РУС. Індійський стиль в інтер'єрі фото індійський інтер'єр.

Індійський стиль в інтер’єрі.

Фільми виробництва Боллівуд часто представляють індійський побут укладеним в ошатну скриньку. Частково це так, проте базовий мотив індійський стиль інтер’єру – поєднання майже аскетичного мінімалізму і суворого планування з розкішним декором окремих предметів. Обставити будинок в індійському стилі неважко, меблі і аксесуари індійського походження представлені в широкому продажі.

індійський стиль інтер'єру
Багатий орнамент, композиції із зображенням людей, тварин і химерних рослин, – мотив оформлення стін і драпіровок. Шпалери виключені, поєднання численних різних фактур вітається. Дерево (ротанг), метал, барвистий текстиль – улюблені матеріали індійського стилю.

Насичені кольори і барви Індії-індійський стиль інтер’єру.

Колорит, настрій чарівної млості і екологічність – причини популярності індійський стиль в інтер’єрі. Стіни, покриті фактурною штукатуркою, забрані дерев’яними панелями з різьбленням і перламутровими інкрустаціями, а також ткані драпірування, обов’язково включають в себе рожеві і помаранчеві відтінки при провідних кремових, бірюзових, сірих, пісочних, бежевих, золотих. На такому тлі ажурні предмети будуть виглядати особливо хитромудрими.

індійський стиль в інтер'єрі

  1. Легкі компактні меблі ручної роботи індійського походження виконуються з бамбука, тика, очерету і покриваються витіюватій різьбленням, перламутровими камінцями і стразами, декоруються вставка з кольорового скла, неодмінно лакуються.
  2. Навіть у невеликій вітальні розміщуємо кавовий столик і ошатні табурети на невисоких товстих ніжках, шафа для речей, виставлених «напоказ» – вузький, невисокий, з розорюються ажурними дверцятами, що нагадує інкрустований пенал.
  3. Об’ємний масивний диван прикрашений підлоктниками, м’якими підголовниками і подушками з зображеннями слонів і ін. Індійських тварин.
  4. На стільці також укладаються яскраві подушки.
  5. Драпірування, в т.ч. замінюють двері, – з яскравих шовкових тканин. Текстильні портьєри і фіранки поєднуються з підвісними ширмами з дрібних бус.
  6. Ошатний металевий посуд – функціональний і одночасно притягує до себе око.
  7. Аксесуари (вазочки, попільнички, статуетки, свічники) групуються.

Індійський стиль в інтер’єрі: мобільне зонування.

Стелю обтягуємо тканиною, дверні отвори і мобільні перегородки – арочного типу, на вікна можна навісити декоративні віконниці, дзеркала також зі стулками.

індійський стиль в інтер'єрі

  1. Індійський стиль в інтер’єрі виключає планувальні рішення з заокругленнями і діагоналями.
  2. Зонування – за допомогою переносних дерев’яних ширм.
  3. Предмети – уздовж стін, в центрі тільки столик.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невелику квартиру – відтворення індійського інтер’єру здійснюється за рахунок вибору невеликих предметів.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,50 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти