РУС. Компанія "Акваполімер Інжиніринг" - гарний вибір для замовлення очисних споруд на території України

Компанія “Акваполімер Інжиніринг” – гарний вибір для замовлення очисних споруд

В техногенну епоху людина все частіше замислюється про чистоту навколишнього середовища. Очисні споруди допомагають утилізувати біологічні відходи, що є невід’ємною частиною життєдіяльності. Компанія “Акваполімер Інжиніринг” доволі давно та вельме успішно працює на українському ринку очисних споруд, пропонуючи своїм клієнтам першокласний сервіс та високоякісну продукцію. Спеціалістами підприємства можуть бути встановлені як автономна каналізація для типового заміського будинку, так і велика промислова станція. Про головні особливості цієї унікальної фірми і піде мова далі.

Профіль

“Акваполімер Інжиніринг” – львівське виробниче підприємство. Спеціалізація – комплексне вирішення питань з проектування, виготовлення та встановлення очисних споруд на об’єктах будь-якого масштабу. Стратегія розвитку компанії передбачає планомірну модернізацію матеріально-технічної бази, впровадження передових технологій та підвищення кваліфікації персоналу. Такий підхід виправдовує себе. Сьогодні підприємство є безперечним лідером в цьому сегменті на західноукраїнському ринку.

Каталог товарів

Компанія є багатопрофільною, тому вона здатна комплексно задовольняти потреби клієнтів в якісному обладнанні. В каталозі представлені наступні товари:

  • Станції біологічного очищування. Існує можливість відведення відфільтрованої рідини до водойми, канави або в підземний дренаж.
  • Нафто- та жировловлювачі. Призначені для видалення із стічних вод завислих речовин.
  • Інженерні колодязі. Використовуються при необхідності зміни діаметру споруди й перепадах при закладенні трубопроводів. Призначені для дренажу, інспекції й прочищення системи.
  • Резервуари та басейни. В наявності є побутові та промислові вироби.
  • Каналізаційні насосні станції. Незамінні в тих випадках, коли вільне транспортування грунтових, виробничих, побутових або зливових вод самопливом неможливе.

Чому варто скористатися послугами “Акваполімер Інжиніринг”

Компанія має ряд особливостей, вигідно відрізняючих її від схожих фірм. Ось найбільш очевидні:

  • Неперевершена якість обладнання. Підприємство виготовляє продукцію на сучасних автоматизованих лініях, використовуючи німецькі та японські компоненти.
  • Широкий спектр послуг. Окрім продажу спеціалісти компанії здійснюють проектування систем, їх виготовлення, встановлення та пуско-налагоджувальні роботи.
  • Адекватна вартість. Менеджмент фірми проводить демократичну цінову політику.

Це гарний вибір!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти