РУС. Африканський стиль інтер'єру фото африканський стиль в інтер'єрі.

Африканський стиль інтер’єру.

Непорушне правило пристрою африканський стиль інтер’єру – культуру, взяту за основу наповнення утилітарного простору, потрібно дійсно любити, в іншому випадку екзотичні мотиви дуже скоро вас втомлять. Крім того, екзотичні стилі небажано розбавляти присутністю предметів іншого виконання, навіть якщо вони необхідні або дуже вам дорогі. Спочатку вирішимо – повністю чи ми відтворюємо африканський стиль в інтер’єрі або лише привносимо його елементи в стиль ар-деко і т.д.

африканський стиль в інтер'єрі
Африканський стиль в інтер’єрі гротескно як «чорний реп» і африканські маски. З одного боку, африканський інтер’єр динамічний, з іншого – він по-своєму мінімалістичний і грубуватий, збудований на контрастах яскравих кольорів і уявній примітивності декору.

Африканський стиль в інтер’єрі – оазис посеред пустелі.

Дуже важливо відтворити дихання спекотної савани, відчуття палючого сонця і випаленої трави, непрохідних джунглів і яскраво-блакитного неба. Досягти такого ефекту можна за допомогою фарбування стін в жовтий, оранжевий, шоколадний, пісочний, цегляний, теракотовий соковиті чисті кольори, обов’язково залишивши місце трав’янисто-болотному і темно-сірому. Оформлення стін повинно нагадувати про розпечену деревну кору і повітря зі смаком гарячого меду і топленого молока. Доречний принт з візуально-агресивними сюжетом і палітрою, проте не на всю стіну.

африканський стиль інтер'єру

  1. Чорний колір обов’язковий, але продуманий – смужки на килимах і оббивках в поєднанні з «вогняними» квітами, розвішані на стінах маски, а також ебенові статуетки (небажано наявність більше двох, але великих).
  2. Синій колір може домінувати на кухні та у ванній. Логічно замовити аквамариновий кухонний гарнітур.
  3. Килими – імітації шкур африканських тварин.
  4. У спальні яскраві фарби не обов’язкові – стіни можуть бути кремовими з імітацією монохромних наскальних малюнків, пальм. Не забудьте про бордюри і карнизи, покриті кракелюрним лаком (техніка кракле – імітація розтрікавшоїся землі за допомогою «зістареної» декоративної штукатурки).
  5. Стіни у ванній – плитка з соковитими африканськими орнаментами.
  6. Підлога – шоколадна, помаранчева, охриста велика плитка. У північній смузі України в цьому випадку не обійтися без системи «тепла підлога».
  7. Пофарбована в білий стелю можна декорувати дерев’яними балками з укладеними на них стеблами бамбука.

«Колоніальний» меблі в африканський стиль інтер’єру.

Циновки на підлозі (часто їх імітує ковролін) бажані, проте спати на них, подібно африканським біднякам, нема чого. Меблі з відповідного стилю дерева, це бамбук, очерет, паліссандра, ротанг, сандал, венге. М’які меблі оббиваємо шкірою, можна контрастно.

африканський стиль інтер'єру

  1. Силуети круглих предметів тяжіють до незграбності і лапідарності, орнаментальне різьблення – в невеликій кількості.
  2. Доречні ковані елементи меблів і аксесуари, наприклад, каркаси світильників.
  3. Диван покриваємо хутряним пледом і прикрашаємо строкатими подушками.

Африканський стиль інтер’єру  має свою перевагу- можливість використання декорованих старих речей, наприклад, комод 60-их років можна обклеїти «під зебру», а ніжки старого круглого столу обтягнути шкірою.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти