РУС. Стиль фьюжн в інтер'єрі фото та опис інтер'єру фьюжн.

Стиль фьюжн в інтер’єрі.

Стиль Фьюжн в інтер’єрівибір креативних людей, для яких повсякденне, рядове не має цінності, що не допускають нейтральності і невиразності, сприймають побут як майданчик для безперервної творчості. Фьюжн інтер’єр – стиль «божевільних» речей, ідеї яких виникають в екстравагантних мріях майстрів дизайну. Фьюжн інтер’єр дозволить вам прикрасити спальню всього лише однією підлоговою вазоюза умови, що це буде антична амфора до стелі, що займає цілий кут, або ж розмістити у вітальні величезний диван, облямований не класичними «рюшами», а строкатим «парканчиком» з різнокольорових пластикових « деревяшок ».

стиль фьюжн в інтер'єрі
Іншими словами, концепція фьюжнматеріалізована фантазія, вміщена у відповідний контекст. Зрозуміло, це один з найдорожчих стилів, адже мова йде про наповнення будинку авторськими роботами.

Стиль фьюжн в інтер’єрі – гармонійна химерність.

Облаштовуючи житло в стилі ф’южн, важливо підкреслити змішання різних стилів (саме «змішання» означає його назва). Традиція не відкидаєтьсяїй пропонується «паралельне» рішення з використанням сміливих матеріалів і тонів.

фьюжн інтер'єр

  1. З одного боку, в інтер’єрі домінує максималізмщільні оббивки, громіздкі аксесуари, з іншоговикликає шик, додача повсякденних речей викликають обрисів.
  2. Репродукція картини епохи Ренесансу має бути сусідами з сімейними фотографіями та дешевою аляповатою екзотичної картинкою, купленої в подорожі.

Фьюжн інтер’єр – колоніальна розкіш і милі дурощі.

Справжній господар інтер’єру в стилі ф’южндекор. Стіна, розписана силуетом мультяшного героя, може служити фоном великого дивана, оббитого східною тканиною, а врівноважуватися скляним столиком з пластиковими стільцями в формі долоні.

стиль фьюжн в інтер'єрі

  1. Богемність сусідить з простотою: шкіряне покривало на ліжку в поєднанні з типовою чорною шафою для одягу і кокетливими світильниками, розташованими на представлених до узголів’я столикахвиразний приклад.
  2. Нейтральні відтінки можна залишити лише стелі і дверям. Цікаві палітрибірюзове, зелене, золоте і малинове, червоне, помаранчеве і чорнильносинє, чорне, біле і фіолетове.
  3. Стиль фьюжн в інтер’єрі використовує різнобарвність усюди, де тільки можливостільці в їдальні, вбудовані світильники, рамки картин, оточуючих дзеркало.
  4. Фактура матеріалів орієнтована на високу тактильністьмає бути не тільки приємно дивитися на речі, але і торкатися до них.

Цілісність всіх різномастих предметівось що повинно бути досягнуто в результаті. «Самодостатні» матеріали, меблі, декор являють собою унісон загальної «картинки»

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти