РУС. Ремонт кухні 9 кв. м. фото та ідеї, що допоможуть вам у цьому на сайті

Ремонт кухні 9 кв. м.

У більшості людей, які проживають у містах, виникає проблема із дефіцитом площі кухні. Більш за все це стає замітно у власників невеликих квартир і коли вони починають планувати ремонт кухні 9 кв. м. Без сумніву ви, звичайно ж, можете довірити цю справу професіоналам, проте справжній мужчина, звичайно ж, захоче здійснити це самостійно і переконатись чи підсилу йому це.

Ремонт кухні 9 кв. м, порядок дій.

ремонт кухні 9 кв. м. фото

Для початку потрібно розробити план робіт, включивши в нього усю послідовність дій. Спочатку варто зробити вибір, який саме ремонт ви плануєте здійснити – злегка освіжити кімнату, провівши косметичний ремонт, чи ж повністю її змінити. Починаючи ремонт кухні 9 кв. м. варто бути готовим, до того, що прийдеться спочатку демонтувати старі меблі, підлогове покриття та інші елементи. Тому варто заздалегідь підготувати робочий інструмент. Ремонт на кухні 9 кв. м. починають робити із демонтажу старого підлогового покриття і встановленню нового. Найбільш оптимальним покриттям для підлоги на кухні вважається керамічна плитка, оскільки її не страшна волога і її легко мити. Також чудовим доповненням такої підлоги. Буде встановлення у ній підігріву. Якщо ж ви не бажаєте встановлювати плитку, можете в якості альтернативи використати ламінат.

ремонт кухні 9 кв м фото

Коли ви будете обирати кольори для кухні, рекомендуємо використати ті, які будуть створювати контраст на ній. Використавши цей прийом ваш ремонт кухні 9 кв. м. фото буде, наче з обкладинки глянцевих журналів. Для прикладу, ви хочете, щоб кухонні меблі були світлих відтінків, тоді варто зробити підлогу темних тонів. В якості прикладу, як зробити ремонт кухні 9 кв. м. фото у нашому блозі. Якщо у вас на стінах присутні нерівності, які не виправити звичайною шпаклівкою, можна цей недолік усунути за допомогою гіпсокартону. В якості декоративної обробки чудово підійде декоративний камінь, ним ви можете обробити стіну навколо витяжки чи дверей а також кути приміщення. Даний матеріал гармонійно поєднуватиметься у парі із декоративними панелями чи фотошпалерами.

ремонт кухні 9 кв м фотоПереходимо до стелі. Найоптимальнішим рішенням для неї буде підвісна стеля з гіпсокартону в декілька рівнів. Розташувавши на ній декілька точкових світильників у поєднанні із люстрою, чи більш сучасними світильниками у вигляді циліндрів, ви досягнете чудового ефекту. Виз можете таким чином досягнути потрібного ступення освітленості і водночас створити ілюзію більшої кімнати.

Також, досягнути контрасту ви можете, обравши двері іншого кольору.

Ідеї ремонту кухні 9 кв. м є різні, проте особливої уваги заслуговує розташування відокремленої робочої зони. Тобто необхідно розташувати в один ряд кухонну мийку, стільницю і варочну поверхню. Над нею потрібно розмістити надвісні кухонні шафки, ретельно їх продумавши. А у біля іншої стіни кімнати, розмістити зону, де можна усією сім’єю насолоджуватись споживання кулінарних шедеврів. Вибираючи кухонний стіл, варто звернути увагу на розкладні моделі так, як вони допоможуть зекономити і так невеликий простір. Інші меблі для кухні ви можете купити у інтернет-магазинах, чи ж у звичайних торгових залах. На сьогодні меблевий ринок може запропонувати широкий асортимент меблів для невеликих кухонь. І це тим більше буде значно дешевше, чим замовляти під замовлення.

ремонт кухні 9 кв м фото

Проте не у всіх є творча натура, тому не варто боятись скористатись послугами дизайнера.

Ремонт кухні 9 кв. м. фото.

ремонт кухні 9 кв м фото

ремонт кухні 9 кв м фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти