РУС. Стиль контемпорарі в інтер'єрі фото та характеристика.

Стиль контемпорарі в інтер’єрі.

Стиль контемпорарі в інтер’єрі – це досить сучасне приміщення, яке не вписується в обмеження, що накладаються стилями мінімалізм і хай-тек. Відповідність сьогоднішнім уявленням про комфорт і зручність поєднується з культом доступних всім матеріалів і можливості безперервної еклектики інтер’єру.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Цілісний вигляд приміщень, витриманих в цьому стилі, не планується як закінчений твір – у вас залишається можливість прикупити який-небудь сподобавшийся вам килим або аксесуар.

Стиль контемпорарі в інтер’єрі – «Просто і зі смаком»

Облаштувати житло в стилі контемпорарі нескладно, тут допускається широке використання меблів і текстилю масового виробництва, вітає мобільність розташування речей і можливість внести зміни в залежності від настрою.

контемпорарі в інтер'єрі

  1. Компактність розташування речей супроводжує пропорційності – ніяких ефектів, тільки функціональні добротні речі, супроводжувані цікавими акцентами.
  2. Бажано мінімалізувати меблі, призначені для зберігання речей, книг, начиння – вбудовані шафи і шафи-купе, ніші з полками і стелажами. За вами залишається право незвично їх декорувати, наприклад, біло-матова поверхня шафи-купе може бути покрита соковитими ієрогліфами або китайськими малюнками.
  3. Стиль Контемпорарі в інтер’єрі вітає конструктивістський початок в поєднанні з елементами бароко, класицизму, модерну – наприклад, симетричні «острова» в спальні: ліжко і плазмова панель, оточені приставними столиками з розташованими на них приємними оку аксесуарами.
  4. Незайвим буде елемент легкої стилізації – малюнки на шпалерах і шторах, світильники і вазочки вказують на пристрасть власника до тієї чи іншої епохи.

Стиль контемпорарі – легкий наліт монументальності.

Базові предмети обстановки контемпорарі – простих силуетів, з міцних матеріалів, орієнтовані на традиційні вироби, орієнтовані на сучасні уявлення про зручності.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі

  1. Обставляючи квартиру в стилі контемпорарі, не варто зловживати декоративністю, краще привернути увагу поєднанням лаконічних обрисів.
  2. Сміливо поєднуйте в межах однієї кімнати етажерки і кушетки, меблеві гірки і вбудовані полиці. Єдині критерії – гармонійність загального вигляду і функціональна обумовленість.
  3. Стиль контемпорарі віддає перевагу «масовим» матеріалами – МДФ, білий метал, матове скло, кольоровий пластик.
  4. Зовні прості речі повинні мати «родзинку» – прімтівно-дизайнерське оформлення ліжка, кругле дзеркало, що повторює форму напівкруглого вікна.

Кожна річ на своєму місці – саме це обов’язково впадає в очі. Стиль контемпорарі в інтер’єрі – це нічого зайвого, тільки прості необхідні речі, добротність і тактильность яких залишає відчуття якісної середовища проживання.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти