РУС. Ламінат відгуки від покупців, переглянути або залишити свій.

Ламінат відгуки

Зараз на ринку доступно багато різновидів підлогових  покриттів, лідером серед них є ламінат. Ламінат представляє собою підлогове покриття, яке за своїм дизайном може бути схожим як на паркет, так і на керамічну плитку. Монтаж ламінату досить простий та непотребує особливих навичок. Також варто відзначити доступну ціну ламінату, завдяки чому не в останню чергу він такий поширений. Сьогодні виробників та колекції ламінату дуже багато. Тому варто звертати увагу на ламінат відгуки, про який найкращі.

Будова ламінату.

Ламінат складається із ламінованих дощок, які у свою чергу мають багатошарову основу, склеєну між собою. Розміри дошок ламініту можуть варіюватися від 1м до 2 метрів в залежності від фірми виробника та колекції, товщиною ж вони бувають максиму 8 міліметрів, та їх максимальна ширина 20 см.

Якраз завдяки такій своїй структурі та розмірам ламінат має такі  переваги :

  • Недорога ціна,
  • Легкість укладання ламінованих дошок
  • Високі показники міцності, та простота у догляді,
  • Екологічність.

Багату різноманітність, та правдоподібну імітацію структури та вигляду схожого на паркет, керамічну плитку забезпечує верхній шар, що являє собою папір який покритий плівкою із полімерів, що захищає сам малюнок від різних зовнішніх чинників. Основним елементом ж таких панелей, що забезпечує міцність такого матеріалу, є деревоволокнисті плити. Як вище ми описували, розміри ламінату бувають різними, також варто сказати, що він бувають листи ламінату квадратної форми.

Фірми виробники ламінату.

Вибираючи ламінат, особливу увагу люди приділяють фірмі виробнику .

Одним із найбільш відомих та якісних вважається ламінат виробника Quik Step, який знаходится у Бельгії, гарантія на їхню продукцію складає 25 років.

Найбільш відомою європейською фірмою підлогових покриттів являється Tarkett. Даний виробник відомий завдяки своїм нововведенням та інноваційним технологіям у розробці підлогових покриттів. Гарантію ж на ламінат дана компанія надає до 15 років.

Найвідоміша європейська компанія Tarkett, відома своїми ноу-хау і відмінною якістю ХДФ плит, гарантує 15 років вірної служби ламінату.

Kronospan-ламінат російського виробника, який є дочірною компанією великого німецького концерну Kronoflooring.

Ламінат Egger- від фірми із Німеччини. Даний матеріал виділяється свої хорошим зєднанням, виготовлений з ХДФ плит.

Також варто сказати ще про одного бельгійського виробника ламінату Balterio, у колекції якого є покриття з красивими структурами та який відзначається високою надійністю.

Усі вище описані торгові марки ламінату, є найбільш поширеними та займають лідируючі позиції з продажу своєї продукції. Ціна, щоправда, на лімінат цих марок в порівнянні із іншими висока. Проте вам вирішувати чи купувати дорогий ламінат від європейського виробника. Чи більш дешевий вітчизняного виробництва. Варто лише прочитати відгуки про ламінат та обов’язково оглянути паспорт виробу ( слід віддати перевагу тим які входять у асоціацію EPLF).

Як вибрати ламінат?

Якщо ви вирішили купити ламінат у кімнати з малою прохідністю такі, як спальня. Не варто переплачувати за продукт із високими показниками зносостійкості, оскільки навряд вони вам будуть потрібні. Проте коли ви збираєтесь покласти його у передпокої чи кухні, або вітальні варто вже обирати з поміж тих, у яких високі показники зносостійкості, та які стійкі до механічних впливів. Також якщо у вас у приміщенні підвищена вологість варто звернути увагу і на такий показник, як вологостійкість. І не варто обирати ламінат із поганими замками, який потім може почати скрипіти.

Ламінат відгуки.

Відгуки про ламінат від покупців та споживачів ви можете переглянути у відповідних розділах. Які поділенні по фірмах виробниках, що знаходяться у верху сторінки.