове її поєднання із балконом. Дуже часто власники таких квартир, немаючи балкона добудовують його.

ремонт кухні в брежнєвці фото

Якщо у вас квартира на першому поверсі, вам просто необхідно використати цю можливість проводячи ремонт на кухні в брєжнівці. Ви можете узагалі добудувати балкон не лише до кухні, а на усю довжину квартири. Щоправда, щоб отримати дозвіл на таку добудову, потрібно потратити чимало коштів і часу.

Дизайн кухні в брежнівці.

ремонт кухні в брежнєвці фото

Якщо провести вмілий ремонт та дизайн кухні в брежнівці, ви зможете і без знесення стін збільшити простір. Необхідно лише продуктивно використати, площу кухні. Для того щоб візуально площа кухні в брежнівці здавалась більшою, варто здійснити це:

  • Не варто розташовувати громіздкий холодильник, на такій кухні, якщо є можливість поставте його на балконі чи в коридорі. Якщо ж ні – тоді варто обрати  більш компактний;
  • оздоблення стін шпалерами варто здійснювати лише однотонними або з незначними малюнками;
  • також можна з’єднати робочу поверхню із підвіконником;
  • розташувати обідній стіл, який запросто можна прибрати коли він не використовується;
  • при виборі кухонних фасадів вибирайте глянцеві;
  • кухонна техніка повинна бути вбудованою.

дизайн кухні в брежнівці фото

Кухонні шафки варто розмістити аж до стелі. У них ви матимете багато місця для зберігання речей не захаращуючи при цьому кухню.

Також чудовою економією простору, стане заміна звичайних дверей на розсувні або ж на арку.

Переглянувши ідеї ремонту кухні в брежнєвках, ми надіємось, що ви зможете провести його своїми руками без зусиль. Також для вас ремонт кухні в брежнівкці фото, у нас допоможе вам обрати, вигляд вашої кухні.

Ремонт кухні в брежнівці фото.

дизайн кухні в брежнівці фото

ремонт кухні в брежнівці фото

ремонт кухні в брежнівці фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти