РУС. Стиль Лофт в інтер'єрі фото та інтер'єр в стилі лофт.

Cтиль лофт в інтер’єрі.

Стиль Лофт в інтер’єрі змушує нас відчувати емоції, схожі на ті, які породжують музика або фото, створені в жанрі індустріал. Коріння популярності цього стилю йдуть в 40-ті роки минулого століття, коли забезпечена буржуазія переселилася в історичні центри міст, витіснивши розорившуся аристократію богему на околиці, де процвітала адаптація під житло непотрібних фабричних і складських приміщень.

стиль лофт в інтер'єрі
Інтер’єр в стилі лофт це типово американський стиль – з любов’ю до великих відкритих приміщень, високих стель, з величезним вікнам, переважанню з металу, скла і пластика і яскравого освітлення.

Стиль лофт в інтер’єрі: акцент на простір.

Найпростіші варіанти обробки в стилі лофт – світла ламінована підлога, «необроблені» цегляні стіни, дерев’яні або кам’яні стельові балки, незаховані в стіну вентиляційні труби. Зонування не вітається, ізолюються тільки спальні і санвузли.

інтер'єр в стилі лофт
Оформлення стін не терпить декору – цегляна кладка, пофарбована в білий бетон, ламіновані панелі кремових, сірих, пастельних відтінків. У кухні – сталева або скляна плитка, панелі з нержавіючої сталі.

  1. Контрастне сусідство грубої «старої» поверхні і дизайнерської техніки останніх поколінь особливо підкреслюється скляними і хромованими підставками під плазмову панель, столиками.
  2. Центральне місце займає численні меблі для сидіння – великі дивани, величезні крісла, широкі громіздкі банкетки.
  3. Стиль Лофт в інтер’єрі визначає єдине місце, де дозволений кокетливий облицювальний матеріал – ванна: на підлозі можна укласти мозаїчну плитку, а стіни обробити скляними панно.
  4. Якщо необхідність зонувати приміщення все-таки є, наприклад, відокремити кухню від вітальні, кращий варіант – скляні перегородки.

Інтер’єр в стилі лофт – легкість і незаземленість.

інтер'єр в стилі лофт

  1. Дерев’яні меблі виконуються зі світлого дерева, добре поєднуються з етнічними виробами, які прийшли з стилю кантрі. Це обов’язкові аксесуари, які повинні бути присутніми в тій або іншій кількості і знаходитися на місцях, які не відразу потрапляють в поле зору.
  2. Цікаво буде виглядати «випадкова» річ – антикварні ванна або величезна старовинна скриня.
  3. Творам мистецтва відведена роль «кольорових плям», приклад – репродукції Енді Уорхола.

Інтер’єр в стилі лофт зобов’язаний виглядати дорогим – це головна вимога, що пред’являється якістю стилю. Кожна «недоробка» повинна нести на собі слід руки майстра.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти