РУС. Морський стиль в інтер'єрі кімнати своїми руками. фото та ідеї.

Морський стиль в інтер’єрі

Морський стиль в інтер’єрі – це те, що ніколи не вийде з моди. Можна створити невимушену атмосферу своїми руками для будь-якої кімнати, пов’язану з видом, звуком і запахом океану, в комплекті з текстилем і аксесуарами, пов’язаними з мореплавством.

З простим інтер’єром кімнати в морському стилі ви можете легко створити відчуття, що океан не за горами, використовуючи привабливі декоративні елементи, такі як морські зірки, смуги і якоря. Вони повинні підтримуватися натуральним текстилем і типом меблів, який додасть деякі прибережні риси в будь-яку кімнату.

Спальні, кухні, ванні кімнати і житловий простір в морському стилі інтер’єру легко створити своїми руками. Потрібно застосувати відповідний стиль і вибратии деякі ключові елементи в вашому домашньому дизайні інтер’єру.

морський стиль в інтер'єрі фото

Основні особливості морського стилю інтер’єру

Не варто починати з нуля при проектуванні кімнати з морською тематикою. Вам потрібно тільки ввести деякі характерні риси, які захоплюють свіжістю океану. Об’єднайте їх з деякими відповідними декоративними елементами і отримаєте задоволення від ваших творчих ідей.

Смуги

інтер'єр вітальні в морському стилі фото

Смугастий синьо-білий візерунок може забезпечити дотик до морського дизайну будинку при використанні його в будь-якій кімнаті. Виберіть смугастий текстиль для обробки вікон, килимка, настінного покриття або в ваших меблевих аксесуарах. Інші кольори повинні бути обмежені, але червоний килимок або декоративний предмет будуть виглядати привабливо, якщо їх розмістити поруч з морськими білими і синіми смугами.

Морські прилади

морський стиль в інтер'єрі своїми руками фото

Стерно (штурвал або морський руль) – ідеальна декоративна функція для спалень або ванних кімнат, де ви хочете додати дотик до моря. Штурвал потрібно розмістити в кімнаті на полиці або повісити на стіні.

Карти

інтер'єр ванної кімнати в морському стилі фото

Вантажні карти і карти вітрильного спорту можуть використовуватися, як традиційні твори мистецтва в кімнаті з морським інтер’єром. Їх можна знайти в сувенірних магазинах і при бажанні вставити в рамку, щоб забезпечити кімнату класичною конструктивною особливістю.

Морські зірки

інтер'єр вітальні в морському стилі фото

Морська зірка – емблема, що символізує керівництво і захист на морі. Існує безліч способів включення морських зірок в кімнату, коли вони використовуються в якості декоративних елементів. Вони можуть застосовуватися як переносні елементи або їх можна повісити окремо на стіні.

Морський фокус

інтер'єр дитячої кімнати в морському стилі фото

Жоден з декоративних аспектів не повинен бути перебільшений в домашньому декорі в морському стилі, а ключові елементи дизайну не повинні змішуватися занадто сильно. Морські зірки, смуги, штурвал, кораблі і якоря, які були представлені в одній кімнаті, не надавали б їй такого ж стильного зовнішнього вигляду, як кімната, спроектована навколо одного елемента.

Наприклад, при створенні інтерєру спальні в морському стилі, він повинен мати один і той же базовий елемент дизайну. Для прикладу, це може бути відображено на постільній білизни і на інших тканинах в спальні.

Використання кольору в морському дизайні інтер’єру

інтер'єр в морському стилі фото

Розглядаючи використання кольору, подумайте про відтінки, які найбільше представляють океан і природні, які можна знайти на піщаному березі.

Білий повинен використовуватися для виділення всіх інших кольорів, обраних для морського дизайну квартири. Це може бути блискучий білий або більш тонкий відтінок, який можна комбінувати з меншою кількістю синього. Інші кольори слід використовувати менше і в поєднанні з природними відтінками.

Природні дерев’яні меблі найбільш підходять для морського стилю в інтер’єрі. Коли деревина використовується для поличок, столів і стільців, вона може бути забарвлена ​​в відтінки коричневого або бежевого кольору, чи побілена або пофарбована в синій колір.

Стіни можуть бути пофарбовані в біло-синю полоску. Природні дерев’яні стінові панелі також добре виглядають у даній темі.

Морський декор

морський стиль в інтер'єрі фото

Меблі можуть бути виготовлені з деревини та натурального текстилю. Не слід використовувати пластик або синтетичні матеріали. Вікна можна пофарбувати в світлий  колір, тюль або смугасті штори в відтінках синього і білого.

Як фокусну точку можна використовувати якір корабля, телескоп або велике рульове колесо. Всі аксесуари повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів. Предмети, пов’язані з мореплавством, можуть включати морські скрині, весла, модельні кораблі, камені з приливів і великі старі мотузки.

Інтер’єр кімнати в морському стилі

інтер'єр кімнати в морському стилі фото

Спальні, кухні і ванні кімнати підходять для морського дизайну. Все, що використовується для обробки і декорування кімнати, може вписатися в тему, коли це типово для стилю.

Спальні

інтер'єр спальні в морському стилі фото

Дитяча кімната або спальня для дорослих виграють від деяких аспектів морського дизайну будинку. У спальнях в морському стилі інтер’єру потрібні білі стіни пофарбовані в легкі й повітряні кольори, а океанська тема продовжується у постільній білизні і синіх ковдрах. Природні кольори меблів, а саме приліжкових тумб і вбудованих шаф, також предмети, такі як натуральні плетені абажури, тканинні покривала для ліжка в бежевих або піщаних відтінках. Спальня може виглядати, як каюта судна з дерев’яними дощатими підлогами, які злегка облізли.

Вітальні

інтер'єр вітальні в морському стилі фото

Вітальні можна зробити більш просторими, коли вони оформляються в морському дизайні інтер’єру.

Будь-який житловий простір може мати сильну морську ідентичність, коли він має сині кольори і мінімальну кількість меблів. Погляд завершений, коли аксесуари в вітальні також пов’язані  до океану.

Кухні

інтер'єр кухні в морському стилі фото

Неважко спланувати інтер’єр кухні в морському стилі. Це в основному досягається за рахунок використання кольору на стінах, підлогах і текстильних виробах. Відтінки синього і білого забезпечують кухню свіжим і елегантним зовнішнім виглядом.

Ванні кімнати

інтер'єр ванної кімнати в морському стилі фото

Ванні кімнати особливо підходять для цього стилю і досить легко домогтися їх правильного зовнішнього вигляду. Варто використовувати плитку для ванної кімнати білого, зеленого або синього кольору. Інтер’єр ванної кімнати в морському стилі  можна продовжити по стінах з зображеннями океанського життя, або ж зробити розпис стіни.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти