РУС. Навіс для авто своїми руками креслення, проекти, план як зробити.

Навіс для автомобіля своїми руками

У цій покроковій інструкції ми поговоримо про те, як побудувати відкритий дерев’яний навіс своїми руками для автомобіля у дворі приватного будинку, чи в саду на дачі. Будівництво великого укриття для автомобілів від сонця та дощу – відмінне доповнення, так як ваші машини будуть в сухому місці захищені від негоди. Роботи по зведення навісу для 2х машини біля дому варто проводити з увагою і здоровим глуздом, так як вам потрібно планувати кожен аспект будівництва з самого початку. Зверніть увагу на все, що може піти не так, щоб запобігти дорогим помилкам. Дивіться всі фото покрокового проекту відкритого гаражу для авто у цій статті.

Беручи до уваги, що вам, швидше за все, необхідно буде отримати дозвіл на будівництво, ми рекомендуємо вивчити місцеві закони перед початком розроблення реального проекту будівництва. Існує багато корисних аспектів, які ви могли б дізнатися з будівельних норм, такі як глибина фундаменту або матеріали, які вам потрібно використовувати. Зверніться до інженера, оскільки вам потрібно побудувати великий двосхилий дах якщо це для двох авто та односхилий для одного, який повиннен підтримувати значну вагу.

Крім того, ми рекомендуємо вам найняти інженера при проектуванні навісу. Конструкція для двох автомобілів вимагає жорсткої структури, інакше вона може зруйнуватися в довгостроковій перспективі. Ці плани та креслення мають інформаційне призначення, тому перед початком будівництва вам необхідно найняти спеціалізованого фахівця. Правильно встановлюйте стовпи, використовуючи металеві анкери або встановлюючи їх в бетон.

Поетапне будівництво навісу для автомобіля своїми руками

Навіс для авто креслення
Навіс для авто креслення

Матеріали:

 • A – 6 штук 10×10 стовпів – 215 см довжиною;
 • B – 4 штук 5×15 балок – 6 м;
 • C – 8 штук 10×10 – 80 ½ брусків;
 • D – 11 штук 5×10 – 6м, 22 штуки 5×10 крокв – 3м, 10 штук 5×10 балок – 55 см;
 • E – 90 кв. м. фанери, чи осб плит;
 • F – 8 штук 5×10 балок – 4 м, 30 штук 5×10– 20 см;
 • G – 18 штук 3/4 “фанери, осб плит – 10×20;
 • H – 180 кв. м. гідроізоляційної підстилки, рубероїду;
 • I – 180 кв. м. асфальтової черепиці для покрівлі.

Інструменти:

 1. Захисні рукавички, окуляри.
 2. Пила торцева.
 3. Лінійка, крейда, рулетка, рівень, столярний олівець, молоток.
 4. Дриль та свердла.

Поради:

 • Найміть інженера, перш ніж заливати основу та ставити підстави.
 • Тимчасово закріпіть стіни скобами.

Час:

 • Один тиждень.

Як зробити навіс для двох машин розміром 6х6

навіс для машини розміри
Проводимо заміри

Першим кроком проекту є професійна розмітка місця зведення навісу. Як ви можете бачити на зображенні, вам потрібно використовувати дошки і бруски, інакше ви не зможете отримати професійний результат. Застосуйте рівень до кожного з кутів, щоб переконатися, що вони мають 90 градусів. Крім того, відрегулюйте стовпці до тих пір, поки діагоналі не стануть абсолютно рівними.

навіс під машину
Закріплення стовпів

Каркас

Є багато способів, якими ви можете встановити стовпчики для каркасу навісу автомобілів поруч з будинком. Перш за все, вам потрібно викопати глибокі отвори (не нижче  10 см лінії промерзання грунту) і висипати шар гравію. Встановіть форми труб і в них вставте стійки, щоб переконатись, що вони абсолютно прямі. Закріпіть стовпи скобами перед заливанням основи бетоном.

Порада: в якості альтернативи ви можете використовувати металеві труби, замість дерев’яних брусків. Як ви можете бачити на фотографіях, вам необхідно закріпити металеві анкери в бетоні, щоб правильно зафіксувати дерев’яні стовпи. Зіставляйте все з увагою і з великою обережністю.

навіс для машини 6х6
Установка стовпів

Дозвольте бетону застигнути протягом декількох днів, перш ніж продовжити проект. Більш того, як ви можете помітити на зображенні, вам потрібно відважити стовпи за рівнем. Помістіть балку поверх стовпів, щоб перевірити, чи є вони однакової висоти.

проект навісу для автомобіля
Прикріплення опорних балок

Продовжуйте проект по будівництву недорогого оригінального навісу для автомобілів, прикріпивши опорні балки до верхньої частини стовпів. Як ви можете бачити на зображенні, вам потрібно просвердлити пілотні отвори як через балки 5×15, так і через стовпи. Закріпіть балки за допомогою болтів. Використовуйте шайби і переконайтеся, що ви не затягуєте болти занадто сильно, щоб запобігти розщепленню дерева.

проекти навісів для машин
Влаштування підпірок

Беручи до уваги розмір навісу, вам необхідно зміцнити раму за допомогою дужок. Так як показано на на зображенні, побудуйте фігурні дужки з використанням 10×10 брусків обрізаних на кінцях під кутом 45. Прикріпіть бруски до місця за допомогою оцинкованих гвинтів.

Дах

металевий навіс для машини своїми руками
Будівництво ферм

Побудова навісу під авто з двосхилим дахом – складний процес, так як рама дуже широка. Як ви можете помітити в кресленнях, вам потрібно зібрати кілька строп даху на рівній поверхні. Виріжте компоненти в правильному розмірі і щільно закріпіть їх гвинтами. Нижні крокви з брусків розміром 5×15 і загальні крокви 5× 10.

Порада: додайте кілька проміжних крокв до торцевих ферм, так як вони повинні підтримувати кінці фронтону. Прикріпіть крокви на місці цвяхами. Відріжте верхню частину вертикальних опор під кутом 60 градусів.

навіс для машини з двосхилим дахом
Встановлення крокв

Беручи до уваги розмір і вагу ферм, краще виконувати роботу удвох при підгонці їх до каркаса навісу. Прикріпіть ферми до верхньої частини рами і закріпіть їх на опорних балках довгими оцинкованими гвинтами. Перед тим, як вставляти гвинти, свердліть пілотні отвори під кутом, щоб запобігти розщепленню деревини.

Порада: помістіть ферми рівномірно, на відстані приблизно 60 см між ними. Закріпіть їх, перш ніж стелити настил. Встановіть ребра жорсткості між фермами, щоб підвищити жорсткість конструкції.

навіс для автомобіля з бруса
Монтаж торцевих кінців

Продовжуйте, приєднавши дошки, або осб плити до торцевих фермам. Закріпіть їх цвяхами.

як побудувати навіс для авто на дачі
Встановлення виступів

Якщо ви хочете, щоб ваш відкритий гараж мав красивий вигляд, вам потрібно прикріпити навіси до передньої і задньої частини конструкції. Використовуйте крокви 18 сантиметрів і довгі крокви, щоб отримати жорстку конструкцію. Прикріпіть їх до конструкції даху за допомогою гвинтів.

навіс для авто поруч з будинком
Встановлення покрівельних листів

Тепер потрібно обдумати, чим накрити навіс під автомобіль. Ви можете використати полікарбонат, або оцинковані листи.  У цьому прикладі ми будемо покривати асфальтовою черепицею, ви можете використати металочерепицю, принцип схожий. Приєднайте фанерні листи або осв плити до даху, як на зображенні. Необхідно дотримуватися певної схеми, інакше двосхилий дах не буде достатньо жорстким. Зіставте листи з обох кінців і зафіксуйте їх на кроквах цвяхами, кожні 15-20 см. Вкрай важливо, щоб не були проміжки між листами.

навіс для 2х машин
Встановлення софіта

Прикріпіть фанеру, вагонку, або інший матеріал з внутрішньої сторони крокв, як на зображенні, якщо ви хочете поліпшити зовнішній вигляд проекту.

чим накрити навіс для авто
Встановлення черепиці

Накрийте дах навісу для машини за допомогою покрівельної повсті, переконавшись, що смужки перекриваються не менше ніж на 5 см. Закріпіть смоляний папір  (руберойд) на фанері за допомогою покрівельних скоб. Крім того, відріжте також для верхнього гребеня. Установку асфальтової черепиці починайте в нижній частині даху. Перед початком установки завжди читайте інструкції на упаковці, так як є види, які відрізняються. Закріпіть ринви по боках даху.

навіс для 2 х автомобілів креслення

Автомобільний навіс показано на фото спереду. Конструкція проста, тому вона може бути виготовлена, як з дерева, так і з металу (профтруби).

Висновок

І останнє, але не менш важливе: ми рекомендуємо вам подбати про останні штрихи. Щоб отримати професійний результат, заповніть отвори і зазори дерев’яною шпаклівкою або герметиком і дайте йому висохнути протягом декількох годин. Перевірте, чи є виступаючі гвинти і при необхідності усуньте проблему.

Порада: нанесіть кілька шарів фарби або лаку на деревяні елементи, щоб захистити їх від розкладання і пошкодження водою. Не забувайте, що вам потрібно освіжати фарбу кожні два-три роки.

дерев'яний навіс для машини фото

навіси для авто фото

Дякуємо вам за те, що ви прочитали наш проект навісу для автомобілів біля будинку, і ми рекомендуємо вам ознайомитися з іншими проектами на сайті. Також ви можете переглянути фото, на яких зображені навіси прибудовані до будинку з односхилим дахом з профнастилу та на цегляних стовпах, чи з хозблоків.

Навіси для авто фото

навіс для машини прибудований до будинку фотографії

навіс для машини з металу своїми руками

навіс перед гаражем фото

навіс для авто односхилий з полікарбонату фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній: 4,33 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти