РУС. Колоніальний стиль в інтер'єрі будинку і квартири, фотографії та ідеї.

Колоніальний стиль в інтер’єрі

Два основні стилі змагалися за переважання протягом 20-го століття – традиційний і сучасний. В цілому, було вирішено, що традиційний стиль має пріоритет, але для сучасного дизайну інтер’єру існує майбутнє.

Інтер’єр в колоніальному стилі виявився виключно популярним в першій половині 20-го століття і на перший план вийшли два основних підтипи. Мотиви ранньої Америки і 18-го століття регулярно зустрічалися в будинках, які були оформленні в колоніальному стилі.

колоніальний стиль в інтер'єрі квартири фото

Американці давно вибрали свої улюблені стилі з усього, що є найкращим в європейській культурі, і включили їх в свої власні декоративні прийоми. У другій половині 19-го століття багато громадських будівель були спроектовані з урахуванням історичної європейської архітектури і з сильним нахилом до класичного стилю. У цю епоху традиційні прикраси американського колоніального стилю вважалися нудними і старомодними, але домовласники ще були міцно вкорінені в традиційний стиль і чіплялися за колоніальну патріотичну, дизайнерську тему, на їхню думку.

Пік колоніального інтер’єру

колоніальний стиль в інтер'єрі фото

Традиційний колоніальний стиль декорування виник в Америці 18-го століття, сильно запозичуючи мотиви з типових європейських резиденцій. Однак поворот полягав у тому, що велич цього стилю поєднувалася з фермерськими будинками, знайденими тут в Новому Світі. Англійські іммігранти в країну принесли з собою  ідеї оформлення своїх старих будинків, і велика частина архітектурного та інтер’єрного стилю цього періоду сильно залежала від тогочасного англійського стилю.

Щоб створити ваш будинок в колоніальному стилі інтер’єру, ви можете піти двома способами. Або дуже традиційна, сільська тема, або більш розкішний погляд, який був в великих будинках колоніальної епохи. У 21 столітті легко створити обидва мотиви, тому вибір залежить від вас.

Ранній колоніальний стиль в інтер’єрі

американський колоніальний стиль в інтер'єрі

Всупереч формальності 18-го століття, будинки ранньої американської епохи були більш сільськими. Найкраще підходили для літніх будинків і невеликих резиденцій того періоду, щоправда меблі були більш зручними. Золотистий та сірий кольори були популярні на дерев’яних виробах і стінах. Протягом цієї епохи очікувалося, що жінки будуть витрачати свій вільний час на створення красивих аксесуарів для свого будинку. Килими, вишиті чохли для меблів, традиційну ковдру з ручним малюнком можна було зустріти в кожному поважному будинку того часу.

Великі меблі були поширені з традиційними скринями біля сходів і журнальними столами. Прості тканини, такі як постільна білизна з шерсті і бавовни, сильно виділялися у всіх кімнатах. Техніка оформлення стін включала використання трафаретів для нанесення візерунків.

Як створити ранній колоніальний стиль в вашому будинку

англійський колоніальний стиль в інтер'єрі фото

Предмети ручної роботи були сильною рисою інтер’єру в колоніальному стилі, якщо ви не маєте змоги зробити їх своїми руками, купіть в магазинах і розмістіть їх в своїх кімнатах.

Кольори
вітальня в колоніальному стилі фото

Цю епоху представляли природні і похмурі відтінки. У ній небуло місця для чогось занадто яскравого. Білі, коричневі, жовті, червоні і сірі кольори ідеально підходять, щоб відтворити англійський колоніальний стиль.

Підлоги і стіни

інтер'єр спальні в колоніальному стилі фото

Паркетні підлоги є ключем до відтворення зовнішнього вигляду того періоду. Вишня, волоський горіх і червоне дерево – всі ці породи дерева хороший вибір, або ж можна використати щось дешевше, схоже, за відтінком. Підлоги покривають килимками ручної роботи.

Стіни можуть бути облицьовані панелями або побіленні, переважно з використанням трафаретних малюнків квітів і візерунків.

Обстановка

інтер'єр будинку в колоніальному стилі фото

У інтер’єрі в колоніальному стилі був зроблений акцент на  традиційні меблі. Прості соснові, букові або дубові шафи разом з столами, скринями і стільчиками переважно повинні бути зроблені вручну. Освітлення повинне включати в себе чавунні світильники, люстри і свічники для відтворення періоду. Якщо у вас виникли труднощі з пошуком справжнього антикваріату, є безліч відмінних репродукцій, які будуть створювати той же ефект.

Простота

інтер'єр спальні в колоніальному стилі фото

Ключове слово ранньої англійської епохи було простотою. Все було функціональним, а також універсальним. Чисті лінії – це порядок дня і тому аксесуари повинні бути зведені до мінімуму. Кілька ваз з квітам, плетений кошик або два, щоб дати натяк на колоніальну елегантність. Переконайтеся, однак, що ви не залишаєте свою квартиру занадто голою і мінімалістичною – ваш будинок повинен зберігати живе тепло, яке робить його привітливим.

колоніальний стиль в інтер'єрі фото

Перетворення вашого будинку, чи квартири в колоніальному стилі інтер’єру зробить вашу оселю елегантною і простою. Стиль дозволяє створювати яскраві, повітряні інтер’єри, які створюють приємне і привабливе середовище для проживання. Вибирайте деталі, які відповідають вашим смакам, і насолоджуйтеся створенням прекрасного колоніального виду в вашому домі!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти