РУС. Пластикові панелі для кухні та монтаж пластикової панелі

Пластикові панелі для кухні і їх монтаж

Як самому провести монтаж пластикової панелі на кухні

Жартома кажуть, що господиня будинку половину свого життя проводить на кухні, тому зовсім не дивно, що підтримання зовнішнього вигляду цієї частини будинку приділяється така велика увага. Зручним і сучасним рішенням стане пластикова обшивка стіни, але лише деякі розбираються в тому, як кріпити стінну панель на кухні.

Переваги пластикових панелей

Зазвичай для обробки стін на кухні застосовується кахельна плитка. Вона добре миється і чиститься, що дуже важливо для підтримки необхідного стандарту чистоти під час приготування їжі, але сьогодні з’явилася практична і недорога альтернатива у вигляді пластикових панелей.

пластикові панелі для кухні

Існують такі різновиди цього оздоблювального матеріалу:

  • вагонка;
  • безшовні панелі;
  • панелі з термопереводной малюнком;
  • підлогові плінтуси з пластика.

Будь-який різновид придатна для використання на кухні (навіть плінтуси). Пластикова обробка кухні може бути найрізноманітніших забарвлень і залучати погляд різними принтами. Останнім часом стають дуже популярними фотопанелі з сімейними фотографіями, які є дуже оригінальним рішенням для дизайну кухні. Деякі молоді пари таким способом прикрашають стіни своїми весільними фото. Цей обробний матеріал володіє незаперечними перевагами по відношенню до традиційної кахельної плитці.

Популярність цього матеріалу обумовлена ​​багатьма факторами, серед яких:

Вологостійкість – це якість особливо цінно для кухні як приміщення з великою кількістю випарів, схильного постійному впливу вологи.

Практичність. Пластик можна мити і чистити дуже багатьма засобами побутової хімії.

Велике розмаїття кольорів, відтінків і фактури, що дає можливість створити будь-який бажаний дизайн приміщення.

Прийнятна ціна: це недорогий і екологічно чистий матеріал для обробки.

Простота монтажу. Навіть недосвідчений домашній майстер, який абсолютно не має уявлення, як кріпити кухонну стінну панель, без особливих зусиль впорається з цим завданням.

Монтаж пластикової панелі

До того як кріпити стінну панель на кухні, приготуйте необхідні для роботи інструменти:

  1. саморізи;
  2. рівень;
  3. електродриль;
  4. дюбелі;
  5. молоток;
  6. рулетка.

Потім можна приступити безпосередньо до монтажу.

Спочатку треба розрахувати потрібну кількість матеріалу. Розрахунок проводиться з урахуванням довжини і ширини кухні. Обов’язково враховуйте наявність вікон і дверних прорізів – їх площа треба відняти від довжини стіни.
Принесіть упаковку пластикових дощок в приміщення: вони повинні провести в кімнаті не менше дванадцяти годин – тільки потім їх можна буде розпакувати.

Підготуйте дерев’яні рейки каркаса і зробіть розмітку стіни. Рейки необхідно закріпити за розміткою за допомогою саморізів і дюбелів на відстані п’ятдесят-шістдесят сантиметрів. Необхідно запастися профілями і куточками для кріплення панелі в кутах і отворах дверей.

Закріпіть рейки горизонтально і паралельно підлозі, попередньо обробивши їх захисним розчином. Перевірте правильність їх розміщення за допомогою рівня. Каркас повинен бути строго перпендикулярний напрямку панельної дошки.

Вставте дошку в пази і закріпіть її за допомогою скоб. Обов’язково перевіряйте рівнем правильність розташування панелі.
Останній сегмент вставляється в кутовий паз, ніж закриває з’єднання. Після цього можна закрити з’єднання пластикової дошки і підлоги за допомогою плінтуса.

Монтаж пластикової панелі

Як бачимо, в цьому випадку процес монтажу не вимагає спеціальних навичок. Якщо слідувати інструкції і робити все правильно, така обробка не тільки прикрасить вашу кухню, але і прослужить дуже довго.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти