РУС. Східний стиль в інтер'єрі фото та характеристика на interiorfor.

Cхідний стиль в інтер’єрі.

Любителям східної матеріальної культури, які не віддають перевагу конкретній країні, особливо підійде східний стиль в інтер’єрі, що поєднує елементи самобутніх східних, азіатських і північно-африканських народів.

східний стиль в інтер'єрі
Як об’єднати японські, китайські, індійські, єгипетські мотиви? Власнику апартаментів тут надається широке поле діяльності, обмежене лише власним смаком. Однак обов’язкові умови: східні матеріали – дерево, бамбук, очерет, метал, шовк, східні кольори – насичені і яскраві, східні форми – ламано-ажурні на тлі прямих ліній, східне оздоблення – інкрустації, різьблення, лак, орнаменталістика, стрази і камінчики.

Дурманна розкіш сходу- східний стиль інтер’єру.

Східні культури надають величезного значення деталям (осібно стоїть Японія з акцентом на каліграфічний живопис). Одноманітності і монотонності в східний стиль в інтер’єрі бути не повинно – як і «затяжних» рівних поверхонь і прямих ліній. Уникнути їх допоможуть склепінні стелі, яскраве текстильне драпірування стін, багата різьба на меблевих фасадах, ручні килими, аксесуари ручної роботи.

східний стиль інтер'єру

 1. Схід справа тонка. Витонченість інтер’єру, при всій його пишності, досягається за рахунок великого вільного простору і мінімалістського кількості меблів.
 2. Основні кольори не повинні бути кричущими – білий, шоколадний, бежевий. Рясне привнесення червоного, синього, жовтого обумовлюється «підтримкою» китайськими орнаментами і аксесуарами.
 3. Скритність східного характеру відбилася в інтер’єрі – не прийнято виставляти напоказ предмети, що розповідають про обставини життя, роботу, хобі власників.
 4. Підлога з бамбука або кам’яної, мармурової, мозаїчної плитки – орнаментальна, із зображенням рослин і тварин, написами в’яззю.
 5. Однотонна палітри стін – теракотовий, пісочний, кремовий відтінки. Матеріал – гладкий шліфований камінь.
 6. Східний стиль в інтер’єрі диктує білі або дерев’яні різьблені стелі.
 7. Залежно від домінування тих чи інших мотивів використовуємо об’ємні світильники з каменю, а також ковані, паперові та шовкові ліхтарики.

Нестатичність східний стиль в інтер’єрі.

Прекрасно задає тон округлі низькі меблі. Яскравих диванів, якщо дозволяє місце, може бути кілька, обов’язково – в поєднанні з великою кількістю різнокольорових подушок.

східний стиль в інтер'єрі

 1. Приміщення повинно потопати в килимах, штори – як важкі портьєри, так і легкі завіси, – з рясним орнаментом.
 2. Плазмову панель може врівноважити невеликий камін або об’ємний кальян.
 3. Темні лаковані меблі можуть включати в себе плетені і кам’яні елементи, буяти інкрустацією, різьбленням, розписом лаком.
 4. Балдахін в спальні – з тонкої кольорової вуалі, що контрастує з палітрою покривав і подушок.
 5. Посуд з латуні, міді, срібла, кольорового скла присутній поряд з функціональної посудом в східному стилі.
 6. Аксесуари – опахала, пір’я, підлогові вази, віяла – доречні не тільки в вітальні, але в і ванною, і в передпокої.

Східний стиль в інтер’єрі складно звести до окремих вкрапленнь, він вимагає повного занурення в особливий світ.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти