РУС. Марокканський стиль в інтер'єрі фото характеристика та опис.

Марокканський стиль в інтер’єрі.

Марокканський стиль в інтер’єрі має безліч унікальних рис, що дозволяють виділити його з африканського стилю. Яскраве самобутнє рішення апартаментів об’єднує африканські та арабські мотиви, з привнесенням іспанських і грецьких ноток.

Контрастна палітра – кольору палючого сонця, спекотного неба, непрохідних джунглів (червоний, яскраво-червоний, помаранчевий, теракотовий, коричневий, пісочний болотний, оливковий) поєднуються з улюбленими квітами арабських інтер’єрів – рожевим, золотим, аквамариновим, фіолетовим, бордовим.

Марокканський стиль в інтер'єрі
Марокканський стиль в інтер’єрі – Арабська шкатулка на гарячому піску.

Концепція що включає марокканський стиль інтер’єру – контраст. Білий колір може об’єднати однакову обробку стін і стель. Темні меблі і яскравий текстиль – ще один важливий «дует» палітри. Бажано вкраплення площин яскраво-синього кольору – наприклад, в якості стельових карнизів, фрагментів плитки для підлоги, орнаменту оббивок.

марокканський стиль інтер'єру

 1. Підлога в марокканському інтер’єрі викладається з каменю або керамічної плитки різних розмірів і кольорів (повинна вийти узбільшенна мозаїка). Можливо і дерево – набірний паркет у вигляді орнаменту з модулів різного розміру або грубувата дошка з красивою текстурою. Може бути і стилізований ламінат.
 2. Повноцінна мозаїка також присутня – нею можна викласти окремі ділянки підлоги, зонувати таким чином приміщення.
 3. Стіни покриваємо декоративною фактурною штукатуркою, краще під мармур, або фарбуємо в білий або «пісочний» колір.
 4. Фрагменти стін можна покрити розписом.
 5. Стеля бажано в синьо-блакитних тонах, з ліпним або мозаїчним карнизом по периметру. Дерев’яну стеля покриваємо різьбленим орнаментом.

Багато декорованих ніш – марокканський стиль інтер’єру.

Рельєфність стін обов’язкова – ніш повинно бути хоча б кілька (в невеликій квартирі), в заміському будинку вони створюють своєрідну анфіладу. Арочні, стрілчасті, прямокутні – в залежності від висоти стель.

марокканський стиль в інтер'єрі

 1. «Начинка» ніш може бути різною – заповнює нішу книжкова полиця з масивними томами, світильники або канделябри.
 2. Частину ніш оформляємо в стилі фальш-вікон, закривши їх ажурними кованими решітками.
 3. Одвірки покриваються орнаментальними різьбленням, скляні вставки в дверях – у вигляді вітража.
 4. Меблі дерев’яні, рясно декоровані різьбленням і перламутровими інкрустаціями, темно-червоного і темно-коричневого тонів.
 5. Столи, столики, стільці, банкетки – з невеликими кованими елементами.
 6. М’які меблі – з яскравою однотонною або орнаментальною плюшевою оббивкою, доповнюються шовковими вишитими подушками з китицями. Невисоких м’яких сидінь має бути багато, вони групуються, попереджаючи скринями і невисокими темними різьбленими тумбами, наприклад, під плазму.

Постарайтеся уникнути гострих кутів і симетрії – приміщення повинно нагадувати вигнуту фігуру, і тоді ви не вступите в протиріччя з основними принципами марокканський стиль в інтер’єрі.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,50 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти