РУС. Дизайн вітальні в хрущовці фото інтер'єру маленької кімнати.

Дизайн вітальні в хрущовці.

Дуже часто ми зустрічаємося із проблемою, розміщення гостей й маленькій або вузькій вітальні. Проте, якщо вірно здійснити оформлення маленької вітальні та замовити необхідні меблі для такої кімнати, цей нюанс можна нівелювати. Варто лише ретельно продумати дизайн вітальні в хрущовці, щоб отримати зручну та красиву кімнату.

Дизайн інтер’єру вітальні в хрущовці.

дизайн вітальні в хрущовці фото

При оздобленні стін варто надати, як мінімум двом із них світлий тон. Так як наша кімната і так невелика, а такий прийом дозволить зробити дизайн вітальні в хрущовці, візуально більшим. Поєднувати відтінки варто не лише при виборі кольору стін а і меблів. Не рекомендуємо застосовувати насиченні темні кольори, так як вони зменшують приміщення.

дизайн вітальні в хрущовці фото
Найкращим поєднанням кольорів, оформлюючи дизайн вітальної кімнати в хрущовці, буде голубий із білим, пісочним або оливковим, також замість білого можна обрати бежевий, чи колір кави із молоком. Також не варто перебільшувати із шпалерами в смужку, доцільно використати їх лише на одній із стін. Це ж стосується і шпалер із малюнками. Дотримуючись цих принципів, плануючи дизайн інтер’єру вітальні в хрущовці, ви не привертатимете погляди на стіни і кімната буде здаватись більшою.
дизайн вітальні в хрущовці фото
На підлогу краще дати, паркет чи ламінат. Не варто стелити великий килим, чи доріжку у такій вузькій вітальні, оскільки дані предмети декору, лише привертатимуть увагу до невеликих розмірів приміщення. Тому краще постеліть середній килим перед диваном.

Які обрати меблі та освітлення, створюючи дизайн вітальні в хрущовці?

дизайн вітальні в хрущовці фото

Якщо у вас цікавить, які меблі повинна містити вітальня в хрущовці дизайн, щоб при цьому був неперевершеним. Тоді варто не захаращувати її непотрібними предметами, достатньо буде дивану і стінки. Якщо ж площа вітальні 20 кв. м, можна в її обстановку додати журнальний столик та стільчики. Обираючи стінку для вітальні в хрущовці, в першу чергу потрібно звертати увагу на її висоту і глибину. Багато моделей стінок мають висоту 3м і ширину 60см, такі стінки вам, звичайно ж, не підходять, адже ви не зможете поставити їх у вашій вітальні  висотою 2.7м. Стінку можна замінити тумбою під телевізор, сьогоденні моделі є досить вмістимими і на перший погляд їх навіть важко відрізнити від стінки.

дизайн вітальні в хрущовці фото
Дизайн спальні вітальні в хрущовці звичайно не обійдеться без розкладного дивану. Облаштовуючи дизайн спальні вітальні в хрущовці, вам не обійтись без такого предмету меблів, як диван. Який розміщувати прямий чи кутовий обирати вам, але якщо вибір схилиться на користь останнього, варто його розташовувати від вікна. У такій кімнаті зазвичай уже не ставлять стіл із кріслами, оскільки він перешкоджатиме розкладати диван. Оформляючи, дизайн інтер’єру вітальні в хрущовці фото вам у нас допоможе у цьому.

дизайн вітальні в хрущовці фото
В якості освітлюваних приладів найоптимальнішим варіантом буде стельова люстра. Точкові світильники не варто розташовувати у такій кімнаті. Для створення вишуканого інтер’єру вітальні в хрущовці, ви можете поєднати люстру на стелі із бра на стіні. Можна переглянути безліч варіантів як створити дизайн вітальні в хрущовці фото додається у нашому блозі.

Декор вітальні в хрущовці.

дизайн вітальні в хрущовці фото

Закінчити дизайн вітальної кімнати в хрущовці, варто вибором декоративних елементів та текстилю для неї. На диван можна покласти декілька декоративних однотонних подушок. При виборі штор слід віддати перевагу, напівпрозорій тюлі із прямими шторами до рівня підлоги, які можна буде прибрати у день до стін. Такі штори чудово візуально піднімають рівень стелі.

дизайн вітальні в хрущовці фото
Доповнять усе це пара невеликих ваз на підвіконнику. Або якщо ви плануєте повісити телевізор на стіну, то під ним можна розташувати декілька вазонів із рослинами. Стіну над диваном можна прикрасити розмістивши на ній картини. Усі декоративні предмети слід вибирати, враховуючи загальну стилістику та кольорову гаму приміщення. Дотримуючись цих ідей та правил, ви зможете без перешкод створити вітальню вашої мрії.

Дизайн вітальні в хрущовці фото.

дизайн вітальні в хрущовці фото

дизайн вітальні в хрущовці фото

дизайн вітальні в хрущовці фото

дизайн вітальні в хрущовці фото

дизайн вітальні в хрущовці фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти