РУС. Як самостійно врізати мийку в стільницю, установка мийки

Як самостійно врізати мийку в стільницю

Врізати мийку в стільницю кухонного гарнітура – не так просто, як може здатися. Справа не тільки в тому, яким способом вона буде встановлюватися, головне – як її врізати правильно? Потрібно зрозуміти, що неправильна врізка стільниці може привести до того, що через підтікання води під край мийки з часом сама стільниця почне намокати, збільшуватися в об’ємі і деформуватися. Тому термін служби стільниці багато в чому залежить саме від того чи правильно здійснена установка мийки.

В першу чергу, купуючи мийку, обов’язково з’ясуйте, за допомогою чого вона кріпиться. Справа в тому, що пропоноване кріплення для мийок буває не тільки різної конфігурації, але ще і різної якості. Тому відразу розберіться, чи буде даний вид кріплення надійно кріпити саме «вашу» мийку, а не мийку взагалі. Іншими словами, для кожної моделі мийки кріплення вибирається індивідуально.

 

Перший етап – розмітка

Визначте місце на стільниці під мийку. Мийка не повинна упиратися в стіну, бути на самому краю. Але головне – за своїм становищем вона повинна забезпечувати зручність при використанні. Переверніть мийку, укладіть її на стільницю і окресліть контур. Робиться це олівцем, сліди якого потім легко стерти. Після цього заміряють відстань від краю мийки до вушок кріплення. Цю ж відстань відступаємо від лінії окресленого нами контура всередину нього. За отриманим оцінкам позначаємо новий контур – внутрішній. Отриману «внутрішню» фігуру ми і будемо вирізати, щоб потім замість неї встановити мийку.

 

Другий етап – випилювання стільниці

Випилюємо непотрібну частину стільниці під мийку. Це краще зробити електричним лобзиком, але можна і звичайною ножівкою з подальшим Підрівнювання країв. Для того щоб вставити полотно в стільницю, слід висвердлити отвір всередині контуру, ближче до лінії. Якщо полотно не поміщається, отвір необхідно розширити. Після цього починаємо випилювати по лінії контуру. При випилюванні звертайте увагу на те щоб декоративне покриття стільниці не відчувало надто сильного натиску, пиляйте акуратно, інакше на лицьовій поверхні утворюється безліч відколів. Втім, так у мене і сталося, коли я вперше самостійно врізав мийку.

 

Третій етап – обробляємо края

Обробляємо з торця краю місця «випила». Це робиться напилком, наждаковим папером. Вирівнявши края отвору, весь торець змащуємо силіконовим герметиком. Намагайтеся промазати герметиком всю лінію розрізу, це необхідно для захисту стільниці від можливих попадань води. Від того, наскільки якісно буде виконано цей етап роботи по врізці мийки, багато в чому залежить термін служби стільниці. Потім надягаємо на мийку кріплення, і встановлюємо спеціальну стрічку з комплекту; при цьому потрібно залишити місце для заливки силікону.

 

Четвертий етап – вставляємо мийку в стільницю

Після заливки силікону в підготовлений паз, підігнувши кріплять деталі, вставляємо отриману збірку в підготовлений отвір. Посадка мийки повинна бути щільною, при необхідності трохи поверніть її. І, нарешті, акуратно затягуємо все встановлене кріплення.

Залишається тільки прибрати «вилізлий» при затягуванні силікон і дати йому висохнути. Все, ми самостійно врізали мийку в стільницю, і нею можна користуватися.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,50 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти