РУС. Стиль кітч в інтер'єрі фото та ідеї оформлення.

Стиль кітч в інтер’єрі.

Стиль Кітч в інтер’єрі деякі вважають символом заперечення мистецтва, проте це не заважає дизайнерам створювати цікаві кітч-інтер’єри. Цей термін прийшов в дизайнерську середу зі сфери культури, він позначає упор на екстравагантність, крикливість, апофеоз антикласики.

стиль кітч в інтер'єрі
Новомодний кітч в інтер’єрі однаково успішно може підкреслити спроможність і приховати бідність. Це свого роду протестне ставлення до усталених стереотипів планування і обстановки житла, що виражається за допомогою використання, з одного боку, стандартизованих елементів прикраси, з іншого – ексклюзивних аксесуарів і оздоблень.

Стиль кітч в інтер’єрі – естетика виклику.

Впізнавані риси стилю кітч – дисгармонія палітри, велика кількість аксесуарів, які належать до різних стилів і культурам, змішання взаємовиключних прийомів, наприклад, змішання класичних і кантрі-оздоблень, навмисне акцентування на тому, що вважається ширпотребом і «попсою». Приміром, пофарбована яскраво-синьою фарбою і обклеєна сріблястими зірками стеля в поєднанні з підлогою з мозаїчної плитки – це зразок стилю кітч.

кітч в інтер'єрі
Слід розмежовувати псевдо-розкішний кітч, кітч люмпенів і дизайнерський кітч. У першому випадку в основу покладено бажання зібрати в одній кімнаті «все найкраще і красиве», у другому – натиск свідомо робиться на примітивність речей, лише в третьому випадку має сенс говорити про канони стилю та певні прийоми.

  1. Гламурність інтер’єру найчастіше підкреслюється – за рахунок драпіровок і портьєр, що нагадують класичні, нехай і виконані з підкладкової тканини, а також «класичних» канделябрів і дзеркальних рам, штучного фонтану з підсвіткою.
  2. Оздоблювальні матеріали – обов’язково «під»: оббивка м’яких меблів – під старовинні тканини, аркади і античні колони – з пінопласту, пластикові шафи «під дерево», підлоги з ламінату «під» мармур.
  3. Стиль Кітч в інтер’єрі має на увазі безліч аксесуарів, однак вони не зобов’язані мати художню цінність – статуетки, що зображують античних амурів, можуть поєднуватися з єгипетськими вазочками і швидкоплинними сувенірами, наприклад, яскравими свічками.
  4. Величезна люстра, наприклад, з чеського скла, вдало доповнить композицію, нівелюючи «несправжність» розкоші.

Кітч в інтер’єрі – підробка, але завідомо.

Чи перейде створення інтер’єру в стилі кітч в поганий смак – визначається особистістю власника апартаментів. «Золотий унітаз» – це образна характеристика крайнощів, яких слід уникати навіть в самих незвичайних поєднаннях матеріалів і предметів.

стиль кітч в інтер'єрі

  1. Стилю кітч в інтер’єрі властива експлуатація прийме інших стилів: загострена форма вікон, величезний електрокамін, оббиті тканиною в квіточку стінні панелі в спальні, фарбування стін в густі кольору на межі кислотності, графіті, величезні предмети в стилі кантрі і східного характеру.
  2. У вітальні можна розмістити барні меблі яскравих кольорів.
  3. Оформлення стін можна стилізувати під картинну галерею, в якій виставляються «революційні» полотна, або під рецепцію готелю.

Нехитрий шик – критерій цього стилю. Інтер’єр можна вважати вдалим, якщо при всій своєрідності і химерності він залишає відчуття середовища, сприятливого для проживання.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 4,50 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти