РУС. Іспанський стиль в інтер'єрі будинку та квартири, фотографії.

Іспанський стиль в інтер’єрі

Іспанський дизайн інтер’єру – відмінна ідея, якщо ви хочете випробувати складну і стильну тему, зберігаючи при цьому домашню і розслаблюючу атмосферу. Починаючи з середини ХХ століття в Каліфорнії, Техасі та Флориді, іспанські мотиви інтер’єру як і раніше популярні по сьогодні. Будинки, які були прикрашені в цьому стилі, швидше за все, будуть продаватися за вищою ціною.

інтер'єр кухні в іспанському стилі фото

Створення будинку з іспанською темою інтер’єру створить простір з дійсно середземноморською атмосферою, незалежно від того, де в світі ви живете. Створюючи образи сільських вілл, барвистих вечірок і традиційних сімейних цінностей.

Використання іспанського стилю в інтер’єрі допоможе вам створити гостинний і доброзичливий будинок, але так само практичний і добре продуманий для життя. Використання сміливих барвистих відтінків в поєднанні з прохолодними плитами і підлогами дає вам можливість бути дійсно креативними, зберігаючи при цьому баланс у вашому дизайні.

Інтер’єр в іспанському стилі

іспанський стиль в інтер'єрі фото

Якщо ви плануєте створити іспанський стиль в інтер’єрі свого будинку або квартири, подумайте про розміщення різних зображень. Щоб дати вам кілька ідей, подивіться на деякі іспанські твори мистецтва, зображення традиційних іспанських подій, такі як бій биків, фієсти і фотографії країни, а також перегляньте інші будинки, які були розроблені з іспанськими мотивами.

Можливо, у вас є деякі сувеніри з іспанських свят, які ви хотіли б використовувати, щоб допомогти зберегти ваші спогади.

Стіни і стелі

інтер'єр вітальні в іспанському стилі фото

Іспанський дизайн інтер’єру вимагає, щоб стіни були текстурованими і ніколи не включали використання шпалер. Створення текстурованої або штучної обробки на стінах допомагає дати дійсно автентичний іспанська погляд. Це може бути досягнуто двома основними способами:

  1. використовуючи різні типи валиків або губки для нанесення злегка різних тонів одного кольору;
  2. нанесення спеціальної обробки лаком, шляхом змішування полімеру із цементною штукатуркою і нанесення його на стіни, або 100% акрилової фарби, щоб створити ефект обштукатуреної стіни.

Якщо ви плануєте спробувати будь-який з цих методів, це хороша ідея створити тестову зону на невеликій частині стіни і трохи поекспериментувати, перш ніж починати роботу з усією вашою кімнатою.

Підлогове покриття

сучасний іспанський стиль в інтер'єрі фотографії

Використання килимів в іспанському стилі інтер’єру відбувається рідко, натомість є один стиль жорсткого підлогового покриття, який зазвичай встановлюється по всій поверхні, при необхідності додаються килимки і мати. Однак, якщо вам потрібен килим, іспанські килими зазвичай бежеві або вершкові з зеленими або жовтими лінійними малюнками і створюються з вузлуватого переплетення з рядами, що чергуються .

Сама традиційна форма підлогового покриття в іспанському інтер’єрі – деревина, хоча вона дорожча. Це набагато тепліший варіант, ніж плитка і виглядає красиво.

Плитки є більш доступним варіантом і можуть також досягти дійсно ефективного іспанського мотиву дизайну. Особливо якщо ви використовуєте теракотові плитки з лініями, хоча велика матова керамічна плитка також може бути дійсно гарним вибором.

Використання деяких доповнюючих тканих килимів – дійсно гарне декорування, що допоможе відповісти на питання – як створити інтер’єр в іспанському стилі.

Декор для інтер’єру в іспанському стилі

інтер'єр будинку в іспанському стилі фото

Оскільки традиційний іспанський стиль інтер’єру дозволяє використовувати світло і простір. Намагайтеся уникати заповнення кімнат меблями, а замість цього зберігайте практичність і порядок в квартирі.

Меблі повинні бути зроблені з темного дерева або кованого заліза. Використовуючи старі або зношені меблі, ви зможете досягти дійсно автентичного сільського іспанського вигляду.

Висячі іспанські картини, металеві стелажі також є відмінним способом додати іспанський мотив у ваші плани дизайну.

Веранда і патіо

Велику частину домашньго життя, іспанці проводять на вулиці і інтер’єр в іспанському стилі відображає це, як краще. Ваш внутрішній дворик або веранда стає ключовою частиною створення будинку з цією темою. Іспанські будинки прагнуть максимально використовувати внутрішні майданчики біля будинку, використовуючи французькі двері або арки, що виходять з кухні або віталень. Розмістіть на своїй веранді або внутрішньому дворі, столик з кріслами виконані в ковці, або з ротангу.

Створіть дійсно приємну зону для відпочинку на свіжому повітрі, включаючи барвисті подушки, місце для мангала і безліч рослин і квітів у горщиках і висячих кошиках. Таким чином ви зможете створити дійсно красивий іспанський мотив зовні, що буде відповідати внутрішній частині вашого будинку.

Освітлювальні прилади

інтер'єр будинку в іспанському стилі фото

Використання різних світильників і бра з кованого заліза та підсвічників може бути, як красиво так і практично. Типовий аромат який створять свічки, використовуваний іспанцями для запобігання появи в будинку москітів і інших комах.

Постарайтеся, щоб в ваших кімнатах було якомога більше світла. Так як це дійсно допоможе зберегти середземноморське почуття, вашого іспанського мотиву дизайну незалежно від того, яка погода на вулиці.

Аксесуари

вітальня з каміном в іспанії

Іспанська стиль в інтер’єрі включає використання багатьох аксесуарів, включаючи фарфор, кераміку, коване залізо і тканини. Використовуйте килими, штори і подушки, щоб допомогти завершити ваше оформлення будинку або квартири. Також можна використовувати ковані дверні ручки, люстри та інші предмети для показу, такі як тарілки, вази, або керамічні прикраси. Доцільно не використовувати занадто багато додаткових предметів, якщо ви хочете уникнути засмічення кімнат.

Поради при оформленні з використанням мотивів інтер’єру в Іспанії

  • Цей декоративний стиль, використовує дрібно різьблені дерев’яні предмети, такі як дверні коробки і віконні решітки.
  • Каталонська пофарбована плитка і кераміка.
  • Колір стін простий, зате використанні сміливі кольори в інших елементах декору.
  • Тримайте підлогу чистою і використовуйте невеликі килимки.
  • Використовуйте зовнішній простір біля будинку.

Використання інтер’єру будинку або квартири в іспанському стилі допоможе вам створити яскраву і гостинну атмосферу.

Тепер у вас є вся необхідна інформація, успіхів у досягненні власних дизайнерських ідей іспанського інтер’єру.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти