РУС. Китайський стиль інтер'єру фото та китайський стиль в інтер'єрі.

Китайський стиль інтер’єру.

Китайський стиль в інтер’єрі відрізняється особливою витонченістю, як власне і вся філософія Піднебесної. Китайські інтер’єри – це справжнє мистецтво! Однак важливо, щоб ваше світовідчуття збігалося з деякими особливостями китайського, тоді вам по-справжньому затишно буде жити в обставлених по-китайськи покоях протягом тривалого періоду часу.

Екзотична краса в китайський стиль інтер’єру ставить на чільне місце відчуття безтурботності й умиротворення. Палітра і композиція пронизані Абсолютом спокою і гармонії.

китайський стиль інтер'єру
Китайський стиль інтер’єру – ширма, перегородки, рис

Достатку декоративності китайський стиль інтер’єру не сприймає, важливіше вишуканість предметів, суто функціональних. Навіть традиційні китайські ширми, що являють собою предмет розкоші, використовуються з прикладною метою обгородження частини приміщення «по ситуації». Ширми, в т.ч. складні, виготовляються з рисового паперу або шовку, натягнутого на бамбуковий каркас. Можливі й дерев’яні, наприклад, з бамбука, прикрашені блискучими інкрустаціями, але це вже, скоріше, стилізація.

китайський стиль інтер'єру

  1. Стіни можна обшити дерев’яними панелями червоно-коричневих тонів, частину – обклеїти бамбуковими шпалерами або оббити бамбуковими тканинами ніжно-кремових відтінків. Можлива присутність на шпалерах дрібного китайського орнаменту або дрібних сюжетних малюнків.
  2. Щоб більш повно відтворити китайський стиль в інтер’єрі – стіни обшиваються візерунчастими дерев’яними гратами, полиць – дерев’яними балками.
  3. Підлогове покриття – імітує камінь плитка або – масивна паркетна дошка багряних відтінків, укладена палубним методом. Економ-варіант для маленьких квартир – ковролін, що імітує рогожу.
  4. Функції дверей виконують щільні бамбукові штори.
  5. Складові колірної гами – червоний (улюблений китайський колір, його можна акцентувати яскравим килимом), блакитний, жовтий, золотистий. Відтінки – кремові, білі, бежеві.

«Китайський» погляд на речі – непотрібне не буває красивим.

Підбираючи аксесуари, пам’ятайте про те, що особливість китайський стиль в інтер’єрі – упорядкованість, педантичність, відсутність того, що називається «чарівним бардаком».

китайський стиль в інтер'єрі

  1. Вільний простір нарівні з меблями є акцентом обстановки.
  2. Поліровані меблі з благородних порід дерева – мініатюрні, невисокі, декоровані зображеннями бамбука, квітів, ієрогліфами. Китайський стиль в інтер’єрі віддає перевагу скриням, широким тумбам (під плазмову панель), низеньким столиків і банкеткою.
  3. Центральна композиція – група для чайної церемонії.
  4. Кольорові скла з візерунками, наприклад, у вигляді ієрогліфів, доречні в вікнах, меблевих фасадах, міжкімнатних перегородках.
  5. Аксесуари – китайський фарфор, вази, паперові віяла, драпірування з зображенням драконів, вироби з різьбленням по чорному лаку, сувої з ієрогліфічними розписами.

Важливо, вибираючи аксесуари і драпірування, не сплутати вироби в китайській стилістиці з іншими південно-азіатськими мотивами.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти