РУС. Стиль бароко в інтер'єрі кухні, спальні - фото в сучасному будинку і квартирі.

Стиль бароко в інтер’єрі

Надзвичайний і екстремальний стиль в інтер’єрі бароко є втіленням драматичних проектів. Переповнені прикрашаннями, ці спальні, кухні, вітальні удосконалили мистецтво включення надмірної кількості деталей, залишаючись складними і елегантним. Велич класичних барокових дизайнів в сучасному суспільстві не має собі рівних. Проте, сучасний стиль бароко в інтер’єрі є приголомшливою і яскравою комбінацією.

стиль бароко в інтер'єрі фото

Історія

Щоб зрозуміти багатство інтер’єру в стилі бароко, потрібно знати його історію. Класичні інтер’єри в стилі бароко почали зароджуватися по всій Європі в 17 і 18 століттях. Було два сильних впливи, які допомогли створити цей унікальний метод дизайну. По-перше, у міру зростання торгівлі в Європі стали популярними нові і екзотичні матеріали. Ці чужі товари користувались затребуваністю, оскільки високе суспільство бажало тільки самого кращого для себе і своїх будинків. По-друге, оскільки релігійний світ в Римі піддавався декільком реформаціям, католицька церква прагнула поліпшити свій імідж в очах громадськості і наказала побудувати незліченні нові церкви і палаци, а також переробити багато зі своїх резиденцій. Ця нова архітектура і спосіб оформлення були набагато багатше і грандіозніше, ніж надихав Ренесанс, викликаючи неймовірне почуття благоговіння. Завдяки таким орнаментам, як Картош, шпага і складна робота з прокруткою, ці деталі були зроблені великими за масштабами, щоб ще більше відрізнити величезне багатство тих, хто потурав стилю бароко в архітектурі. Від світського багатства до релігійного багатства і екстравагантності народився бароковий період.

стиль бароко в архітектурі фото

Стиль бароко в сучасному інтер’єрі

Сьогоднішні інтер’єри квартири в стилі бароко і раніше сильно нагадують оригінальні зразки, однак вони також включають більш сучасний стиль, який дозволяє цим просторам виділяти декаданс, але крім того, відчувати себе затишно і привабливо. Щоб досягти надзвичайної аури інтер’єру в стилі бароко, колірна палітра повинна бути інтенсивною і майже чуттєвою. Золото є типовим кольором в будь-якому інтер’єрі бароко, додавання його з широким діапазоном відтінків є обов’язковим. Кольори, такі як кобальт, малиновий, смарагдовий і сливовий, прекрасно поєднуються з естетикою барочного інтер’єру. Проте, нейтральні тони такі як чорний, сірий і білий, також видно, особливо в більш сучасних відхиленнях цього стилю дизайну. М’яка, але пом’якшена з витонченістю, колірна палітра має мати достатню міцність, так як вона контактуватиме з меблями.

Меблі в стилі бароко

Меблі в стилі бароко повинні негайно справити враження на аудиторію або навіть налякати її, з щедрими і пишними деталями. Меблі повинні бути розкішними, часто позолоченими і з дуже складним дерев’яним різьбленням. Як і в оригінальних інтер’єрах будинків в стилі бароко, масштаб все ще відіграє важливу роль. Негабаритні меблі доповнюється вражаючими аксесуарами. Оббивка зазвичай включає оксамит і шкіру. В оформленні вікон можна використовувати шовк або тафту. Текстильні візерунки і гравюри включають флори, дамби або екзотичні декорації, які делікатно, але сміливо розроблені. Багатство колірної палітри і текстур меблів створює неповторну глибину декадансу.

меблі в стилі бароко фото

Стіни

Стиль бароко в інтер’єрі охоплює всі аспекти кімнати, тому про стіни не можна забувати. Панелі, обшивка або шпалери – все це приголомшливі способи додавання додаткового багатства в простір. З гладких ліній геометричних фігур до складних повторів шпалер, стіни самі по собі стануть витвором мистецтва. Вибір глибинних, спекотних кольорів краще, оскільки вони найкраще передають драматичну ауру інтер’єру бароко.

спальня в стилі бароко фото

Щоб завершити дизайн, аксесуари і декор старанно підбирають, щоб доповнити драматичну атмосферу інтер’єрів в стилі бароко:

  • Меблі прикрашені приголомшливими аксесуарами.
  • Люстри виблискують зі стелі, які можуть бути доповнені на стінах незвичайною фрескою.
  • Світильники зі срібла або золота блищать.
  • Фоторамки і дзеркала на стінах мають прикрашені позолочені рамки.

Деталі майже нескінченні. Проте, в бароковому інтер’єрі є точний баланс, який не дозволяє йому перестаратися.

Чим відрізняється стиль бароко від рококо

Побудований з барокових інтер’єрів, дизайнерський рух Rococo відбувався протягом усього 18-го століття. Термін «рококо» походить від французького слова «rocaille», яке використовується для опису творів мистецтва оскільки вони були помітно представлені майже у всіх інтер’єрах в стилі рококо. Розглянемо на прикладі «пізнього бароко» через його недовговічну популярність, інтер’єри Rococo розвивалися як реакція проти суворості дизайну в стилі бароко. Суворі правила, сильна симетрія і неперевершене велич викликали нове покоління, щоб знайти більш природну красу для будинку. Здебільшого світліше і яскравіше, рококо представив грайливий і безтурботний дизайн інтер’єру. Включаючи мотиви, натхненні екзотичними землями, ці інтер’єри принесли мирну, але химерну атмосферу в будинок.

чим відрізняється стиль бароко від рококо

Меблі залишалися позолоченим і розкішно обтягнутими, однак тепер їх можна було легко переміщати, вони не стояли нерухомими. Це слідувало за тим, щоб меблі були згруповані овально, дозволяючи вести більш дружні бесіди. Кольори також стали менш інтенсивними, з заштрихованою пастеллю і блідими первинними аналогами, що прекрасно поєднуються з популярним золотом. У той час як Рококо не витримав більше ста років, його класичний і хитрий інтер’єр як і раніше є джерелом натхнення.

вітальня в стилі бароко фото

Розкіш в своїх кращих інтер’єрах в стилі бароко і рококо демонструє пристрасть до грандіозного. Охоплюючи елементи дизайну, які варіюються від сучасних до еклектичних і вікторіанських, ці інтер’єри є втіленням вражаючого дизайну інтер’єру. Натхненні історією, інтер’єри Baroque-Rococo надають відчуття вічної величі і є одним з найбільш екстравагантних методів дизайну.

Стиль бароко в інтер’єрі фото

спальня в стилі бароко фото

спальня в стилі бароко

кухня в стилі бароко фото

кухня в стилі бароко фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти