РУС. Дизайн інтер'єру дерев'яного будинку фото та ідеї

Інтер’єр дерев’яного будинку

Зовнішній вигляд будинку, будівельним матеріалом для якого використаний клеєний брус, у багатьох людей викликає особливі почуття. Він нагадує милe будовe з якоїсь казкової країни, а багатогранність внутрішньої обстановки з екологічно чистих матеріалів просто заворожує.

Існує помилкова думка, що у внутрішній простір будинку з бруса дуже складно внести будь-які зміни, що включають елементи сучасного оздоблення, а сама обстановка – дерев’яні підлоги, стелі і стіни занадто важкі для психіки людини. Це, звичайно ж, далеко від дійсності.
Само по собі дерев’яна будівля вважається зразком екологічно чистого житла, а в сукупності з новими технологіями це, взагалі, справжнє диво.
Стильовий напрям в оформленні дерев’яних будівель визначається одночасно з бажаним напрямом архітектурної композиції будинку, де враховані національні традиції та цільове використання. У цьому будинку будуть возз’єднані індивідуальність і стилістика з характером господаря.

Існує кілька варіантів, щоб оформити внутрішній інтер’єр дерев’яних будинків, цей пост розповість про деякі з їх числа.

Cкандинавський стиль

Скандинавський стиль відомий переважанням в інтер’єрі натуральних матеріалів з пастельними і молочними тонами. Для нього характерне переважання відкритого світлого простору з простими та зручними предметами меблів.

інтер'єр дерев'яних будинків

Cтиль шале

Стиль шале – багато хто знає його як альпійський будиночок. Для таких будівель характерне поєднання деревини і натурального каменю, присутність відкритих дерев’яних конструкцій, балок, консолей, а у внутрішньому оформленні – звіриних шкур, можливо – муляжів тварин. У самому центрі будинку знаходиться камін, зазвичай, перевага віддається відкритій топці.
У східному стилі, звичайно ж, все має відношення до китайської, японської або індійській культурі з акваріумними рибками, паперовими перегородками, численними текстильними виробами, відкритими терасами і вченням Фен-шуй.

дизайн інтер'єру дерев'яного будинку

Стиль хай-тек

Стиль хай-тек – впізнається по великій кількості джерел штучного освітлення, величезним панорамним вікнам, прозорим дверям, хромованим деталям в сантехніці і в інших елементах оздоблення. Чіткість граней, заховані від поглядів комунікації – все це у відповідності з духом сучасності, з останніми дизайнерськими і технологічними досягненнями.
Остаточне рішення з приводу стильового оформлення будинку приймає господар. З боку дизайнера вносяться тільки його знання, вміння і талант. В результаті який би не був обраний стиль, з його допомогою ще більше підкреслюється унікальність структури деревини, її теплота і гармонія.

інтер'єр дерев'яного будинку

У дерев’яному будинку, вже як в такому присутній особливий сосновий запах, який надає сприятливий вплив на стан нервової системи людини. З цього приводу виникає питання: чи варто намагатися перетворити інтер’єр дерев’яних будинків, витрачаючи для цього стільки коштів? Чи не краще буде докласти зусиль для організації ландшафтного дизайну або витратитися на установку басейну у дворі? У разі якщо з приводу дизайн інтер’єру дерев’яного будинку питання доведеться вирішувати додатково, визначаючись по ходу будівництва, достатню увагу потрібно приділити якості обробки і зовнішнім виглядом клеєного бруса.

внутрішній інтер'єр дерев'яних будинків

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти