РУС. Спальня для дівчинки фото та інтер'єр спальні для дівчинки.

Спальня для дівчинки.

Усі, хто має дітей розуміють вислів «усе краще дітям», і цього ми прагнемо, оформлюючи інтер’єр спальні для дівчинки. Дитяча спальня для дівчинки є важливою кімнатою у формуванні її особистості, адже тут вона відпочиватиме і навчатиметься. Саме тому варто ретельно обдумати якою буде спальня для дівчинки підлітка. На сьогоднішній час є настільки велике різноманіття різних матеріалів та декоративних елементів для створення затишної обстановки для вашої маленької принцеси.

Інтер’єр спальні для дівчинки підлітка.

спальня для дівчинки фото

При оформленні дитячої варто дотримуватись таких правил:

  • Варто потурбуватись про безпеку вашої малечі. Особливо коли вони ще досить маленькі, потрібно максимально убезпечити їх кімнату. Меблі повинні бути із заокругленими кутами, ніяких гострих кутів об які діти часто вдаряються, розетки із захистом від дітей, і тому подібної небезпеки не повинно бути у дитячій.
  • Під час купівлі меблів для дитячої кімнати ми так часто звертаємо увагу на їх дизайн, щоб він відповідав кімнаті, але не варто і забувати про екологічність. Купуйте лише екологічні меблі у дитячу із відповідними сертифікатами.
  • Також вибір меблів та матеріалів повинен бути із врахуванням практичності таким чином, щоб ви могли з легкістю пересунути меблі щоб помити підлогу.
  • Особливо ретельно слід обирати освітлення в спальню для дівчинки. Розташуйте потрібну кількість точкового освітлення чи світильників, щоб дівчинка з легкістю могла виконувати домашнє завдання. А письмовий стіл краще розташувати таким чином, щоб сонячне світло падало на нього таким чином, щоб не засліплювати дитину.
  • Ліжко у дитячій для дівчинки необхідно розташовувати у спокійній зоні подальше від дверей.
  • Хорошим способом усе чудово організувати у спальні для дівчинки є поділ її на зони, що в подальшому сформує її схильність до порядку та менталітет господині. Варто поділити кімнату на три зони: відпочинку, навчання та ігор.
  • У зоні відпочинку розташуйте ліжко або диван, у зоні навчання, комп’ютерний чи письмовий стіл із стелажем чи відкритою шафою для книг. У зоні для ігор варто обов’язково розмістити ящик, чи комод для іграшок. Ігрова зона може бути виконана у вигляді спеціального куточка або ігрової зони на підлозі.

Колір спальні для дівчинки.

спальня для дівчинки фото
Гарно дивитиметься спальня дівчинки оформлена у пастельних тонах чи теплих жовтих, або персикових відтінках. Також не варто відхиляти і найбільш традиційний колір для маленьких принцес – рожевий. А от дітям більшого віку можуть бути і до вподоби зелені відтінки, або інші, тому варто це вже обговорити безпосередньо із ними. Не варто оформляти спальню для дівчинки у червоному кольорі, оскільки цей колір досить подразливий і може негативно вплинути на неї.

спальня для дівчинки фото
Також можна поклеїти шпалери із улюбленими мультиплікаційними героями, або цікавим пейзажом чи тваринами. Інтер’єр спальні для дівчинки підлітка все рівно відрізнятиметься чим для малечі.

Дитяча спальня для дівчинки.

дитяча спальня для дівчинки фото

При виборі оформлення та меблів для маленьких дітей, усе кладеться на батьків. Дитяче ліжечко розташуйте у місці де воно буде найбільш доступне для ваших поглядів, та не знаходитиметься на протязі. Варто зробити зону де б дитина могла бавитись із іграшками на підлозі, проте потурбуйтесь перед тим про утеплення підлоги за допомогою теплої підлоги чи певного покриття. Не варто використовувати килими, так як на них збирається багато пилу. Також варто обирати освітлення із теплим світлом і штори, які будуть більш щільні і дозволятимуть у день дитині спати. Якщо у вас уже дівчинка 3-7 років у якості стінового покриття краще обрати миючі шпалери, так як вона скоріш за все розмалює їх. Ліжечко повинно бути із натуральних елементів, а для новонароджених краще до ліжечка купити матрац повністю із кокосу без поролону і латексу.
дитяча спальня для дівчинки фото

Спальня для дівчинки підлітка.

Оформляючи спальню для дівчини підлітка, необхідно поцікавитись її думкою стосовно цього. Варто разом із донькою спланувати дизайн та у ненав’язливій манері давайте їй свої поради щодо нього. Також сплануйте і зонування дитячої для дівчинки підлітка. Купіть комп’ютерний стіл і також туалетний столик із дзеркалом адже у цьому віці дівчата досить ретельно починають стежити за своєю зовнішністю.
спальня для дівчинки підлітка фото
Дитина підліток може забажати зробити із своєї кімнати справжній дворець, або ж навпаки буде більш схильна до мінімалістичного дизайну. Також не варто бути категорично проти розміщення у ній спортивних тренажерів, особливо якщо на них є місце. Вони будуть корисні для здоров’я. Спальня дівчинки 10 років, може включати у себе платтяну шафу, приліжкові тумби та комоди із різбленням.

Спальня для двох дівчаток.

спальня для двох дівчаток фото

Маючи двох доньок слід, ще з більшою увагою обдумувати оформлення їх кімнати. Спальня для двох дівчаток повинна бути поділена між ними порівну, щоб ніхто із них не відчував у свою сторону брак уваги. Оформляючи інтер’єр спальні для двох дівчаток варто знайти компромісне рішення між їхніми бажаннями, та вашими можливостями і самою площею кімнати.
спальня для двох дівчаток фото
Якщо у вас кімната простора ви можете розмісти для кожної доньки особистий письмовий стіл. Біля них розташуйте відриті пенали чи стелажі для книг, які також можуть допомогти вам у зонуванні приміщення. Не варто ставити двоспальне ліжко чи один великий диван, це можливо лише коли діти ще маленькі. А от коли вони підростуть краще поставити двоярусне ліжко чи два окремих односпальних або ж два невеличкі диванчики. Щоб оформити інтер’єр спальні для двох доньок вам у нагоді стане фотогалерея у даній статті.
спальня для двох дівчаток фото
Варто пам’ятати що правильно оформлена спальня для дівчинки посприяє її формуванню особистості та характеру. Тому варто ретельно обдумати як оформити інтер’єр спальні для дівчинки.

Спальня для дівчинки фото

інтер'єр спальні для дівчинки підлітка фото

інтер'єр спальні для дівчинки підлітка фото

інтер'єр спальні для дівчинки підлітка фото

інтер'єр спальні для дівчинки підлітка фото

інтер'єр спальні для дівчинки підлітка фото

 

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти