РУС. Ремонт маленької кухні своїми руками на фото та ідеї для сучасного.

Ремонт маленької кухні.

Більшістю багатоповерхівок у нашій країні є хрущівки, а основною проблемою у них являється кухня маленької площі. Провести ремонт маленької кухні не так вже і складно, але потрібно знати, що робити. Найняти майстрів, які зроблять ремонт, не усі можуть собі дозволити, тому багато хто робить ремонт маленької кухні своїми руками. Усі хочуть, провівши ремонт маленької кухні фото, яке побачать у нас, щоб відповідало отриманому результату.

ремонт маленької кухні

Сучасний ремонт маленької кухні досить трудомістке і дороге завдання. Тим більше якщо планується ремонт кухні маленької площі, адже зробити її зручною і багатофункціональною куди важче. Для початку необхідно:

ремонт маленької кухні фото

  • ретельно обдумати якими повинен бути інтер’єр, щоб з користю використати усю площу кухні. Якщо вам це завдання не під силу, тоді варто найняти дизайнера, який складе вам декілька варіантів дизайну кухні. Ви зможете обрати ті ідеї для ремонту маленької кухні, які вам більше підійдуть.
  • щоб реалізувати нестандартні задумки, необхідно буде потратити, немалу суму, але є речі, на яких можна і зекономити.

ремонт маленької кухні фото

Якщо ви затіяли ремонт в маленькій кухні, для початку давайте ж вияснимо. Що вона собою являє. Кухня у якої площа 8 кв.м чи менша може рахуватись маленькою. До них також можна приєднати кухні які мають багато кутів, неширокі кухні. Тому варто переглянути ідеї та поради, щоб зробити ремонт на маленькій кухні самостійно.

Ремонт маленької кухні план.

ремонт маленької кухні фото

Перед початком робіт, необхідно продумати план. Варто взяти до уваги усі нюанси приміщення, особливо точно необхідно виміряти усі стіни з точністю до сантиметра. Адже ремонт маленької кухні своїми руками потрібно проводити лише після точних замірів приміщення, у деяких випадках навіть вирізають майбутні меблі із картону, щоб для прикладу їх розставити. Необхідно продумати куди відкриватимуться двері, в першу чергу у холодильника і іншої необхідних меблів та техніки. Спробуйте скласти план таким чином, щоб на кухні могла поміститись уся необхідна техніка і меблі. Але через те, що кухня малої площі все ж таки від деяких предметів слід відмовитись. Для прикладу, якщо у квартирі проживає 2-3 осіб, посудомийна машинка не є необхідною річчю тому її можна виключити із кухні. Також якщо, можна розмістити пральну машинку у ванній, чи іншій кімнаті, краще так і зробити, щоб не займати і так обмежений простір кухні. Також особливу увагу потрібно придати розташуванню і наповненню підвісних шафок.

ремонт в маленькій кухні

Якщо ви не знаєте, то роблячи ремонт в маленькій кухні потрібно обов’язково врахувати, що газову плиту і мийку неможна розташовувати поруч, їх необхідно відділити кухонною тумбочкою. Більш детальну інструкцію про те, як розташовувати плиту ви знайдете у її паспорті. Завдяки газовим шлангам, ви з легкістю розмістите її в необхідному місці. Над плитою потрібно виділити місце для витяжки. Також необхідно не забувати, що від потужності витяжки може змінюватись її висота розташування  від плити.

ремонт на маленькій кухні

Ще одним не менш важливим аспектом є електропроводка. Її необхідно розвести так, щоб з легкістю можна було користуватись електроприладами на кухні. Для прикладу це електрочайник, мікрохвильова піч та ін. При раціональному використанні простору у верху кухні, ви значно спростите використання нижніх елементів.

Ремонт маленької кухні фото.

У низу ви можете переглянути фотографій, як вірно зробити ремонт на маленькій кухні.

ремонт маленької кухні фото

ремонт маленької кухні фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти