РУС. Ремонт кухні 6 кв. м фото ідеї, як зробити його своїми руками.

Ремонт кухні 6 кв. м.

Важливу роль, якщо не основну відіграє у квартирі кухня, так, як на ній зазвичай за столом присутні усі мешканці квартири. Вони складають свої плани на майбутнє, оговорюють різні життєві ситуації, та вирішують труднощі. Проте не у  всіх є велика і простора кухня. Тому просто вкрай важливо зробити ремонт кухні 6 кв. м своїми руками, не відкладаючи його на потім. Для того щоб усім членам сім’ї було комфортне перебування на кухні.

ремонт кухні 6 кв. м фото

Старі будинки із неправильним плануванням, та маленькими кухнями, присутні у більшій кількості у нашій частині світу. Тому для багатьох зробити ремонт кухні 6 кв. м. своїми руками, стає безвихідною ситуацією. Адже на обмеженій площі потрібно, розташувати усі необхідні кухонні меблі, техніку, ще ж самому і членам сім’ї необхідно на ній поміститись. Не варто опускати руки, у нас ви побачите, як здійснити ремонт кухні 6 кв. м фото у низу. До даного процесу необхідно віднестись вкрай відповідально, і в результаті ви отримаєте чудову кімнату, як у нашій фотогалереї.

Ремонт кухні 6 кв. м з чого почати?

ремонт кухні 6 кв. м фото

У багатьох планах подібних квартир, включена кладовка. Якщо планування дозволяє, за її рахунок можна частково збільшити площу вашої кухні. Першим етапом, який необхідно зробити проводячи ремонт на кухні 6 кв. м – це демонтаж старого підлогового покриття, обробки на стінах, ну і звичайно ж для початку необхідно винести усі меблі та речі із неї. Підготувавши приміщення, поступово переходимо до самого ремонту.

Влаштування підлоги.

ремонт кухні 6 кв м фото

Оптимальним варіантом влаштування підлогового покриття на кухні буде плаваюча підлога. Технологія даного виду покриття створюється наступним чином: на основі рівномірно розподіляють пісок, поверх укладають екструдований пінополістирол. Потім необхідно зробити гідроізоляцію, покривши ці шари плівкою. Наступним кроком здійснюється монтаж зварної сітки і на неї заливається цементна стяжка висотою 5 см.

Обробка стін.

ремонт кухні 6 кв м фото

При обробці стін важливо, щоб штукатурка не була нанесена шаром  більше 5 см, оскільки площа кухні і так невелика, тому необхідно по максиму використати її простір. Вирівняти великі нерівності на стіні можна за допомогою гіпсокартону, також він стане у нагоді, якщо потрібно буде сховати  зовнішні труби. Робочу зону стіни на кухні зазвичай обробляють плиткою. Також проводячи ремонт на кухні 6 кв. м, варто заздалегідь попіклуватись про кріплення для підвісних кухонних шафок, і встановити усі необхідні лічильники.

Стеля і арка.

ремонт кухні 6 кв м фото

У такій невеликій кухні, краще виключити двері, які відкриваються у середину, замість них можна змонтувати арку.  Багато хто зараз подумає, що тоді у всі кімнати доноситиметься запах із кухні, але він все рівно буде присутній із дверима, хоч і в меншій інтенсивності. Вирішити цю проблему можна просто купівлею потужної витяжки. Для стелі найкращим, варіантом також буде підвісна стеля з гіпсокартону.

Ремонт і дизайн кухні 6 кв. м.

ремонт кухні 6 кв м фото

Для створення чудового дизайн у невеликій кухні ви можете, використати у підлоговому покритті плитку різноманітних відтінків або розташувати її мозаїкою. В якості додаткового джерела світла може служити бра на стіні, яке зможе чудово підкреслити особливість даного приміщення. Також чудовим рішенням стане, розташування у ній меблів трансформерів, що допоможуть зекономити простір.

Ремонт кухні 6 кв. м фото.

ремонт кухні 6 кв м фото

ремонт кухні 6 кв м фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти