РУС. Плитка для кухні фото та поради, як вибрати плитку для кухні.

Плитка для кухні

Основною кімнатою у квартирі являється кухні, саме тому і варто віднестись вкрай серйозно до її ремонту. Окрім вибору стилю та планування нашого майбутнього приміщення, нам також потрібно подумати про вибір підлогового покриття для неї. Плитка для кухні, мабуть, найбільш універсальний оброблювальний матеріал, який використовують, як для стін, так і для підлоги.
плитка для кухні фото
Відповідно нам потрібно обирати не лише одну плитку, а два типи – підлогову та стінову. Часто можна зустріти думку людей, які відмовились від плитки на кухні, тому що вона не передає тепло і є чинником, що зменшує температуру кімнати. Не варто заперечувати очевидне – це насправді так. Проте плитка на кухні має безліч переваг, які нівелюють її мінуси, та і ви можете, влаштувати підігрів підлоги, що усуне цю проблему.

Як вибрати плитку для кухні?

плитка для кухні на стіну фото

В даній статті ми розглядатимемо такий тип підлогового покриття, як плитка для кухні. Потрібно здійснити вибір із великого асортименту підлогової плитки для кухні, який доступний сьогодні.

плитка для кухні на стіну фото

Варто звернути увагу, як вибрати плитку для кухні: по-перше при виборі кольору плитки, варто відштовхуватись від загальної стилістики кімнати її майбутніх меблів та кольору стін. Плитка для кухні є найбільш зручним підлоговим покриттям для даного типу кімнати, оскільки вона досить міцна, стійка до впливу вологи, та механічних пошкоджень, та дуже проста у догляді.
плитка для кухні фото
Також сучасні виробники плитки для кухні потурбувалися, щоб її дизайн чудово виглядав у загальному оформленні кімнати. Вибираючи колір плитки для кухні, варто спочатку придивлятись до темних відтінків, оскільки вони є більш практичними.

плитка для кухні на підлогу фото

Підлогова плитка в кухню білих, бежевих та інших світлих тонів, з часом якщо за нею відповідно не доглядати втратить свій красивий зовнішній вигляд. Якщо ви маєте обмаль вільного часу, щоб приділяти багато уваги прибиранню вашої квартири, варто обрати більш темніші відтінки для плитки на підлогу у кухні.

плитка для кухні на стіну фото
Дані відтінки чудово впишуться у загальний стиль кімнати. Чудовим компонуванням буде поєднання темних та світлих відтінків на ній, або узагалі можна обрати два види плитки і зробити дизайн наче у шахматної дошки. Також ви повинні не забувати, що ваша плитка для підлоги на кухні, має гармонійно виглядати із стіновою плиткою. Тому варто обирати в однаковій кольоровій гаммі, або зробити контрастне поєднання кольорів.

Плитка в кухню на стіну.

плитка для кухні фото

Для обробки стіни робочої зони між нижніми а верхніми шафками вашої кухні найчастіше використовують стінову плитку в кухню. Даний тип покриття чудово відповідає усім умовам його використання, та його довговічність просто вражає. При вірному укладанні плитки на стіну, вона може прослужити і до 30 років. Тому, якщо ви не плануєте часто змінювати плитку в кухні на стіні варто обрати її колір та дизайн із думкою про майбутнє.

плитка для кухні на стіну фото

Колірна гамма зараз не така строга, як була ще допустим у 90-х роках, використання яскравих та кислотних відтінків у вашій плитці тоді навряд десь можна було зустріти. Скомпонувати собі дизайн кухні ви можете переглянувши фото на нашому сайті, на яких чудово бачити, яка плитка в кухню на стіну зараз у моді.
плитка для кухні на стіну фото
Не забувайте, що кухня у перш за все повинна бути практичною, тому обирайте ті відтінки та форми плитки для кухні, які вам будуть найбільш зручними.

Плитка для кухні фото.
плитка для кухні на стіну фото
плитка для кухні на стіну фото

плитка для кухні на стіну фото

плитка для кухні на стіну фото

плитка для кухні фото

плитка для кухні фото

плитка для кухні фото

плитка для кухні фото

плитка для кухні фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти