РУС. Інтер'єр маленької вітальні, ідеї інтер'єру маленької вітальні

Інтер’єр маленької вітальні, що зробить її більшою

Привіт мої дорогі читачі! Як справи? Я завжди тут, щоб надихнути вас і пробудити ваш творчий потенціал деякими екстраординарними і дуже легкими  проектами, ідеями переоблаштування або вражаючими ідеями дизайну інтер’єру. На сьогоднішній день, я зробив вам колекцію з ідей інтерєру маленьких віталень, щоб зробити частину вашого простору більшою. Ви раді?

Якщо ви хочете облаштувати інтер’єр маленької вітальні.

Так, щоб відчувати себе естетично і затишно, а не з відчуттями клаустрофобії і стиснення, я рекомендую вам продовжувати читати. У мене є деякі цікаві поради та прийоми, які допоможуть вам прикрасити ваш інтер’єр маленької вітальні так, що ваш простір буде виглядати просторо і зручно.

Вітальні, незалежно від їх розміру, повинні функціонувати в якості місця для розваг і розслаблення. Інтер’єр  в традиційному стилі, як правило, не працює для невеликого простору, а це означає, що вам потрібно спробувати нові речі. Замість того щоб використовувати жалюзі для вікон,  драпірування штор можливо це ви повинні використовувати а саме довгі хвилясті драпірування, які будуть розширювати площу кімнати.

інтер’єр маленької вітальні

драпірування штор

Інтер’єр в традиційному стилі

Не тільки в невеликі вітальні, але і в будь-яких інших приміщеннях, дизайнер порекомендує поставити дзеркала для того, щоб змусити виглядати вітальні більшими. Найпростіший спосіб, повісити велике дзеркало в центрі вашої вітальні і створити координаційний центр. Це можливо, для того щоб відобразити точку зору і дати ілюзію іншого вікна, помістіть дзеркало навпроти вікна. Для отримання більш приємної обстановки, поставите його за настільною лампою або свічками

дзеркала в інтер'єрі вітальні

невеликі вітальні

Ваша вітальня має горизонтальні і вертикальні розміри. Якщо ваша кімната має високу стелю, ви повинні обов’язково піти від підлоги до стелі, драпірування штор ось що притягує погляд вгору. Для того, щоб заповнити простір по вертикалі, ви можете вибрати малого і середнього розміру твори мистецтва.

Цей трюк зробить ваш дизайн маленької вітальні більшим, ніж насправді..

дизайн маленької вітальні

твори мистецтва

диван ікеа

Можливо, ви помітили, що ідеї дизайну маленької вітальні оформлені в нейтральній палітрі кольорів. Палітра у яку входять білий або бежевий змусить вашу кімнату здаватися більше і більше. Крім того, добре відомо, що ці кольори також, як правило, створюють заспокійливу середу і додають витонченість в дизайн інтер’єру. Світлі тони будуть висвітлювати ваш невеликий життєвий простір, відбиваючи світло.

ідеї дизайну маленької вітальні

дизайн інтер’єру

Диван, який має легкий зовнішній вигляд є обов’язковим в маленьку вітальню, тому що більший змусить вашу кімнату виглядати стиснутою. Уникайте декорування вашого простору  квадратними диванами, але вибирайте ті які мають ноги. Виберіть бліді тони, поверх темніших. Скляні журнальні столики є більш функціональними для невеликих приміщень, оскільки вони займають менше простору, ніж дерев’яні столи.

Диван в маленьку вітальню

диван в кухню студіо

Ви задавалися питанням, які меблі ви повинні вибрати? Я рекомендую вам вибирати ті, що не перенаситять простір. Невеликий диван з тонкими боковинами, невеличкі чотири стільці навколо кавового столика може бути ідеальною альтернативою для вашого простору.

кавовий столик

диван з тонкими боковинами

Диван в маленьку вітальню

Вам подобаються, ці ідеї дизайну маленької вітальні? Спасибі за читання! Насолоджуйтесь в решту дня, і не забудьте залишатися в курсі з вмістом interiorfor !

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти